Bojim se, da glede vloge darsa in policije, pri takih dogodkih, nimaš čisto razčiščeno kaj so njune vloge in naloge. Marsikaj lahko dars in policija storita! Neposredno sta celo edina.
»Konec tega tedna pričakujem, da se vsaj pri Postojni, kjer je največji prometni zamašek, začnejo izvajati dela ponoči.« Tako odločno je včeraj na zaslišanju pred poslanci povedal kandidat za ministra za infrastrukturo in energetiko Jernej Vrtovec.V mečiji vsa dela delajo… ...prikaži več ponoči,pri nas pa spijo
halo !! vozil je po avtocesti in mu je nasproti pravilno pripeljal ....... po avtocesti sta čelno trčila. zdej a ste novinarji dobil sončarico al se vam že blede od kapic inolajšav ali pa ste popolnoma smotani.
Torej spet vožnja v napačni smeri? Če to ne gorijo alarmi na darsu in policiji potem ne vem kaj nam je storiti.
Kaj ma dars in policija s tem??? Par dni nazaj je bil izziv 500€ po kilometru vozje v napacno smer…zdej pa starost….
Bojim se, da glede vloge darsa in policije, pri takih dogodkih, nimaš čisto razčiščeno kaj so njune vloge in naloge. Marsikaj lahko dars in policija storita! Neposredno sta celo edina.
»Konec tega tedna pričakujem, da se vsaj pri Postojni, kjer je največji prometni zamašek, začnejo izvajati dela ponoči.« Tako odločno je včeraj na zaslišanju pred poslanci povedal kandidat za ministra za infrastrukturo in energetiko Jernej Vrtovec.V mečiji vsa dela delajo… ...prikaži več ponoči,pri nas pa spijo
A bodo delavci v nocni izmeni placani za cakanje da se beton susi? 😂🤣🤣🤣
halo !! vozil je po avtocesti in mu je nasproti pravilno pripeljal ....... po avtocesti sta čelno trčila. zdej a ste novinarji dobil sončarico al se vam že blede od kapic inolajšav ali pa ste popolnoma smotani.
Tri strani teksta in na koncu ne veš ali je Švabo vozil elektriko ali bencin in katero vozilo je bilo na strehi !!! Vsaka čast , neverjetni ste !
Te naše ceste so tako nevarne,da je čudno,da ni še več nesreč,pa zmeraj krivijo voznike,pijanih se zaleti 10,treznih pa sto
Zožanje je ... in vmes so samo količki ...
Verjetno je tudi EMŠO pripomogel k situaciji.
Ob pol treh zjutraj in 86 let ... ni ravno optimalno za vožnjo.