Slovenija
635 ogledov

Igor Pirkovič ni več urednik Tednika

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slajan 12:57 31.maj 2017.

    Thompson je bil v Mb prepovedan in konec. Zdaj se v ta nepomembni dogodek vpleta politika,novinarji, lokalna oblast itd. Me spominja na koroška dečka, katera že tri leta sledimo na vsakem koraku, čeprav je zgodba za navadnega državljana nepomembna.

  • dchello 14:39 31.maj 2017.

    Zaradi vsega polaganja računov smo še vedno nekje v preteklosti, namesto da bi bili v sedanjosti in bi šli na bolje.

  • ginko 14:42 31.maj 2017.

    In kaj tvoji komunisti po vojni brez sodišč.

  • Papaja Popi 18:27 31.maj 2017.

    jozek D. Upam, da bo nam vsem lizal...................Da bo vedel kdo je " konjušar. "

  • encijan 20:52 31.maj 2017.

    Bravo Igor!

  • partizanka 13:18 31.maj 2017.

    tomson mi je zoprn, noben glasbenik, a nimam pravice nekomu reči naj ga ne posluša. Ne poslušam Balaševiča, Čorbe, Predina,Žagarce, torej ne hodim na koncerte. Poslušam Perota, Magnifika. Torej vse je POLITIKA. Na RTV ima največji vpliv Srbija. Najhujše hujskačice ...prikaži več v SLO so Slovenke poročene s Srbi, ki so jih naučili razmišljati po srbsko.

  • Žurnalček 08:43 01.junij 2017.

    Če želi tega idiota od Tomsona kdo zares spoznati , mu jaz osdtopim bajto v Kninu in naj pride 05.08 na proslavo Oluje , če si upa ! Videl bo 50.000 USTAŠEV na kupu en bolj zaripel od drugega s ...prikaži več s Tomsonom na čelu in odru in samo z njegovo gostinsko ponudbo .

  • Žurnalček 08:47 01.junij 2017.

    Ni problem v intervjuju ampak v obliki in predstavitvi zadrtega ustašoida , svetovnega nadzora ala Hitler , kot normalnega desno usmerjenega demokrata ! Ta Igor bi tudi Hitlerja predstavil kot normalnega in za EU usmerjenega človeka !

  • Žurnalček 08:50 01.junij 2017.

    Mogoće si ti res Presvetli , samo te svetlobe v tvoji glavi ni opaziti !

  • Buca Dunlop 08:33 03.junij 2017.

    Končno nekdo, ki je imel jajca,ampak žalostno za nas Slovence! Slovencelje, be

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.