Svet
127 ogledov

Hrvaški arbiter: Sodišče je Hrvaški želelo vzeti del teritorialnega morja

Komentarjev 59
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 12:44 31.julij 2015.

    se strinjam!

  • KLOBO 13:33 31.julij 2015.

    Škoda, da je bil samo en general Mladič, in velika škoda, da niso Srbi v svoji začetni vojni evforiji in nadvalado nad 1/2 hrvaškega ozemlja, zredirali ta zahrbtni balkanski narod, ki se jim reče Hrvati !! To je narod lažnivcev ...prikaži več in zahrbtnih hinavcev, ki v lažeh, ki so jih že 100 x ponovili, že sami sebi verjamejo !!

  • KLOBO 13:33 31.julij 2015.

    Škoda, da je bil samo en general Mladič, in velika škoda, da niso Srbi v svoji začetni vojni evforiji in nadvalado nad 1/2 hrvaškega ozemlja, zredirali ta zahrbtni balkanski narod, ki se jim reče Hrvati !! To je narod lažnivcev ...prikaži več in zahrbtnih hinavcev, ki v lažeh, ki so jih že 100 x ponovili, že sami sebi verjamejo !!

  • KLOBO 13:33 31.julij 2015.

    Škoda, da je bil samo en general Mladič, in velika škoda, da niso Srbi v svoji začetni vojni evforiji in nadvalado nad 1/2 hrvaškega ozemlja, zredirali ta zahrbtni balkanski narod, ki se jim reče Hrvati !! To je narod lažnivcev ...prikaži več in zahrbtnih hinavcev, ki v lažeh, ki so jih že 100 x ponovili, že sami sebi verjamejo !!

  • KLOBO 13:33 31.julij 2015.

    Škoda, da je bil samo en general Mladič, in velika škoda, da niso Srbi v svoji začetni vojni evforiji in nadvalado nad 1/2 hrvaškega ozemlja, zredirali ta zahrbtni balkanski narod, ki se jim reče Hrvati !! To je narod lažnivcev ...prikaži več in zahrbtnih hinavcev, ki v lažeh, ki so jih že 100 x ponovili, že sami sebi verjamejo !!

  • leonardo 14:24 31.julij 2015.

    A ja? Kaj pa če so Hrvati hoteli nam odvzeti del ( ne delček) našega morja?.

  • KLOBO 13:37 31.julij 2015.

    Dragec popuši mi k... !! pa boš mislil, da si ti je prikazala Marija !!

  • KLOBO 13:37 31.julij 2015.

    Dragec popuši mi k... !! pa boš mislil, da si ti je prikazala Marija !!

  • KLOBO 13:37 31.julij 2015.

    Dragec popuši mi k... !! pa boš mislil, da si ti je prikazala Marija !!

  • KLOBO 13:37 31.julij 2015.

    Dragec popuši mi k... !! pa boš mislil, da si ti je prikazala Marija !!

  • KLOBO 13:39 31.julij 2015.

    Ti Evglena, ki se podpišeš pod dragec, kaj pa spet modruješ, nazaj pejdi v kletko !!

  • KLOBO 13:40 31.julij 2015.

    psiho, nazaj v kletko !!

  • h3o 13:58 31.julij 2015.

    klobasač, zakaj 3x napišeš isto, daj se malo ohladi z Unionom

  • Tupamaros 14:18 31.julij 2015.

    Sodišče je nameravalo odvzeti del teritorialnega morja? Zahteva Slovenije v arbitraži je bila vedno prost izhod na morje in nič več. Vse si z morjem bogati ubogi Hrčki le domišljajo, Radi bi imeli kontrolo na ladijskim prometom v luko Koper, ...prikaži več ki jim je trn v peti zaradi nekakrat večjim prometom od vseh hrvaških pristanišč vred.

  • Tupamaros 14:22 31.julij 2015.

    Klobo, malo je manjkalo, da bi Tuđman in nasledniki opazovail Srbijo kar s Pantovščaka.

  • Johan Spohan 17:13 31.julij 2015.

    Ne to veš le ti!

  • Franjo Erman 19:18 31.julij 2015.

    kako lahko negdo vzame nekomu nekaj, kar sploh ni njegovo, niti ni nikoli bilo?

  • dragec 21:13 31.julij 2015.

    Samo posle tvojega ljubljenega vodje, krle smotano

  • dragec 21:14 31.julij 2015.

    FUKNJENO,ni kaj

  • KOJAK 21:29 31.julij 2015.

    Pizda glupa stara Budislavova... Sodišče ni želelo ničesar VZETI ampak vrniti nekomu nekaj kar je dokazal da je njegovo, tolk ste polni sebeb a očitbio vam je zmanjkalo argumentov. Kje smo mi našli take bedaste sosede in še bolj smotane ...prikaži več naše politike z Bavčarjem na čelu, ki je leta 1991 premaknil nadzorno točko dol v dolino Dragonje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.