Slovenija
22196 ogledov

Golobov odziv na pomanjkanje goriva na črpalkah

Komentarjev 99
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 16:26 20.junij 2022.

    Venezuela! Tukaj smo! Igra ansambel GRU-GRU, SVOBODNO plešite!

    • rd2dmk2 17:12 20.junij 2022.

      toma, ti pa nastavi klobuk, da boš zbral za petrolove tožbe. lahko pa čist SVOBODNO dodaš še vse svoje zlate zobe in srebrne žlice. zlato žilo pa čist kamot lahko podariš svojemu idolu.

    • Toma 18:33 20.junij 2022.

      Bubaaaaa!

    • Toma 18:39 20.junij 2022.

      Imam ja para koliko jih ti v življenju ne boš videl, bogi revež!

    • rd2dmk2 21:43 20.junij 2022.

      toma,maš ti para pod kapo. no in kaj potem čakaš, kaj mučiš narod, daj pare petrolu da skensla tožbo, narod dobi pocen benz, potem pa lahko gremo plesat, sigurno se bo našla kakšna plesalka tud zate. bomo pršparal. sam hit ...prikaži več povej če imaš dve levi nogi da ji panacarje zrihtamo.

    • Ender3 21:45 20.junij 2022.

      Toma, če bi bilo to res, ne bi trolal po forumu in iskal honorar za lažnivo propagando.

    • Toma 22:27 20.junij 2022.

      Prjatlu E3: ni mi treba plačati. Enostavno uživam v tem ko vas zadenem kjer najbolj boli in se smejim bebavim os. napadom. No sedaj te bom spet lepo pri miru pustil. Bodi mi dobro!

  • eminenca 16:25 20.junij 2022.

    ve se, da smo tranzitna država, je čas dopustov in zdej je naval ogromen ... tega izpada niso povzročili tujci, pač pa naši pametni "šparovčki", ki nafilajo svoj požrešen dizel vw in je zmagal ... mislim res butasto ... namestro ...prikaži več kile kruha kupiš 10kil, pa 100kil moke, 20kil cukra, sol, makaronov en vozek, pa še 3 sklede sladoleda, malo v skrinjo kaj pa potem ... ne bi bil rad žaljiv ampak glupo do konca ... in naprej

    • rd2dmk2 17:05 20.junij 2022.

      eminenca, mogoče malo zajebaš, ampak v sobotosem na lastne oči videl kolone na pumpah pa sami tujci.glede na to da smo bili daleč najcenejši, bo vsak približno pameten turist iskoristil šanso pa nafilal svoj tank, čeravno gre prihranek za čakanje ...prikaži veče v vrsti. ampak to je druga zgodba.

    • MK 17:14 20.junij 2022.

      Če mi paše bom nafilal celo bajto.... saj plačam. Holob naj raje zrihta dobavo.

    • eminenca 17:16 20.junij 2022.

      ja lej, recimo madžari, ker ste tako mnogi proti orbanu ... kaj je on uvedel ... cena za naše je taka, za tujce je taka ... ja kaj pa to? mi moramo v teh razmerah vse narediti, da zaščitimo svoj ...prikaži več narod in prebivalce in da se naredi vse najboljše za njih ... zato imamo vlado, ki naj dela v korist svojega naroda ... ja kaj pa drugega ... mogoče je pretirano, da so razglasili vojne razmere , ampak, mi nismo daleč ... plesa je konec, stvari so resne

    • MK 17:16 20.junij 2022.

      Plešemo in tankamo za 2 eur

    • eminenca 17:25 20.junij 2022.

      mk pa kam bo vse to nabasal, v kakšne stare piskre pa ajmre pa v kakšen sod, čes par let boš pa nanj poazabu ... eh burleska

    • rd2dmk2 17:39 20.junij 2022.

      eminenca ja orban lahko, ker sam dela benz. pa so ga klub temu iz EU takoj našeškali da to ne gre. sicer pa.. dragi moji ki ste tolk proti Golobu. pejte enkrat v trgovine TEDI . pamal poglejte cene. prav ...prikaži več lepo so zapisane kolk stane v nemčiji in kolk stane v češki in kolk v SLO. pa ste vsi tiho. dons. včeraj in že nekaj let. še nisem zasledil da bi koga to motilo.

    • eminenca 17:55 20.junij 2022.

      ni neprijetno s tabo komunicirat, žal pa po večini ne vem kaj hočeš povedat ... kaj je zdej ta TEDI, wtf ... tam je ena sam krama, šara, tam nimaš kaj kupit razen čip plastiko

    • rd2dmk2 18:07 20.junij 2022.

      no če veš za tedi trgovine, tam imajo vsi izdelki več cen. tako da lahko takoj ugotoviš da tisto šaro kupuješ pri nas dražje kot v nemčiji. bo sedaj šlo ?

    • Ender3 21:49 20.junij 2022.

      eminenca, res se eminentno glupiraš s komentarji. Ob množici 👎👎in 🖕🖕bi se malo zamislil o smislu tega početja.

    • eminenca 21:58 20.junij 2022.

      ODJEBI ti starček, pa pej raj ta staro nabrisat, če jo maš, ker tukaj samo smetiš prostor

    • MK 11:37 21.junij 2022.

      kam bom nabasal je moja stvar... če imam denar lahko kupim... država mora ustvarjat pogoje za to da kupim.... Holob se je že posral. v pol leta bo konc, vam rečem

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.