Popotnik
13350 ogledov

Hrvati dosegajo številke, o katerih lahko mi zgolj sanjamo

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:21 29.avgust 2023.

    Težko se glede prometa turistov primerjamo s Hrvaško. Prideš pri nas denimo na Pokljuko (praktično zaledje Bleda) in informativne table obveščajo o takih in drugačnih prepovedih. Na nekaterih solidnih makadamskih cestah je prepovedana celo hoja. Bravo. Ni čudno, da jo ...prikaži več potem Angleži v opankah mahnejo po planinskih poteh, kjer pač prepovedi hoje ni.

  • jakec1575 08:51 29.avgust 2023.

    Primerjate neprimerljivo. 6000km obale z vsemi otoki in 40km. Propad adrie ni razlog. Lastnik Brnika diktira vrsto prometa. Trenutno brnik postaja baza za tovorni promet. MB je pa mrtev, ker je preblizu gradec in zagreb. Zagreb ima 1mio preb, lj ...prikaži več pa 250 tisoc. Tako dolgo smo scitili adrio, da so nizkocenovniki odsli v druge regije. Nimamo strategije vrste turizma dovolj razdelane. Kitajci so hoteli mb letalisce pa so bli proti. Za mb zrak pravilna izbira. Turizem je rak. Proizvodnja steje

  • Pierre 09:36 29.avgust 2023.

    Ko gre za ''nacionalni interes'' so Hrvati BOLJ enotni od nas, očitno BOLJE upravljajo z državo in so BOLJ ponosen narod od nas....

  • Avatar MuškaKokoš
    MuškaKokoš 07:33 29.avgust 2023.

    Odkar je vse dražje,se hrvaški obrestuje ,ker pridejo tam tisti z debelo denarnico,Od paštetarjev itak ni dosti koristi .

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:47 29.avgust 2023.

      Mi imamo pa japonce,ki pijejo samo zastonj vodo

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:48 29.avgust 2023.

      Imamo tudi mi svojo floto 21 letal,le da je pod lastništvom hrvatov,pojma nimate kako vse laufa,ofce

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 08:40 29.avgust 2023.

      Če je lastnik hrvat ,kaj imamo pol mi,nič od nič.

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:40 30.avgust 2023.

      Kokoš,hrvat je samo na papirju,kaj ti ni jasno

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 10:04 30.avgust 2023.

      Lahko je hrvat lastnik tvojega stanovanja,seveda je samo na papirju,ti pa živiš notri,torej je tvoje ali njegovo ,kaj pa tebi ni jasno.

  • Soljatar 11:21 29.avgust 2023.

    primerjate neprimerljivo...Hrvaška brez morja in turizma dobesdno crkne v enem letu in je povsem logično da investirajo vse kar imajo v ta segment in jasno da imajo take cifre...primerjate Hrvaško z Grčijo al pa Španijo, če že...mi smo popolnoma druga zgodba.

  • Zoran Jovanovic 14:12 29.avgust 2023.

    a dej tud oni nabijo sto na uro. Že par vikendov smo bili v Stella Marisu in Umagu. Praktično prazno, niti polovica kapacitet, ki smo jih bili vajeni 10-15 let nazaj, ko smo redno hodili tja. Lokali in restavracije sploh, ...prikaži več da ne komentiram. Kelnerji od dolgčasa stojijo spredaj in opazujejo okolico. Tako da pustite vi njihove podatke.

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 16:01 29.avgust 2023.

    Hrvati se znajo ukvarjati s tem, Slovenci bi pa kljub rednim dokapitalizacijam letalske družbe Adria v preteklosti ustanavljali novo lastno letalsko družbo. Mar ne bi bilo bolj enostavno, da bi z ugodnimi pogoji privabljali več tujih letalskih družb v Slovenijo. ...prikaži več Verjetno že imajo izbranega kriznega menagerja, ki ga bodo čez čas bogato plačali, da bo spet spravljal letalsko družbo iz težav, v katerih se bo znašla. čez deset, petnajst let bodo pa spet prodajali letalsko družbo. SLO zgodba o uspehu

  • Avatar darklord
    darklord 07:40 29.avgust 2023.

    Hvala ga. BRATUŠEK, ker ste uničiti Adrio.

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:46 29.avgust 2023.

      Jo je že Kocijančič

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 08:22 29.avgust 2023.

      AB&co je zabila zadnji žebelj v trugo

    • Avatar MuškaKokoš
      MuškaKokoš 11:25 29.avgust 2023.

      Itak,vsak v svojem mandatu nekaj uniči,pa ni nobeden nič kriv potem,eden na drugega s prstom kažejo,kot da se sekirajo,v resnici žepke filajo,narod pa skregajo.Klasična poteza kapitalistične demokracije.Nič ni slučajno,vse je načrtno.

    • bi_ba 11:49 29.avgust 2023.

      Kmalu nas bodo prehitele vse afriške države. Padamo v brezno.

    • crniovcar 12:09 29.avgust 2023.

      Primerjava res nemogoče !!! Kdaj si bomo dopovedali , da Slovenija ni turistična dežela!!!!!

    • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 12:26 29.avgust 2023.

      A propos Adrie: celo Zimbabwe ima svojo letalsko družbo, Air Zimbabwe. Brez zajebancije. Evo: https://www.airzimbabwe.aero/ Zato, da lahko zamorci letijo po svetu. Tko pise na njihovi strani. Mi pa ne moremo oz. lahko, če se komu ljubi pristajat pri nas. ...prikaži več Pizda smo mi eni klošarji. Zamorci so boljši od nas.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.