Slovenija
452 ogledov

Izet Rastoder: Trgovec z bananami kupil Stožice

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zmago 14:12 21.maj 2016.

    Ајде бре @Драгане потражи ти помоћ код ексорциста јер си већ дуго обсједнут са неким ССДСС. Он ти је једина нада: http://www.zurnal24.si/eksorcist-marijan-veternik-doslej-se-ni-bilo-cloveka-ki-bi-napisal-vse-kar-sem-mu-povedal-clanek-269715

  • dragec 15:41 21.maj 2016.

    Jedina nada mi je tvoj veliki vođa, on ćemene da nauči i muslimanski, a ovu ćirilicu bre neznam da čitam. To će da me nauči veliki oficir Pojbić.

  • Zmago 22:21 21.maj 2016.

    E па можеш да полјубиш моје мозолјасто прлјаво дупе и ако баш није СДС ;-))))

  • glicinija 09:32 20.maj 2016.

    prodali za 15 banani in ne za 90 Francozu. Potrdilo da smo bananarepublika

  • Zmago 12:35 20.maj 2016.

    E @dragane osječaš se već kao kod kuće. Biće svega kao i u tvojoj rodni Bosni ;-).Samo makaronarje je treba poklicati, da spet napelajo drot okol in okol !!!

  • Plavi-mil 15:44 20.maj 2016.

    Ja, Požareport je to pisal že pred letom, naši raziskovalni novinarji ali ovčke vlade in neformalnih mrež pa pišejo po naročilu, koliko miljonov smo izgubili s to prodajo balkanski navezi Rastodor-Jankovič si ne upajo napisati, niti ne napišejo, da so ...prikaži več francoza odslovili, kateri bi plačal neprimerno več, kot ta balkanska naveza, katera s pomočju slabe banke pamaga krasti naš davkoplačevalski denar, do kdaj še?

  • Zmago 18:07 21.maj 2016.

    Е па треба да ућиш, има још пуно мјеста у твојој шуплјој глави. ;-))

  • dragec 21:16 21.maj 2016.

    Šupnje je tvoje ssdss ovsko mozoljasto umazano dupe -pederčino strankarska

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:40 20.maj 2016.

    Če bi muslimani držal skp se ne bi stoletja pobijal med sabo. Šiiti vs suniti.Afganistanci ne prenesejo Iračanov ipd. Sploh pa niso vsi muslimani arabci. In ne govorijo vsi muslimani arabsko. Tud med arabci samimi so velika trenja. Jemen ...prikaži več pa Združeni arabski emirati recimo.Če vprašaš afganistance kdo vodi islamsko državo ti bodo jasno povedal da to niso muslimani, še več da so neverniki ki se sami sebe po krivem samo-imenujejo za muslimane. In islamski voditelji po Evropi so se izrekli proti terorizmu in ga obsojajo. Sam to pač ni zanimivo za medije. Bolj zanimivo za medije je povzročat strah na vsakem koraku. Ker to pač služi če se pravilno izvede tako desnim kot levim ( v smislu obrnjene psihologije).

  • Avatar čavez
    čavez 10:09 20.maj 2016.

    Musliji imajo nafto, pa še skupaj držijo mi pa, če je sosedu krava crknla naj še meni, da ne bo k men po mlek hodu.

  • Jagijagi1 14:37 20.maj 2016.

    Bosna je dobila nov kanton in to je Ljubljana!In to na naš račun! Kam vse to pelje?

  • Plavi-mil 15:46 20.maj 2016.

    Ja res ti škodi, beri še kaj drugega, da se razvetliš, kako so nas spet pokradli 90 ali 15 miljonov, a?

  • blueone 20:47 20.maj 2016.

    Koliko denarja pa je bilo vloženih v tale trgovski del Stožic (koliko je bilo posojila državnih bank) in za koliko je sedaj prodan?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.