Avto /avto/na-strom
18687 ogledov

Šef Forda priznal, kako zelo se je opekel z elektriko

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 07:03 11.maj 2024.

    Ford je zaspal v vseh motorjih že vsaj 25 let nazaj,požrešen še vedno ,avto pa kot avto,nič posebnega

    • Avatar karjola
      karjola 07:47 11.maj 2024.

      Nick imaš prav. Sem kupila mondeota leta 2010 in se mi je skoz kvaril. Težave so ble z zavorami, elektroniko, senzorji motorja..... Potem se kupila mazdo cx5 suv in sploh nimam nobenih težav, že več kot 10 let in 400.000 km. Hvala mazda.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:20 11.maj 2024.

      Ja Mazda je stroj,žlahtnik ga vozil dokler se ni razpadel,motor pa skozi brezhiben,Japonci razsturajo,Jaz vozim Renault Laguno 23 let ,malo popravil tu in tam in redni servis,dela kot urica.

  • becar 08:28 11.maj 2024.

    Električne avtomobile je kupilo nekaj odstotkov ultra neumnih mazohistov.

    • Rim 10:21 11.maj 2024.

      In ti žal pri nas vodijo prometno politiko, pozabljajo pa na vseh ostalih 95 % udeležencev v prometu, gospodarstvo, turizem... Skratka, ne delajo tega kar bi morali, ampak skrbijo zase.

  • optimist11 11:17 11.maj 2024.

    Tudi ostali bodo šli po njihovi poti, samo tega ne bodo tako javno priznali. Mazda je pa tako že prej najavila še naprej razvijanje motorjev z notranjim izgorevanjem. Mene bolj skrbi kaj bo z avtomobilsko industrijo v EU po prihodu kitajcev.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:16 11.maj 2024.

    Prihaja povsem spodoben kitajski štromar, ki bo stal manj kot 10 000 evrićev in ga boš lahko polnil na domači standardni vtičnici... To je pogreb za vso evropsko zelenilo...Distributerja bosta verjetno Francija in Madžarska, tako, da bo EU težko našla ...prikaži večla pravne razloge ali carine... To je bil verjetno tudi osnovni namen obiska kitajskega predsednika....Naj dodam, da so to moja predvidevanja in da morda niso pravilna..To moram napisati kadar ne navajam dejstev...recimo da so SDSs volivci kreteni

    • Jernej65 09:10 11.maj 2024.

      luckyss1, jaz ti pa pravim, da se motiš. Ko bodo kitajski avti ustrezali vsem evropskim predpisom, ko bodo imeli razvejano servisno mrežo kot je treba, ko bodo imeli dovolj velik renome, ko bodo ukinili dampinške cene, ga ne boš dobil ...prikaži več za 10000 evrov. Že en spodoben kitajski štirikolesnik stane toliko. Mene ne bodo prepričali, kot me ni prepričala Tesla. Poglej kakšen pomp je bil okrog Tesle in kaj se jim dogaja sedaj. Evropski avti so zame zakon, pa čeprav stanejo nekoliko več.

    • ico8 09:39 11.maj 2024.

      Cukela, ce bi rad lizal kitajsko rit, „se vrati kuci u kitajcima prodani pasaluk“!!!

    • mph2 10:12 11.maj 2024.

      @lucky, ja, če imaš privat hišo. Ne, če živiš v bloku kot jaz. Pozabi, se ne bo zgodilo. Investicije preogromne, potem pa bo morala tudi elektrika od nekje prit za vse to.

    • AnGus 14:28 11.maj 2024.

      LuckySS - ɓoš ga polnil na domači vtičnici, ja... kako daleč pa boš s tem peljal? Normalne domače vtičnice so omejene na nekako 20 A, pa si zračunaj, koliko kWh ti gre na uro skozi. Drugače pa rabiš fotovoltaiko ali ...prikaži več polnilno postajo (beri: investicija).

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 14:45 11.maj 2024.

      Meni izračun pove da lahko napolnim 60 KWh v 12 urah, kar povsem zadostuje...

  • Toma 13:09 11.maj 2024.

    Ja, seveda je izguba manjša, če avta sploh ne prodaš, kot pa bi ga prodal pod ceno! Bo treba nazaj v 1. razred OŠ!

  • T_rex 09:46 11.maj 2024.

    Res bo ocitn moru pretec se kr dost ` H2O ` d bojo res vsi BEV kot > se zagre < cenovno + kvalitetno [ pred kvantiteto ] do takrat pa harata & se bosta TESLA + CCS ( cheap ...prikaži več shina shit ) ICE pa cim prej u muzej kamor spada ze dolg cajta a`ne'de 🤦🏻‍♂️

  • Stampedo 10:13 11.maj 2024.

    Strel za strelom mimo ne pusti škode drektorjem, zaposlim in kupcem pa kar precej! Narobe svet, Henry pa spet v grobu okrog, in okrog...

  • jakec1575 17:00 11.maj 2024.

    raje jih bodo v smeti zmetali kot prodali po realni ceni 20do 30k

  • slopubec 07:05 12.maj 2024.

    Korak nazaj na bencin bodo naredili tudi ostali. Ford je streslo, ostale pa še bo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.