jah, naj bi pristali, da se jih lahko postreli kot pse, tako kot je treba sicer z vsemi desničarji in desničarkami ne glede na poreklo
Res si revček. A si mogoče pomislil, kdo ti bo potem hrano dal in vse ostalo?
Denar za leve idiote raste na drevesu, tako kot lila krava daje čokoladno mleko!
indigo še kar naprej ješ nore gobe???
Prikletna imen skočijo kot muhe na drek. Še v zraku si imena zamenjajo. Bebci slaboumni kaj vas ni sramota to početje. Ze koga, za koga. Za Janšo se ve..
Lopovi levičarski jutri boste poleteli upam da v arest.
Verjamem, na oblast prihajajo bruseljski vazelinarji, ki bodo ropali za Bruselj za razliko od odhajajočih, ki so ropali za svoj žep.
oboji so ropali in nastavljali rit, samo eni z vazelinom, eni pa brez. Posledice za nas so in bodo iste.
jezeran je eden redkih, ki ni pohabljen na levo ali desno. Takih nam manjka!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
jah, naj bi pristali, da se jih lahko postreli kot pse, tako kot je treba sicer z vsemi desničarji in desničarkami ne glede na poreklo
Res si revček. A si mogoče pomislil, kdo ti bo potem hrano dal in vse ostalo?
Denar za leve idiote raste na drevesu, tako kot lila krava daje čokoladno mleko!
indigo še kar naprej ješ nore gobe???
Prikletna imen skočijo kot muhe na drek. Še v zraku si imena zamenjajo. Bebci slaboumni kaj vas ni sramota to početje. Ze koga, za koga. Za Janšo se ve..
Lopovi levičarski jutri boste poleteli upam da v arest.
Verjamem, na oblast prihajajo bruseljski vazelinarji, ki bodo ropali za Bruselj za razliko od odhajajočih, ki so ropali za svoj žep.
oboji so ropali in nastavljali rit, samo eni z vazelinom, eni pa brez. Posledice za nas so in bodo iste.
jezeran je eden redkih, ki ni pohabljen na levo ali desno. Takih nam manjka!