Slovenija
407 ogledov

Fužince presenetila glasna muslimanska molitev

Komentarjev 85
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 08:06 09.september 2012.

    nekdo si je malo prevoščil in nič drugega...upajmo da policija dela na pregonu gospodarskega kriminala in da se ne spušča v to..kar bi moralo biti samoumevna pravica vsake religije pri nas.

  • ghz891 11:34 09.september 2012.

    "Tole" ob 5h bi bilo kršenje javnega reda in miru ki velja med 22h in 6h. Glede zvonenja ob določenih urah ima pa že vsak vsaj nekaj različnih ur doma, tako da mogoče lahko pride v upoštev le ob obredu.

  • ghz891 11:34 09.september 2012.

    oziroma pred njim*

  • ghz891 11:50 09.september 2012.

    @miki222Recimo kakšna? Ustavni monopol RKC v RS? Po privilegijih ki jih ima ta ustanova pri nas se morda nebi čudil... Avtomatska diskriminacija neslovencev in neevropske/nekrščanske kulture?Drugače bi bila pa zanimiv dodatek k alarmnemu sistemu. Samo frekvence ...prikaži več zavijanja bi bilo treba malo prilagodit da bi se lahko razlikovalo med različnimi vrstami nevarnosti/molitev.

  • Škado 17:26 04.oktober 2012.

    godserbon ološ, cerkev te na vsako uro ne moti???

  • mijaliza 17:25 07.september 2012.

    naj reče kdo kar hoče ampak njihov klic k molitvi je zelo lep, lepši napram našemu, kjer cerkveni zvon nabija vsakih 15 min ( kdor ne vrjame naj pride na log). Samo kaj ko smo Slovenci tako zavrt narod da ...prikaži več je groza. Sicer pa če ima lahko krščanska cerkev svoj bim bam, naj imajo pa še muslimani svoj klic

  • twt 17:35 07.september 2012.

    Dragi moji, v naši deželi so se vedno slišali zvonovi,zato se ne pritožujte,na žalost ni pa muslimanska molitev doma v Sloveniji.Pa nisem nacionalist,samo ve se pa lahko, kdo je kje doma,oprostite.

  • momentum 18:05 07.september 2012.

    Sori, ampak tvoj besednjak je naravnost ogaben. Če nisi sposoben ene normalne komunikacije, prosim ne izražaj svoje agresije skozi besede, ker s tem škodiš najbolj sebi.

  • Denzo 22:44 07.september 2012.

    malo se zadrži neprimernih žalitev. kaj ti je Islam v tako kratkem življenju naredil? NIČ. Lahko te pa nauči veliko od spoštovanja drugih veroizpovedi do spoštovanja drugih ljudi in seveda ti veliko manjka samospoštovanje. Resnično se vzemi v roke in ...prikaži več premisli o svoji nastrojenosti. Lahko noč P.S.: Sem ponosen ker sem musliman.

  • Darko 23:09 07.september 2012.

    to je navadna provokacija. V kolikor bi nekaj podobnega naredil nekdo in skozi zvočnike spustil samo Avsenikovo na golico, bi se oglasili vsi ki imajo kaj za povedat in ali pa tudi ne.TO NORČEVANJE IN PROVOCIRANJE JE MOŽNO ...prikaži več SAMO V SLOVENIJI.VSI, KI SE PRITOŽUJETE NAD ZVONOVI PA TOLE - ČE STE ŽE SLUČAJNO BILI V LONDONU STE VERJETNO BULJILI V BIGBANG IN SE ČUDILI VSEJ LEPOTI, DOMA VAM GRE PA NA ŽIVCE ZVONENJE, PIĆ..

  • Minerva 13:48 11.september 2012.

    Nagasaki, ne trudi se. Saladin ne samo, da ne pozna zgodovine tudi popolnoma nepismen je.

  • pravaresnica123 14:10 07.september 2012.

    Zakaj srhljivo? Se je pač nekdo malo pošalil. Mene bolj moti nenehno zvonjenje zvonov na vsakih 15 minut iz cerkvenega turna. Kot, da mi mora ravno rimokatoliška vera dopovedovat koliko je ura. Pa še na odvzeme krvi tile hodijo in ...prikaži več se ne sprenevedajo.

  • momentum 15:48 07.september 2012.

    To težko verjamem. Pol najbrž ni bil nikoli v New Yorku, ne? Ker razen par nevšečnosti, muslimani v Sloveniji nimajo zakaj biti osovraženi, ker ti naši muslimani so družbi čisto neškodljivi. Čisto odvisno v kakšnem krogu se gibaš.

  • mrredbull 06:22 08.september 2012.

    pa kaj je to neko jamranje in/ali zavijanje? izvajajte to v vaših sakralnih objektih, zunaj pa gre za motenje reda in miru.. pa kaj se ni oni vaš spomnil namesto jamranja predpisati udarjanje po gongih, to bi bilo pravo

  • mia 08:52 08.september 2012.

    mene moti tako zvonenje ob zgodnjih jutranjih urah, kot zvonenje v hribih, kamor se odpravimo po malo miru, moti me glasna glasba, ki ni po mojem trenutnem počutju. lahko poslušam in zvonenje tekom dneva v urbanem okolju, poslušam pa glede ...prikaži več na zvrst vso glsbo, čeprav mi je katera ljubša. zato naj se vsak posameznik zaveda, da imamo različne okuse in navade in naj glasbo posluša le zase.

  • Nagasaki 21:59 09.september 2012.

    Saladin a si šprical ure zgodovine? Kdaj pa je želela Avstrogrska napasti Slovenijo? Saj Slovenija do leta 1991 ni obstajala in so bili Slovenci v obdobju na katerga ciljaš pod Avstrogrsko. Pa takrat ni bilo še nobenih Bošnjakov, ta naziv ...prikaži več so si muslimani iz Bosne dali samo sebi sedaj po vojni, kjati to je narod ki prav zaprav nima svoje nacionalnosti, saj grev veliki večini za Srbe in Hrvate, ki so nekaj stoletij nazaj sprejeli Islam. Zato tudi govorijo Srbo - Hrvaščino in te Turščino.

  • momentum 18:01 07.september 2012.

    Odločali o čem? V kaj bo kdo verjel in kaj bo kdo poslušal? Sori, manj kot polovica Slovencev se deklarira za vernike, torej tudi neverujoči morajo poslušat pa hoteli ali ne, vse cugumigu variante, ki jih proizvede ne samo rimskokatoliška, ...prikaži več ampak pravzaprav katerakoli religija, pa a kdo njih vpraša, če jim to paše?? Dejstvo je, da vas moti sam zato, ker vam to ni blizu! Sam zaradi tega, pa nima nihče pravice drugemu narekovat v kaj bo veroval in kaj bo poslušal.

  • momentum 18:04 07.september 2012.

    Zgodovinsko in izvorno gledano res ni muslimanska molitev tu doma. Dejstvo pa je, da so del naše družbe in da tako kot drugi verniki, drugih religij oznanjajo in praznujejo svoje praznike, jih pač tudi oni gojijo in živijo, kaj je tu kaj narobe?

  • ghz891 11:37 09.september 2012.

    Kje pa si ti? Mogoče v kakšni tuji državi, kjer je po 20:00 prepovedano glasno predvajati stvari? Namreč v Sloveniji se smatra takšno početje kot kršitev od 22:00h-6:00h, če so ti pa starši po 20:00 prepovedali pa to nima nič ...prikaži več z uredbami in zakoni...

  • Emina Elkasović 19:36 09.september 2012.

    Svaka čast (Y)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.