Slovenija /slovenija/crna-kronika
2287 ogledov

Izjave poslanke SDS. Policija: "Neresnično!"

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 16:10 04.april 2023.

    slovenske pizdulje prijavijo poslilstvo samo če jih nagazi kakšen sodelavec, na katerega se obešajo ... teh kosmatih zapečencev se pa tako bojijo, da se jim niti pizdovje ne omokri ... res mi je žal za tak diskurz, ampak lepo vas ...prikaži več prosim, kam to pelje ... ja pelje v drugo francijo ali še kaj hujšega, ko ne bo delovalo nič ... nekateri si res želijo priti do dna ... no pa probajmo, da vidimo, kdo bo preživel , cepci jedni

  • lojs 16:14 04.april 2023.

    tara, ko me je na zadnje nek migrant hotil naguzit, sem ga vpraša, zakaj to počne ... govorila sva v neki cigumigu blebetavščini , rekel mi je da je sicer dober človek , ampak , da je potreben fuka ... ...prikaži več obreznaci si ga pač ne morejo drkat, zato naguzijo vsako lukno, jebi ga

    • sam1 16:28 04.april 2023.

      Kako te je tako na hitro ocenil,da si toplovodar ????

    • lojs 16:34 04.april 2023.

      pa kdo je tukaj topli, a si ti bumbar sploh prebral, kaj piše ... in ali sploh verjameš kar piše

    • lojs 16:54 04.april 2023.

      a si že kdaj slišal buzrenta, ki bi jamral, kako so ga naguzili ... kaj praviš miško?

  • lojs 16:26 04.april 2023.

    tale tara nas naguzava že nekaj časa, čeprav je po vsej verjetnosti uživalec koke ... mi smo kao nepismeni loleki in bomo nasedli takim nebulozam ... nastavljeni golob od stričkov misli, da bo obvladal rtv, mi vsi imamo pa dosto ...prikaži več do neta ... pa kej se tem stričkom meša al kaj ... pa srečajo nekoga, ki jim ne paše, pa bi kar v zapor poslali ... ja super, bravo

  • Grof 15:38 04.april 2023.

    Beda od bede, si ubogi psihič Ender, kaj ti je mati narava storila, da si .....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.