Slovenija
30 ogledov

Gorenak in Veniger: Preverjamo

Komentarjev 96
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 12:54 05.december 2012.

    Darko, a ne vidiš da te je Dolenjak zapeljal na stranski tir , tvojih in mojih političnih zahtev. Pa mene ne briga, kdo je in bo polcaje potolkel , Jaz hočem samo TRETJO REPUBLIKO in to brez vseh telih idiotov ...prikaži večv in lopovov zadnjih 20 let . To je bistvo , ne pa polcaji !

  • Stelix777 12:58 05.december 2012.

    ljudski rek in upam da se ga še spomnite ''denar kvari ljudi''

  • Žurnalček 12:59 05.december 2012.

    Če sedaj uporabimo pričanje enga šefa Patrije, za to ni kriv JJ , kajti to ni oznaka za njega , ampak je to PM . Šifre so pa zato , da se nekaj pred možnimi preiskovalci skrije in ne pokaže transparentnost .

  • titty 13:41 05.december 2012.

    Vse je g. JJ kupil z našim denarjem, tudi izgrednike!!Fuj ga bodi, fuj, fuj, fuj!!

  • linka 14:35 05.december 2012.

    res upajmo ,da jih bodo našli ...samo preiskovalci jih pa bodo izpustili kot nedolžne !

  • mph 15:01 05.december 2012.

    Si me ravno prehitel. So že pod mizo poravnali. Preveč, dosti preveč, je posrednih dokazov, da JE Rodetu malo spodrsnilo takrat. Res bi bilo noro naključje, da sta prav takrat imela stike, očitno sta oba ugotovila, da "neprimerne" in da ...prikaži več je bolje prekiniti. In vidi vraga, da prav takrat se njej rodi otrok, ki je čista kopija očeta. Halo? Koga farbajo? Rode JE njegov oče, pa če so mastno plačali sinu ali pa laborantu ali pa komu vmes.

  • timslum 15:05 05.december 2012.

    Me sploh ne bi presenetilo, če bi bili med naročniki nasilja populistični mediji.S povečano gledanostjo oz. branostjo imajo namreč edini korist.

  • BenX 17:43 05.december 2012.

    vso to pisanje je samo poskus, da se narod med sabo skrega! itak so eni že čisto obsedeni s tekmovanjem, kdo bo bolj obsodil "huligane". če pa jim je že kdo plačal, pa super! lahko še meni kaj primakne, nimam nič proti.

  • Žurnalček 17:07 05.december 2012.

    VLJ je bilo tako !

  • Žurnalček 17:16 05.december 2012.

    Nobenih posrednikov. Rode , kot tožena stran je moral dati uradno , tožnik pa ne in tudi ni dal svoje, ampak tuje , ker ga v to ne more nihče prisiliti niti kontrolirati. Šlo je za popolnoma privatno zadevo. Ni tožil CSD !

  • Žurnalček 17:36 05.december 2012.

    Zato , ker na državni ravni ni naredil še nobene škode kot politik , ogromno dobrega pa za Najlepše mesto na svetu, kar Ljubljančani cenimo ! Zato se lahko sprehaja in se bo še do konca mandata kot Župan . ...prikaži več Jasno, al vam Janževci zopet ni kaj jasno !

  • zupancic47 18:46 05.december 2012.

    Pa saj jih ni nihče plačal,to je le štos aktualne politike in vlade,da bi preusmerila pozornost od svoje nesposobnosti drugam!

  • zupancic47 18:47 05.december 2012.

    Bedasto mišljenje bedastega komentatorja!

  • zupancic47 18:50 05.december 2012.

    Popolnoma se strinjam o vsem kar se tiče izgrednikov,ampak imam občutek,da bi rad nekdo z novico o tem,da so bili plačani,odvrnil pozornost od bistva demonstracij. Mislim,da niso bili plačani,ampak je to poizkus politike odvrniti pozornost od bistva demonstracij.

  • Žurnalček 20:09 05.december 2012.

    Bedast si ti, tvoj prbit nudist in oblak prahu !

  • YaKo 20:13 05.december 2012.

    to ni treba podtaknit, to je plačal nekdo iz opozicije.

  • Slodrifter 20:20 05.december 2012.

    Janković se samo smehlja, ker ve, da mu vi ljubljanske pičke ne boste nič nardil! Če bi se Kangler sprehodo med Mariborčani JE GOTOF!

  • Slodrifter 20:21 05.december 2012.

    Janković se samo smehlja, ker ve, da mu vi ljubljanske pičke ne boste nič nardil! Če bi se Kangler sprehodo med Mariborčani JE GOTOF!

  • Žurnalček 20:23 05.december 2012.

    V Lj ste dobili , kar ste si sami hoteli ! Skupina je bila zavarovana sama po sebi z ovitim transparentom okoli sebe , vi ste pa iz Beathovnove skočili na njo , ko vam še absolutno ni nič naredila. ...prikaži več V pravilnost navedenega , je bil na TV predvajan komentar vašega včerajšnjega kolege v SE NINĐA ŽELV, ki je rekel ne da ste samo prvi napadel, ampak da ste napadli PROTIPRAVNO Iin PROTIZAKONITO !

  • Žurnalček 20:29 05.december 2012.

    Saj to tudi trdimo, da policija organizira sama napade na samo sebe !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.