Slovenija

Huda prometna nesreča, nastradal je kolesar

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 15:23 07.junij 2026.

    Policisti tudi ne vedo , da je razlika med kolesom in kolesom . Če bi se od zadaj zaletel Ferari , bi to sigurno napisali in ne os. avto ! Enako je, če je kolo dirkalno ali navadno. Problem je ...prikaži večje v temu , da imaš z dirkalca zelo kratek pregled na cestišče pred seboj , pač zaradi položaja sedenja in glave navzdol . Tako da so ključno stvar nesreče pozabili precizirati ,Lahko da se je dirkalc peljal v zavetrju hruške na meter, hruška se je pa zaletela Jaz se tko peljem po Celovški za busom 60 km

  • Avatar Žiga Pšeničnij
    Mask88 15:00 04.junij 2026.

    Teli čobani iz Halo beton-a divjajo za avtomobili kot prfuknjeni.

    • Toma 18:29 04.junij 2026.

      Beton ima zelo omejen rok uporabnosti! Upam, da si ni zabetoniral hruške ;-)

    • Avatar Žiga Pšeničnij
      Mask88 18:22 05.junij 2026.

      IDGAF, tudi če si jo je ;)) x))))))

  • AnGus 19:23 04.junij 2026.

    Analfabetu dežurnemu še vedno ni jasno, da 'nastradati' ni slovenska beseda!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.