Avto
260 ogledov

Hrvaški prometni strokovnjak bi uvedel enotne slovensko-hrvaške vinjete

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • satir 10:01 26.april 2017.

    pa kaj se imaš toliko za vozit čez mejo.

  • MihaPu 21:02 15.april 2017.

    Hrvat je tat. Ustaš je ustaš in fašizem se kaže tudi v ropanju drugih in v želji svoje nadvlade vzeti nekomu lastne produkte in patente, ter jih razglasiti za svoje. "Kravata" je kar lepo iz Francije in nima veze z ...prikaži več Hrvaško, ki jo je hotela zase z "Kroata". Kroasani nataknem vas na moj prelep slovenski penis. Lopovi eni. VRNITE NAM ISTRO! Gnide ene. Pa naši politiki isto nimajo jajc zahtevati Istro. Vsi so mehkužneži, ki ga hrčkom vlečejo. ISTRA JE SLOVENIJA!

  • zdrej 07:27 16.april 2017.

    Kak lahko pričakuješ dobro idejo od naroda, ki je do sedaj že požrl toliko obljub, da kar glava boli? Zdaj ko so meje "težje" prehodne seveda ponujajo take rešitve, potem pa hop, "nismo se tak dogovorili" in sprememba na škodo ...prikaži več nas. Naj majo svojo vinjeto, če že čejo. Jaz vem, da bom redek obiskovalec lepe njihove, pa me ti zastoji ne ganejo preveč.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.