Slovenija
23 ogledov

Evropa znova opozarja Slovenijo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ac-dc 15:08 05.marec 2014.

    Kako to? Alenčicaca nam pa govori, da smo uspešni.

  • Avatar Minovak
    Minovak 15:48 05.marec 2014.

    Prav čudno je, da se horda levakov ne oglaša na te realnosti. Ja, ja, oni živijo v drugem, rdečem svetu, kjer slabega sploh ne more biti, če pa že je, je kriv JJ, kot vedno, tudi za naprej.

  • erikkk 15:49 05.marec 2014.

    Sledi torej še rez v pokojnine in socijalne transferje ... Mi državljani pa bomo itak vse pridno sprejel, kod doslej.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 19:09 05.marec 2014.

    Nič bat dragi Slovenci,rešil nas bo čudežni deček- KAREL ERJAVEC-.

  • allstarr111 16:30 05.marec 2014.

    Kdaj bodo te iz EU spregledali da jih naši kot vedno nategujejo ?Najebamo pa na koncu itak MI. Evropa bi lahko dala tem kekcom ultimat, nobenih nesmiselnih davkov, nobenih rezov več nikamor, razen v JAVNO UPRAVO in naš ...prikaži večaš res GROMOZANSKI birokratski stroj.Tisti ki so na vodstevnih položajih 60% odpustit, ostalim znižat plače na melenkost nad minimalca, tistim na šalterjih na minimalca in polovico odpustit ali za ceno socijalne poslat čistit gozdove (velja za ves kader) tko pa vedno najebemo mi, dražava vsake par mesecev cca 2-3 najeme nov kredit samo da krije izdatke JU, nič drugega ne počnejo razen tega.

  • Tupamaros 11:24 06.marec 2014.

    V meni beseda "komesar" vzbuja slabe občutke. LPTupamaros

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.