Slovenija
72 ogledov

"Grabili so nedolžne, da bi prestrašili druge"

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Niko_K_ 21:15 09.december 2012.

    Ti črna vest, si pa navaden IDIOT!

  • zic 21:43 09.december 2012.

    Ulica nikdar ne bo uredila države....lahko se zamenja vodstvo, ki se nadomesti z podobnim, ker drugega mi nimamo....za vodenje države ptrebuješ šolane ljudi ne folk z ulice, ki norijo samo zato, da se jim dogaja in tko je in tko bo!!!

  • principiumnovum 00:27 10.december 2012.

    Marsikateri izmeček ima čisto vredu starše... Čisto možno je, da so tudi tvoji bili pošteni ljudje...

  • Žurnalček 18:13 11.december 2012.

    Ni nesposobna SLO ,ampa VENINGER in DOLENJAK . pika !!!!!!! Gonta se kmetavzarja v 3PLM , od koder sta se vzela !

  • principiumnovum 20:22 09.december 2012.

    Sram naj bo tudi vas novinarje, da sploh objavljate takšne laži in podpihujete nasilje proti policistom, ki morajo stoično trpeti, kako jim podivjana in razvajena mladina meče granitne kocke v glavo. Sram naj vas bo.

  • Gigii 21:27 09.december 2012.

    kreteni ste.bodite še naprej ovčke pa davajte svoj davkoplačevalski denar tja kamor niti sami ne vete kam ste ga dali.tukaj se vsaj ve kam je šau naš denar. drugače ste pa tiho ne ovčke?

  • principiumnovum 20:18 09.december 2012.

    Pa koga pa misli, da slepi ta kvazi levakarka. A misli, da ostali pa nismo bili na demonstracijah? Saj smo na lastne oči videli, kaj počenja nevzgojena mladina. Od kar sem bila priča nasilja v mestu se mi obrača želodec, ...prikaži več ko prebiram novice o "policijske nasilju" Vsa sreča, da imamo pogumne policiste, gasilce in reševalce, ki nosijo glavo na prodaj zaradi podivjanih huliganov in njihovih mamic, ki jih zagovarjajo. Naj policija naredi red, da se bo že končno nehalo razbijati. Pa kaj te mamice mislijo, da bo pokvarjeni župan iz svojega žepa plačal razbite izložbe, zažgane smetnjake in uničeno opremo? A misli, da bodo sinovi pokvarjenega župana s svojimi rokami položili nazaj izruvane tlakovce? A te prismojene mamice sploh vedo, kdo vse to plača? Mi plačamo! Mi, davkoplačevalci! Prav je, da je policija priprla te huligane in vandale. Smilijo se mi smetarji, ki morajo potem vsako noč pospravljati za to drhaljo podivjano. Sram naj bo te mamice in njihove razvajen otroke.

  • segadamjan 20:26 09.december 2012.

    kdo komu meče. če je policija nesposobna in zmeri zakuha nerede in se pote izživlja nad ljudmi, novinarje je pa res lahko sram, ker lažejo o protestih in si izmišljujejo razne neonaciste in podobne, Vinko bi moral odstopiti zaradi nesposobnosti policije

  • sasquatch 20:48 09.december 2012.

    iz tvojega komentarja je razvidno, da nimaš pojma za kaj se gre, ker si šele včeraj s tazadnje padel. si pač pameten in žaljiv, ker je z druge strani kabla v varnem zavetju maminega krila najlažje pisat bedarije. enkrat ko ...prikaži več boš odrastel, boš šele razumel. do takrat pa pusti odrasle teme in si vsake toliko ne pozabi s slinčkom obrisat mleko okrog ust

  • Natasa- Natawe Tkalec 22:23 09.december 2012.

    To odprto pismo sem napisala ministru Gorenaku, preden so zaprli mojega sina. Ko ga zdaj berem, vidim, da mi ga je narekoval preroški čut.Policijski sindikati in minister Gorenak zdaj sodišču , sodnikom in tožilcem ZAPOVEDUJEJO kako naj presojajo v ...prikaži več svojih zadevah in zastrašujejo prebivalstvo pred ponovnimi protesti! Maribor je potrebno zatreti v kali, da se ne ponovi po celi Sloveniji ... Lahko pa ..... lahko pa minister Gorenak .. lahko pa, da je moj sin še vedno protipravno zaprt PRAV ZARADI TEGA PISMA, KI SEM VAM GA NAPISALA?"Glede na zadnje dogodke v Mariboru, predvsem pa na njihovo komentiranje s strani ministra Gorenaka se čutim dolžno pojasnit nekaj reči tem ljudem, ki so očitno že zdavnaj zgubili stik z realnostjo v Sloveniji ali pa so za to, da so ga izgubili, prejeli dovolj velika plačila.Namreč, ko g. Gorenak protest z 10.000 ljudmi označi za ILEGALNEGA, je že to pokazatelj tega, da »Gliha vkup štriha« kot temu pravimo Štajerci in je v izražanju nekje

  • Natasa- Natawe Tkalec 22:30 09.december 2012.

    živečo žlahto, ker me ne bo nobeden prepričal, da se ne da ugotoviti od kod bi recimo moja hčerka imela pri 25 letih, hišo vredno pol miljona evrov, pa še 10 miljonov na banki! Lahko tudi končno začnete upoštevati ...prikaži več ustavo in obdavčite Cerkev, tam boste lahko nabrali toliko denarja, da boste mirno lahko pustili pri miru upokojence ali pa jim še kaj dodali za na stara leta.Zato bi vas lepo prosila, da upoštevanje zakonov in doslednost ne izvajate samo pri protestih tistih, ki so prišli na ulice zato, ker DRŽAVA NE OPRAVLJA SVOJIH NALOG, pač pa jih opravljate najprej tam, kjer je to nujno potrebno, da do protestov sploh ne bo prišlo.Razumem pa vas, da je to težka naloga, ker pravzaprav ne veste kje bi začeli in ker bi morali raziskovati in pobrati denar tudi tistim, ki so vam pravzaprav pomagali do službe in položaja, vendar, če boste to hoteli obdržati, bo to vseeno potrebno- zato vam svetujem da začnete pač tam, kamor smo vam s prstom pokazali v ponedeljek Mariborčani.

  • Natasa- Natawe Tkalec 22:31 09.december 2012.

    Spodnji komentar sem podala v delih, ker ne gre napisati celotnega ... beri od spodaj navzgor!ssZato vam na tem mestu tudi sporočam, da vašega »sporočila« nismo – ne dojeli, pač pa- sprejeli in da bomo vztrajali na ulicah in trgih ...prikaži več tako dolgo, dokler ne bodo tisti, ki so krivi za nastalo situacijo dobili zasluženo!Nataša Tkalec NataweMati treh otrok in hčerka Grat Ladislav- Kijev-a, nosilca partizanske spomenice 1941, reda za hrabrost in reda partizanske zvezde in reda rdeče zvezde (SZ)pisca knjige v Metežu , človeka, ki se definitivno ni boril za TAKŠNO DRŽAVO !"

  • privat 09:03 10.december 2012.

    nekateri dragi lisjak vidijo drugače"so že počili"pod terorjem fašistov ali drugih...Kdaj bojo še drugi "počili" je vprašanje...policisti pa opravljajo zdaj nalogo "reši lopove" pod vsako ceno!ali lahko rečemo opravljajo delo ,kaj jim lopovi naročijo...vseeno snemejte dogodke ,ker eni bojo ostali ...prikaži več brez lepih pokojnin in svojih zaposlitev....ker NARODA in naših SINOV se nesme pretepati!!

  • privat 09:06 10.december 2012.

    zakaj pa ti ne prideš protestirat MIRNO pred mojo hišo...me ne bo motilo...kakor ne moti tudi druge uničevalce države??

  • karel 09:30 10.december 2012.

    torej tudi moj dedi je bil partizan, jaz sem veteran vojne za Slovenijo, zagotovo se nismo borili za tako Slovenijo, torej moji otroci so nedotakljivi al kaj, če je kdo naredu štalo naj ga kaznujjeo sam začet mojo pri seb ...prikaži več pol pa na narod ne pa glih kontraglede zahojencev pa takole pazi, če ga poškoduješ te bo tožil do konca, glede na veleumnsot naših sodišč bodo prej njemu kaj prisodili kot pa tebi čeprav so dobro delo opravil in obvaroval ljudi pred kockami, saj proti temu se pa gre mar ne

  • Franc Bukovec 10:12 10.december 2012.

    ga. Nataša, za drugič - ko je izredno stanje, potem na žalost pooblastila policije presegajo "zdrav razum". Žal. Pa ne branim policaje, ampak v tisti gužvi, kaosu se lahko zgodi marsikaj. Protesti, racije, vsi izredni dogodki so "izredni" in takrat ...prikaži več je vse samo normalno ne. Ljudje in policaji v Sloveniji niso bili navajeni na takšne proteste in eni in drugi bodo delali "napake" na začetku. Protestniki bodo provocirali, policaji pa tepli. Tko je. Sej sčasoma bo vsem "normalnim" protestnikom jasno, da ko je "konec žurke" da je treba domov. Al pa tvegajo batine. Tisti pa ki ostranejo, pa naj izvolijo. Je pa čist prav, da se zaščiti lastnina in človeška življenja, ker jaz ne mislim plačevat za tiste, ki uničujejo kar jim pride pod roko. Odprite "dobrodelni" račun in vsi, ki mislite, da je vredno razbijat, financirajte to iz svojega žepa. Potem pa mile volje razbijajte. Raje sinčka naučite, da, ko se začne "sranje", da se sam odstrani od tam. Bo bolj varno in pametno za vse. Žal

  • Franc Bukovec 10:16 10.december 2012.

    dokler ne bomo "civiliziran" narod, je žal potrebna policija. Žal je med nami še veliko preveč "abnormalnih" ljudi in protestnikom, da bi take dogodke sami nadzirali.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 11:09 13.december 2012.

    pred časom je bilo objavljeno, da so izgredniki bili plačani, da so tistega, ki je plačal prijeli in da je naročnik politična stranka v parlamentu.Zahtevamo objavo kdo so bili naročniki in plačniki izgrednikov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.