Ne vem, zakaj v Sloveniji za vsak drek rabimo novo uredbo. Možnost odkupa bi bilo smiselno urediti v enem dokumentu vsaj za vse bolj ali manj osebne elektronske naprave kot so telefoni, slušalke, mikrofoni, prenosniki, tablice ...
ZDAJ se bo SLO srečala s pravim obrazom mafijske vlade. Prejšnji Janšev mandat med Covidom je bil katastrofa, tokratni pa bo mafijski obračun z vsemi , ki so bili proti Janši.- Za pomoč je Janša najel pravnega strokovnjaka, ker se… ...prikaži večse Hojs ni obnesel s primitivizmom.
Celo odkuoiti morajo.... Janša je na zaključku predzadnjega vladanja spremenil zakon, da so njegovi člani SDS ostali po ministrstvih kot javni uslužbenci in tako slabo sene namestil ....Posledice bo SLO občutila dokler bodo tam "delali"
Po koncu Janševe vlade l.2022 je bil v Žurnalu članek iz katerega je razvidno, da sta dva ministra in nekateri vladni funkcionarji obdržali prenosne službene naprave. Ni pa povsem jasno ali so naprave odkupili ali le dobili dovoljenje za nadaljnjo… ...prikaži več uporabo!? Po dopolnitvi te uredbe pa je razvidno, da imajo na izbiro dve možnosti ali se službene naprave vrne ali pa odkupi po določeni tarifi... zurnal24.si/slovenija/na-racunalnikih-in-mobilnih-telefonih-funkcionarjev-se-je-pobrisalo-podatke-387725
Celo plačati bodo morali. SPOMNIMO, DA JE JANŠA V PRVEM MANDATU SPREMENIL ZAKON O USLUŽBENCIH V JAVNI UPRAVI, DA SO LAHKO POLITIKI SDS OSTALI PO MINISTRSTVIH, KDOR ŽELEL. JAV. USLUŽBENCA BREZ KRIVDE NI MOŽNO ODSTRANITI. SLABO SEME..
Kakšen pomp ob nastopu mandata. Ta vlade že zaradi prevar ne bo v ponos Sloveniji..Sporočilo svetu bo. Slovenija ima vlado sestavljeno iz koalicijskih strank, ki so namerno zavajale, da bi prepričale njihove volilce.
Ne vem, zakaj v Sloveniji za vsak drek rabimo novo uredbo. Možnost odkupa bi bilo smiselno urediti v enem dokumentu vsaj za vse bolj ali manj osebne elektronske naprave kot so telefoni, slušalke, mikrofoni, prenosniki, tablice ...
Kaj pa odkup službenega stanovanja in avta po posebnem zakonu in ceni ? To bo uvedel novi PV ?
Uredbo za vsak drek potrebujemo zato, ker je politika državo zbirokratizirala do amena!
ZDAJ se bo SLO srečala s pravim obrazom mafijske vlade. Prejšnji Janšev mandat med Covidom je bil katastrofa, tokratni pa bo mafijski obračun z vsemi , ki so bili proti Janši.- Za pomoč je Janša najel pravnega strokovnjaka, ker se… ...prikaži večse Hojs ni obnesel s primitivizmom.
Celo odkuoiti morajo.... Janša je na zaključku predzadnjega vladanja spremenil zakon, da so njegovi člani SDS ostali po ministrstvih kot javni uslužbenci in tako slabo sene namestil ....Posledice bo SLO občutila dokler bodo tam "delali"
Po koncu Janševe vlade l.2022 je bil v Žurnalu članek iz katerega je razvidno, da sta dva ministra in nekateri vladni funkcionarji obdržali prenosne službene naprave. Ni pa povsem jasno ali so naprave odkupili ali le dobili dovoljenje za nadaljnjo… ...prikaži več uporabo!? Po dopolnitvi te uredbe pa je razvidno, da imajo na izbiro dve možnosti ali se službene naprave vrne ali pa odkupi po določeni tarifi... zurnal24.si/slovenija/na-racunalnikih-in-mobilnih-telefonih-funkcionarjev-se-je-pobrisalo-podatke-387725
Pa da vidimo kaj bo naredil zdaj novoizvoljeni firer
Strah ima velike oči, kajne revše golobovo ?
Celo plačati bodo morali. SPOMNIMO, DA JE JANŠA V PRVEM MANDATU SPREMENIL ZAKON O USLUŽBENCIH V JAVNI UPRAVI, DA SO LAHKO POLITIKI SDS OSTALI PO MINISTRSTVIH, KDOR ŽELEL. JAV. USLUŽBENCA BREZ KRIVDE NI MOŽNO ODSTRANITI. SLABO SEME..
V članku je govora o vladi, ki odhaja in ne vladi, ki prihaja. Članek omenja uporabo in odkup službenih mobitelov ne pa kar ti komentiraš.
Kakšen pomp ob nastopu mandata. Ta vlade že zaradi prevar ne bo v ponos Sloveniji..Sporočilo svetu bo. Slovenija ima vlado sestavljeno iz koalicijskih strank, ki so namerno zavajale, da bi prepričale njihove volilce.
To je uredba Golobove vlade.
To še ni vse. Prevare šele pridejo. Janševa vlada bo mafijska...