Magazin /magazin/vip
67882 ogledov

Golob in Gaber spet dvigujeta prah, tokrat je razlog v bundi

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 10:47 22.februar 2023.

    Boljše bi blo,če bi kakšno rekli o tistih facah v ozadju,katere so prisesane na davkoplačevalsko korito in zgrinjajo na kup milijone,ki so jih za minimalec ali manj ustvarile žuljave delavske roke....

    • zdrej 16:22 22.februar 2023.

      Tudi jaz imam občutek, da mediji pihajo meglo nad bolj pomembne reči. Samo da se skrije bistvo. Kaj je zdaj ena bunda problem?

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 11:08 22.februar 2023.

    Nevredno komentarja! Sploh ne vem zakaj ji novinarji namenjate toliko pozornosti..

  • satir 11:29 22.februar 2023.

    Bundo nosi zato, de je ni treba v rokah držat... je...la vas bunda. Kot da je to pomembno. Kam ga daje na toplo mi je čisto vseeno, bolj me skrbi da nas ne bo v vojno navlekel, potem bomo vsi ...prikaži več nosili bunde, maskirne seveda ali pa begunske... Sicer pa tudi jaz bi mel tako bundo, samo zastonj je ne bom dobil... in vsi ki jih nosijo, so jih dobil na davkoplačevalskem denarju... tako da ena več ali manj.. itak gre vse rakom žvižgat

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 11:39 22.februar 2023.

    Mene bolj zanima kje je Taubi najdu tole "sponzorušo"??

    • kapibara 11:53 22.februar 2023.

      Sestra sponzuraše, mirka/ čuva otroke Golobovima.. vsaj prej je

  • Avatar R_D
    R_D 10:30 22.februar 2023.

    Srčna izbranka? Zdaj že vsi vejo kaj je zadaj, nekateri pa smo vedeli že prej.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 11:09 22.februar 2023.

      Jaz ne vem kaj je zadaj..prosim povej se nam, ki tega ne vemo.

    • kapibara 11:52 22.februar 2023.

      Ona ti je za Paravan- Španska stena- Zavarivanje neprijatelja

    • lojs 12:06 22.februar 2023.

      kapibara, odlična interpretacija, zelo dobro povedano

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 12:52 22.februar 2023.

      Še vedno ne razumem.. paravan za kaj?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 12:52 22.februar 2023.

      Razloži po kmečko ,da bom tud jaz razumel.

    • LudvikK. 14:01 22.februar 2023.

      V resnici ravno ne obožuje žensk. Gaber je samo krinka. Nič ni narobe s tem, je pa hinavsko, ker podpira lgbt, sam se pa skriva.

    • Svobodnež 14:25 22.februar 2023.

      Ludvik, tudi ti jih podpiraš (LGBT), pa to nikogar ne moti, torej se ne sekiraj!

    • LudvikK. 14:43 22.februar 2023.

      Vseeno mi je za rojene homo, lgbt propaganda mi gre pa na živce. Niti športa ne pustijo pri miru.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 14:51 22.februar 2023.

      Uf ,a še med politiki, ki se skriva.

    • kapibara1 18:23 22.februar 2023.

      anion- paravan - sicer po južnaško: zakrivanje resnice samega dejstva..

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 19:04 22.februar 2023.

      Pa saj dokler mene pustijo pri miru me nič ne moti. Samo zakaj skrivajo?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 19:06 22.februar 2023.

      Saj še v Srbiji ki je bolj nazadnjaška imajo predsednico vlade ki je lezbijka.

    • lojs 20:02 22.februar 2023.

      dejmo ga srat kdo pa ve kolk je promilov ... ja tko mi delujete, pa sej kaj je narobe

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 20:35 22.februar 2023.

      Lojs nič ni narobe. Narobe je to da RKC prikriva pedofilijo.

    • Avatar NX11
      NX11 23:03 22.februar 2023.

      Levičarska smetana pa zoofilijo.

  • rd2dmk2 14:08 22.februar 2023.

    kaj vam ni zdej jasno gospa se je vpisal med prostovolce in je dobila službeno opremo, bundo in...še vi se dajte, pa boste na istem.

  • leonardo 11:08 22.februar 2023.

    Piz.. kateri Gaber?

    • robi2107 11:28 22.februar 2023.

      Se kar ne moreš sprijazniti s SLO novorekom. Jaz tudi ne. Čeprav je po drugi strani logično takšno pisanje. Zakaj bi samo za ženski spol uporabljali pridevniško obliko priimka. Dajmo jo potem še za moško: Golobov (nekateri slovanski jeziki imajo ...prikaži več take oblike, npr. Makedonci, Bolgari..) in Gabrova (Čehi npr. dosledno uporabljajo to obliko tudi na osebnih dokumentih). Ja, slovenščina ima precej enih nedoslednosti. Ampak imajo jih tudi drugi jeziki. Drugačne, pa vseeno.

    • robi2107 11:29 22.februar 2023.

      P.S. Mogoče Slavko (Gaber)

    • leonardo 11:33 22.februar 2023.

      Oh robi, ne morem in ne morem iz svoje kože. Bom probal, no. Sicer pa sem pričakoval, da me bo neki R..D ali kaj je že spet primerjal s čevljem, ha,ha.

    • robi2107 15:22 22.februar 2023.

      Ja, saj gre tudi meni na jetra. SLO novorek. In največkrat tudi R_D.

  • Pierre 13:40 22.februar 2023.

    Gospa Pepca, lahko se zgodi da vas bo g. Golob tožil... gorje državi ki ima take prebivalce kot ste vi!!!!

  • Toma 11:40 22.februar 2023.

    Če slabo papaš (kukuruz in podobno) te rado zebe!

  • Plavi-mil 12:09 22.februar 2023.

    Enkrat po dolgem času, ena čudovita, enkratna proslava, brez BAKLKANIJADE, Ptujčani ob pustovanju in Primorci ob prazniku TERANA, oglejte si in si zapomnite, da v Sloveniji gre lahko tudi brez BALKANIJADE.

  • munja 19:39 22.februar 2023.

    Vidim, da pridno brišete nekatere komentarje!!

  • mph2 12:22 22.februar 2023.

    Janšisti s svojo zlobo pač ne morejo iz kože, ta jih definira. Kakšno res patetično življenje, se stalno napajat iz lastne hudobije. Edini problem je, ker ima cela država škodo, ne samo oni.

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 12:12 22.februar 2023.

    Kako se mi zdi fajn, ko gre kakšna nepomembna stvar na živce janšistom, hehehe. Požrli se bodo od zavisti, hehehe.

    • Plavi-mil 12:16 22.februar 2023.

      Ti si kreten, ravno mi smo ponosni na proslave brez balkanijade, mi smo domoljubi za razliko od tebe in cenimo vse kar je SLOVENSKO.

    • SamoResnica 12:36 22.februar 2023.

      Zavisti? Veš sej na koncu ne bomo samo mi brez, ampak tudi ti. Če kradejo tisti na oblasti nima veze katere barve je, na koncu smo vsi na izgubi. Dobro tisti, ki nimate nič v glavi vas tudi nič ne boli, je res.

    • Avatar Antikrist3
      Antikrist3 13:14 22.februar 2023.

      @samoresnica Saj se ne da nič več ukrasti, ker je že Janša vse pokradel, hehehe.

    • SamoResnica 13:40 22.februar 2023.

      ČE misliš, da nam je največji antikrist v državi JJ, naj ti samo povem, da je bila na oblasti večino zgodovino Slovenske države "leva" politična opcija. Zdaj me pa zanima po katerem ključu so "desni" krivi za vse? Jaz te ...prikaži več razumem, da se kot levičar oklepaš oblasti, ker si od tega zelo dobro nagrajen očitno.

  • Avatar Leon
    Leon 16:46 22.februar 2023.

    Bunda ji odlično pristoji in bo magnet za tuje fotoreportere .

  • Pišmevuh 17:14 22.februar 2023.

    Toti še ga v usta ne bi dal, glede na to koliko jih je že pogoltnila

  • andrej084 21:53 22.februar 2023.

    Kaj pa un bivši obrambni minister, ki se mu je letalo pokvarilo v Moskvi, dela tam zraven. Grebator na polno, povsod se slini zraven, nesposoben do amena, član lds...

  • indigokid 14:32 22.februar 2023.

    to je domoljubje, ne pa puklasti, ki si zapenja zdravniško haljo narobe ... desna golazen se lahko pobruha sama vase

    • Matjaž Kotnik 15:38 22.februar 2023.

      Si pa resnično zelo nesrečen sam s seboj. Si pomislil na samomor, daj pohiti.

  • lojs 12:14 22.februar 2023.

    mene pri vsem tem cirkusu in dragih kartah moti to, da obstajajo prostovoljci , volunterji, ne vem slišal sem številko 1500 ... katastrofa če delajo povsem zastonj, medtem ko se bodo tile koritarji omastili ... planica je samo še za ...prikaži več elito, srednji sloj, ki si komaj lahko kupi tako bundo, naj pa crkne

    • vojko19 12:53 22.februar 2023.

      Gospod Lojs leta 1990 smo si izbrali kapitalizem, kdor ima ima kdor nima naj bo doma!

    • rd2dmk2 14:07 22.februar 2023.

      lojs še imaš čas, da si jim tud sam pridružiš- prostovoljcem namreč, saj so jih iskali cele dve leti. za dva obroka dnevno , čevlje in bundo, pa eno vstopnico za prireditev moraš odslužit vsaj 3 dni.

    • lojs 09:21 23.februar 2023.

      mogoče bi šel pomagat, če bi živel nekje blizu v tistih krajih, pa še to vprašanje, pa čeprav imam čas ... gre za princip, ko nekateri dobijo vse mogoče nagrade, samo zato ker so na taki funkciji in se tam ...prikaži več prikažejo ali pa ne ... nepošteno!

    • rd2dmk2 15:58 23.februar 2023.

      lojs, ja 3 dni boš pa ja reskiral, res da je zdej mal pozno, pa še sobe se ne da dobit, razen če kakšno micko ne boš nažical,da te tri dni vzame k sebi. ampak - lojs- ime , oznaka, ...prikaži več kaj ti nič ne pove prostovolec, gasilec, delavec v planici, član rdečega lriža, turističnega društva.. ja no ti vsi delajo iz veslja in zastonj, pa še en predlog ti dam lahko se včlaniš v sistem prostofer- prostovoljnih šoferjev, ali pa na bled- pa se greš prostovoljnega turističnega delavca informatorja. kolk opcij.

  • rd2dmk2 20:15 22.februar 2023.

    o sveta pomagavka, res škoda da ni ta gospa prišla v zelenem montlu, saj bi pol slovenije pomrlo od fršloka , ker bi jih zvilo od foušije in pritiska. pa je sam v eni bundi. pa še to je mogoče ...prikaži veče dobila sam na posodo, tako kot se dobi čelada, ko se gre na gradbišče. da vas bo pa čist pobral, vas pa še tole prašam. a mi naštejete enga politika, ki je jemal sam eno babo. a bo šlo ?

  • Avatar olor
    olor 11:23 22.februar 2023.

    Eno normalno žensko si zasluži.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.