Svet
4 ogledov

IS naj bi beguncem ponujala 100.000 evrov za razorožitev policistov

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 06:56 04.november 2015.

    Mah dajte no, vsake nekaj let se zgodijo taka preseljevanja, včasih v Ameriko, potem Argentino, zdaj Evropo. Bo kr držalo da ima strah velike oči.

  • Lunca 08:37 04.november 2015.

    Sem bila proti vstopu v Evropo in proti vstopu v NATO in že na mnogih demonstracijah ampak koliko pa moj glas sploh šteje in kako se interpretira??? Jasno mi je samo, da se bomo morali v kratkem času mnogočemu novemu ...prikaži več prilagoditi in samo upam in želim, da ne bo nič hujšega...

  • Lunca 19:13 03.november 2015.

    Je čisto možno, da je to dezinformacija, ki pa vsekakor najbolj koristi namenom specialne vojne sprožene s strani skrajnih islamistov. Ta nedvomno poteka in samo sprašujemo se lahko, koliko se tega zavedajo evropski politiki, ki poskušajo delovati v smeri umirjanja ...prikaži več zadev in neširjenja panike. Slovenski um ni čisto nič bolj prestrašen kot nemši, avstrijski, češki in še kateri drug, to je brezvezna trditev. Res je, da so med temi migranti raznorazni ljudje, večinoma pošteni in prestrašeni, zmanipulirani s strani različnih ideologij in tihotapcev. Mi bi bili enaki na njihovem mestu ali pa še hujši... Dejstvo pa je, da so ograje navaden bob ob steno. Če bi zdaj poskušali ustaviti tok vseh beguncev ali jim celo odreči pomoč, bi si do konca skopali jamo, ker bi nastali popolnoma konkretni nemiri, v katere bi zapadli tudi vsi tisti, ki so prišli s popolnoma čistimi nameni.

  • Lunca 08:52 04.november 2015.

    Preseljevanja ljudi se vedno dogajajo, to je res. Množično poseljevanje obeh Amerik je potekalo po že ukradeni in tudi z boji proti domorodcem pridobljeni zemlji. Da je bilo to mirno poseljevanje, je čista iluzija, končni melting pot pa še danes ...prikaži več ustvarja mnoge konflikte. Konflikti in kompromisi so itak večni. Strah je stanje, ko še ne veš, kaj se bo zares zgodilo. Vendar tudi realno in objektivno ne moremo pričakovati, da se bo nadaljevanje teh migracij odvilo brez vseh konfliktov in celo resnih spopadov. Tega v zgodovini do sedaj enostavno ni bilo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.