Slovenija

Huda nesreča: Silovito čelno trčenje, avtocesta zaprta, ena oseba umrla

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • hpet 08:40 02.junij 2026.

    Torej spet vožnja v napačni smeri? Če to ne gorijo alarmi na darsu in policiji potem ne vem kaj nam je storiti.

    • 4krogci 09:49 02.junij 2026.

      Kaj ma dars in policija s tem??? Par dni nazaj je bil izziv 500€ po kilometru vozje v napacno smer…zdej pa starost….

    • hpet 12:55 02.junij 2026.

      Bojim se, da glede vloge darsa in policije, pri takih dogodkih, nimaš čisto razčiščeno kaj so njune vloge in naloge. Marsikaj lahko dars in policija storita! Neposredno sta celo edina.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:28 02.junij 2026.

    »Konec tega tedna pričakujem, da se vsaj pri Postojni, kjer je največji prometni zamašek, začnejo izvajati dela ponoči.« Tako odločno je včeraj na zaslišanju pred poslanci povedal kandidat za ministra za infrastrukturo in energetiko Jernej Vrtovec.V mečiji vsa dela delajo ...prikaži več ponoči,pri nas pa spijo

    • 4krogci 09:48 02.junij 2026.

      A bodo delavci v nocni izmeni placani za cakanje da se beton susi? 😂🤣🤣🤣

  • rd2dmk2 09:13 02.junij 2026.

    halo !! vozil je po avtocesti in mu je nasproti pravilno pripeljal ....... po avtocesti sta čelno trčila. zdej a ste novinarji dobil sončarico al se vam že blede od kapic inolajšav ali pa ste popolnoma smotani.

  • Idioti 09:12 02.junij 2026.

    Tri strani teksta in na koncu ne veš ali je Švabo vozil elektriko ali bencin in katero vozilo je bilo na strehi !!! Vsaka čast , neverjetni ste !

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:48 02.junij 2026.

    Te naše ceste so tako nevarne,da je čudno,da ni še več nesreč,pa zmeraj krivijo voznike,pijanih se zaleti 10,treznih pa sto

  • mik6 09:32 02.junij 2026.

    Zožanje je ... in vmes so samo količki ...

  • Toma 10:41 02.junij 2026.

    Verjetno je tudi EMŠO pripomogel k situaciji.

  • Avatar Zala
    Zala 12:57 02.junij 2026.

    Ob pol treh zjutraj in 86 let ... ni ravno optimalno za vožnjo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.