Slovenija
1875 ogledov

Golob o "izginulem pismu", ki ga zahteva SDS

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PasjaProcesija 23:02 12.september 2024.

    Komisarka je Vesela zavrnila, ker slednji ne ustreza kriteriju kompetenc (bivši premier, minister itd.). Pisma Golobu na tej stopnji najbrž ni bilo. SDS o pismu najbrž sklepa na podlagi von der Leyenine konference iz 4.9.2024 ( https://www.youtube.com/watch?v=BUem6KTNda4 , od 19:40 ...prikaži več naprej). „Pismo“ prvič omeni na 21:40. Po mojem mnenju govori o prvem pozivu članicam, t.j. da pošljejo imeni kandidatov obeh spolov. Mi smo poslali eno ime in še tisto skromno. Zakaj ravno Vesel lahko le ugibam.

    • PasjaProcesija 23:09 12.september 2024.

      Tudi Kosova bo težko zadostila zahtevam. Zgolj na podlagi spola ne bo dobila mesta. Če bi v začetku hkrati poslali imeni Vesela in Kosove, pa bi jo zavoljo veleposlaniških izkušenj najbrž izbrali. Tako to deluje. Za vse bo najlažje, da ...prikaži več vzamejo Fajonovo. Glede na nekaj zrnc iz blejskega foruma sklepam, da je ona bila von der Leyenina prva izbira. SD in SDS bi v tem primeru Golobu za njegovo nesposobnost seveda izstavila račun. SD zato, ker kandidatk skoraj ni, SDS pa za hitro odobritev postopka.

  • Ender3 21:35 12.september 2024.

    Končno pa Vesel lahko javnosti poda osebno izjavo in s tem pospeši nestrpnost Janezove sekte. Zakaj se vlada pusti izsiljevati zaradi korespondence zaupnih dokumentov.? In Kako lahko nek posranec DZ blokira vladno odločitev zgolj ob predpostavki, da je kandidatka politično ...prikaži več in biografskp neprimerna in, da se ni predstavila opoziciji..

    • Enzgg4 21:55 12.september 2024.

      Jaz pa mislim, da ima javnost pravico izvedeti, s čim je fonderlajdra izsiljevala ptiča.

    • Kmodri_ 22:41 12.september 2024.

      Da mu bo populila perje? Vzela nutrije? Samo vprašam....

  • munja 21:53 12.september 2024.

    Endrek3 sploh nimaš pojma, zato ne piši maloumnih in butastih komentarjev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.