Slovenija

Ste izvedeli kaj koristnega, novega, zanimivega… Kliknite tukaj in Žurnal24 izberite za svoj prednostni vir novic na Googlu.

Huda prometna nesreča, nastradal je kolesar

Prometna nesreča - Novo mesto Policijske kontrole Dolenjska/Andrej Kovačič
S PU Novo mesto so sporočili, da se je v torek v Novem mestu zgodila huda prometna nesreča.

O hudi prometni nesreči z udeležbo kolesarja, voznika osebnega in voznika tovornega vozila na Ljubljanski cesti v Novem mestu so bili novomeški policisti obveščeni v torek, 2. junija nekaj po 10. uri.

Kot so sporočili s PU Novo mesto, je po prvih ugotovitvah in zbranih obvestilih policistov voznik tovornega vozila trčil v avtomobil, ki je vozil pred njim, vanj pa je trčil kolesar, ki je peljal v isti smeri.

"Hudo poškodovanega kolesarja in lažje poškodovano 61-letno potnico v osebnem avtomobilu so reševalci oskrbeli in odpeljali v bolnišnico. Policisti nadaljujejo z ugotavljanjem vseh okoliščin prometne nesreče," so zaključili v sporočilu za javnost.

dezurni@styria-media.si
 

Komentarjev 5
  • Idioti 15:23 07.junij 2026.

    Policisti tudi ne vedo , da je razlika med kolesom in kolesom . Če bi se od zadaj zaletel Ferari , bi to sigurno napisali in ne os. avto ! Enako je, če je kolo dirkalno ali navadno. Problem je ...prikaži večje v temu , da imaš z dirkalca zelo kratek pregled na cestišče pred seboj , pač zaradi položaja sedenja in glave navzdol . Tako da so ključno stvar nesreče pozabili precizirati ,Lahko da se je dirkalc peljal v zavetrju hruške na meter, hruška se je pa zaletela Jaz se tko peljem po Celovški za busom 60 km

  • AnGus 19:23 04.junij 2026.

    Analfabetu dežurnemu še vedno ni jasno, da 'nastradati' ni slovenska beseda!

  • Avatar Žiga Pšeničnij
    Mask88 15:00 04.junij 2026.

    Teli čobani iz Halo beton-a divjajo za avtomobili kot prfuknjeni.