Policisti tudi ne vedo , da je razlika med kolesom in kolesom . Če bi se od zadaj zaletel Ferari , bi to sigurno napisali in ne os. avto ! Enako je, če je kolo dirkalno ali navadno. Problem je… ...prikaži večje v temu , da imaš z dirkalca zelo kratek pregled na cestišče pred seboj , pač zaradi položaja sedenja in glave navzdol . Tako da so ključno stvar nesreče pozabili precizirati ,Lahko da se je dirkalc peljal v zavetrju hruške na meter, hruška se je pa zaletela Jaz se tko peljem po Celovški za busom 60 km
Policisti tudi ne vedo , da je razlika med kolesom in kolesom . Če bi se od zadaj zaletel Ferari , bi to sigurno napisali in ne os. avto ! Enako je, če je kolo dirkalno ali navadno. Problem je… ...prikaži večje v temu , da imaš z dirkalca zelo kratek pregled na cestišče pred seboj , pač zaradi položaja sedenja in glave navzdol . Tako da so ključno stvar nesreče pozabili precizirati ,Lahko da se je dirkalc peljal v zavetrju hruške na meter, hruška se je pa zaletela Jaz se tko peljem po Celovški za busom 60 km
Teli čobani iz Halo beton-a divjajo za avtomobili kot prfuknjeni.
Beton ima zelo omejen rok uporabnosti! Upam, da si ni zabetoniral hruške ;-)
IDGAF, tudi če si jo je ;)) x))))))
Analfabetu dežurnemu še vedno ni jasno, da 'nastradati' ni slovenska beseda!