Slovenija

Golobova vlada tik pred zdajci z uredbo o mobilnih telefonih

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:55 03.junij 2026.

    Ne vem, zakaj v Sloveniji za vsak drek rabimo novo uredbo. Možnost odkupa bi bilo smiselno urediti v enem dokumentu vsaj za vse bolj ali manj osebne elektronske naprave kot so telefoni, slušalke, mikrofoni, prenosniki, tablice ...

    • Avatar Leon
      Leon 10:00 03.junij 2026.

      Kaj pa odkup službenega stanovanja in avta po posebnem zakonu in ceni ? To bo uvedel novi PV ?

    • Avatar Old Boss
      StarMačk 10:16 03.junij 2026.

      Uredbo za vsak drek potrebujemo zato, ker je politika državo zbirokratizirala do amena!

  • Dieta 10:58 03.junij 2026.

    ZDAJ se bo SLO srečala s pravim obrazom mafijske vlade. Prejšnji Janšev mandat med Covidom je bil katastrofa, tokratni pa bo mafijski obračun z vsemi , ki so bili proti Janši.- Za pomoč je Janša najel pravnega strokovnjaka, ker se ...prikaži večse Hojs ni obnesel s primitivizmom.

  • Dieta 10:54 03.junij 2026.

    Celo odkuoiti morajo.... Janša je na zaključku predzadnjega vladanja spremenil zakon, da so njegovi člani SDS ostali po ministrstvih kot javni uslužbenci in tako slabo sene namestil ....Posledice bo SLO občutila dokler bodo tam "delali"

  • Avatar Old Boss
    StarMačk 11:40 03.junij 2026.

    Po koncu Janševe vlade l.2022 je bil v Žurnalu članek iz katerega je razvidno, da sta dva ministra in nekateri vladni funkcionarji obdržali prenosne službene naprave. Ni pa povsem jasno ali so naprave odkupili ali le dobili dovoljenje za nadaljnjo ...prikaži več uporabo!? Po dopolnitvi te uredbe pa je razvidno, da imajo na izbiro dve možnosti ali se službene naprave vrne ali pa odkupi po določeni tarifi... zurnal24.si/slovenija/na-racunalnikih-in-mobilnih-telefonih-funkcionarjev-se-je-pobrisalo-podatke-387725

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:02 03.junij 2026.

    Pa da vidimo kaj bo naredil zdaj novoizvoljeni firer

  • Plavi-mil 08:47 03.junij 2026.

    Strah ima velike oči, kajne revše golobovo ?

  • Dieta 23:07 02.junij 2026.

    Celo plačati bodo morali. SPOMNIMO, DA JE JANŠA V PRVEM MANDATU SPREMENIL ZAKON O USLUŽBENCIH V JAVNI UPRAVI, DA SO LAHKO POLITIKI SDS OSTALI PO MINISTRSTVIH, KDOR ŽELEL. JAV. USLUŽBENCA BREZ KRIVDE NI MOŽNO ODSTRANITI. SLABO SEME..

    • ferdopis59 06:47 03.junij 2026.

      V članku je govora o vladi, ki odhaja in ne vladi, ki prihaja. Članek omenja uporabo in odkup službenih mobitelov ne pa kar ti komentiraš.

  • Ender3 03:43 03.junij 2026.

    Kakšen pomp ob nastopu mandata. Ta vlade že zaradi prevar ne bo v ponos Sloveniji..Sporočilo svetu bo. Slovenija ima vlado sestavljeno iz koalicijskih strank, ki so namerno zavajale, da bi prepričale njihove volilce.

    • klavdij92 08:00 03.junij 2026.

      To je uredba Golobove vlade.

    • Dieta 10:55 03.junij 2026.

      To še ni vse. Prevare šele pridejo. Janševa vlada bo mafijska...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.