Zdravje /zdravje/otrok
8940 ogledov

Ganljivo pismo očeta: Z umirajočim otrokom so naju pustili sama

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz17 11:44 19.februar 2020.

    o nekaterih vedenjih , ki jih lahko prinese starševstvo , se je potrebno seznaniti že med nosečnostjo ! Vsaj pri meni je bilo tako ! Vse je zapisano v knjigah ! Problem je izgleda za nekatere stalno izobraževanje , glede ...prikaži več na dane situacije !

  • Pepe007 12:45 19.februar 2020.

    Dvomim, da so triki glede slovenskih posebnosti pri socialnih in zdravstvenih transferjih zapisani v knjigah. Imamo preveč zakompliciran sistem, zato da je videti, da država ogromno nudi in da po drugi strani večina potrebnih zaradi neznanja do tega denarja ne ...prikaži več pride. Govoril sem z eno, ki dela na Karitasu. Veliko ljudem učinkovito pomagajo s tem, da jim povedo, kaj jim preko socialnih transferjev vse pripada. Marsikomu je to dovolj. Ampak je "skrito" v nekih vlogah, ki jih je treba oddati.

  • Janez 13:00 19.februar 2020.

    Vsaki starši, ki se soočajo s takšno situacijo so potrebni pomoči, ki pa jo glede na funkcioniranje našega zdravstvenega sistema verjetno ne morejo dobiti. Spoštujem vsakega starša, ki se sooča s tovrstnimi težavami še posebej če jih pove v javnosti, ...prikaži več veliko poguma in trpljenja dajo takšni starši skozi. Moj poklon!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.