Šport /sport/kosarka
1073 ogledov

Goran Dragić: "Zadnje tri minute so me zlomile"

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 10:53 25.avgust 2024.

    Malo sem šel po kanalih, povsod sem se ustavil za nekaj minut, pa se mi je ta spektakel zdel kot neka malo večja zmešnjava. Taki dogodki so navadno režijsko dobro podprti in preko komandnega pulta časovno usklajeni, tu pa..- recimo ...prikaži večo tonska neuskljenost med komandnim pultom v dvorani in reportažnim avtom - nastop Magnifikja. Ne vem, če je bila sploh kaka predhodna scenska vaja, mislim, da ne. Tudi tonske uskladitve na mešalnem pultu po posameznih točkah ni bilo, tako, da improvizacija pač.

    • Ender3 11:52 25.avgust 2024.

      Želeli so narediti spektakel in to jim je uspelo..Itak, da brez improvizacijah ni šlo sicer bi bilo še bolj patetično in pocukrano..Bila je paša za oči in pravo vzdušje za Stožice..Narejeno in storjeno..

  • Orto 11:44 25.avgust 2024.

    Friderik, boš lahko ti na svoji poslovilni tekmi pokazal kako se stvari streže.Samo ne vem če ti bo uspelo napolniti Stožice.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.