O hudi prometni nesreči z udeležbo kolesarja, voznika osebnega in voznika tovornega vozila na Ljubljanski cesti v Novem mestu so bili novomeški policisti obveščeni v torek, 2. junija nekaj po 10. uri.
Kot so sporočili s PU Novo mesto, je po prvih ugotovitvah in zbranih obvestilih policistov voznik tovornega vozila trčil v avtomobil, ki je vozil pred njim, vanj pa je trčil kolesar, ki je peljal v isti smeri.
"Hudo poškodovanega kolesarja in lažje poškodovano 61-letno potnico v osebnem avtomobilu so reševalci oskrbeli in odpeljali v bolnišnico. Policisti nadaljujejo z ugotavljanjem vseh okoliščin prometne nesreče," so zaključili v sporočilu za javnost.
dezurni@styria-media.si
Policisti tudi ne vedo , da je razlika med kolesom in kolesom . Če bi se od zadaj zaletel Ferari , bi to sigurno napisali in ne os. avto ! Enako je, če je kolo dirkalno ali navadno. Problem je… ...prikaži večje v temu , da imaš z dirkalca zelo kratek pregled na cestišče pred seboj , pač zaradi položaja sedenja in glave navzdol . Tako da so ključno stvar nesreče pozabili precizirati ,Lahko da se je dirkalc peljal v zavetrju hruške na meter, hruška se je pa zaletela Jaz se tko peljem po Celovški za busom 60 km
Analfabetu dežurnemu še vedno ni jasno, da 'nastradati' ni slovenska beseda!
Teli čobani iz Halo beton-a divjajo za avtomobili kot prfuknjeni.