Slovenija
46 ogledov

Izstopi iz SDS se nadaljujejo

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dolenc 20:55 15.avgust 2013.

    ti kot TURKpripadaš drugi rasi ,mi pa kot esdees-sovci,pa drugi ,pa ne kašlaj.TUDI JAZ NISEM ŽE 8 MES. pa še zmiraj sem in bom podpiraau SDS ,KI JE EDINA STRANKA KI NEKAJ VELJA ,PA TUDI KAJ LAHKO KAJ ZAKAŠLJA ,KER ...prikaži večER NEKAJ JE TAKIH KOMENTERJEV ,KI NISO VREDNI KOMEN....ALI ODGOV.... KAR NEKAJ JE VAS PSIHIČEV KI JE ŠKODA DA KAJ KOMENTIRATE,KER DOMA NE PRIDETE DO BESEDE

  • KLOBO 20:56 15.avgust 2013.

    1111111111111111111........!!............... KAJ SE PA TI OGLAŠAŠ, A TI JE KDO NA JAJCA STOPIL !!

  • KLOBO 20:57 15.avgust 2013.

    1111111111111111111........!!............... KAJ SE PA TI OGLAŠAŠ, A TI JE KDO NA JAJCA STOPIL !!

  • KLOBO 20:58 15.avgust 2013.

    OXXo !! ........Dej ne seri, vsaj rit se obriši, da ne boš smredel po celem portalu !!

  • KLOBO 20:58 15.avgust 2013.

    OXXo !! ........Dej ne seri, vsaj rit se obriši, da ne boš smredel po celem portalu !!

  • vrtnica 20:59 15.avgust 2013.

    v stranki,ki je demokratična.....člani tudi odhajajo in prihajajo.Ni nobenega problema.....v kakšni stranki enoumja- totalirizma pa seveda ni možno.V partiji si do groba,če pa drugače misliš ti skopljejo predčasen grob.

  • KLOBO 21:05 15.avgust 2013.

    Janez Janša je za tvoje pingvinske kuštravce Eistein politike!!

  • dolenc 21:19 15.avgust 2013.

    RUPAR,jaz sem kolko tolk pošten državljan,te države,ti pa kot GNIDA,te pa ne rabmo ,ker tebe poznamo samokot KURBIRJA--,ki te mora tisto dekle prenašat,ne vem al se ti ne upa reč da si psihič ,ker bo dobila kakšne bombess....100 procentni SDS-OVC

  • provni 00:03 16.avgust 2013.

    Odlično, še 7 jih je izstopilo iz SDS. Torej bo JJ predsedoval v arestu samemu sebi.

  • Oxxo 12:13 16.avgust 2013.

    Obriši si usta KLOBO... ti je ostalo nekaj smrdečega gor... ko si svojemu premenitemu očistil...

  • dragec 12:47 16.avgust 2013.

    mirko, darko, kobo..... ali tudi vi imate namen izstopa????

  • KLOBO 18:40 15.avgust 2013.

    He, he, Ređipi !! pa jih ti hvali in povzdiguj, pa še domov si jih vzemi, da ti bodo mamico nat....!!

  • Oxxo 12:12 16.avgust 2013.

    Ti pa si obriši usta... ti je ostalo nekaj smrdečega gor... ko si svojemu premenitemu očistil...

  • mph 16:48 16.avgust 2013.

    Halo, ne bi raje namesto minusov DEMANTIRALI kar sem napisal? Je še kdaj nastopil vsaj za kamuflažo kakšen beden protikandidat? Ne. Očitno se en JJ rodi 1x na 2000 let. Kaj bomo torej naredili glede demokracije v SDS? SDS je ...prikaži več v vseh pogledih NEGACIJA demokracije.

  • Ronald Reagan 13:38 15.avgust 2013.

    Rupar je bil vidni član samo po svojih lumparijah...samoočiščenje stranke vedno prija.Bo pa delil usodo pojbića ki ga je bratuškova vseeno zamenjala...Tudi komunajzarji nimajo radi izdajalcev. Nihče jih nima...

  • smejka 14:51 15.avgust 2013.

    verjetno so drugje uzrli polno korito

  • KLOBO 15:36 15.avgust 2013.

    Takih ljudi stranka ne rabi, so ji v sramoto. Bolje je da sami odidejo kot pa da se jih ven meče, zaradi moralne in drugačne neprimernosti. Rupar bi prej sodil v družbo neke Latoje in njej podobnih prostitutk. Dvoličneži ala ...prikaži več Pojbič, Rupar in njegova družinska horda, nimajo kaj iskati v stranki, ki si je zadala višji normativni nivo. Nobena škoda, očiščenje stranke je dobrodošlo, je pa namesto njih vstopilo v stranko preko 500 novih članov, tako da se ni bat za politični obstoj SDS-a. Pojbič je ena usrana rit, saj je mislil, da ga bodo Pingvini vzeli pod svoje okrilje, dejansko so ga pa tudi iz te skorumpirane stranke pognali, saj imajo Pingvini dovolj svojih "zaslužnih" in pohlevnih psov, da jim dajo klobaso za zasluge!!

  • KLOBO 15:36 15.avgust 2013.

    Takih ljudi stranka ne rabi, so ji v sramoto. Bolje je da sami odidejo kot pa da se jih ven meče, zaradi moralne in drugačne neprimernosti. Rupar bi prej sodil v družbo neke Latoje in njej podobnih prostitutk. Dvoličneži ala ...prikaži več Pojbič, Rupar in njegova družinska horda, nimajo kaj iskati v stranki, ki si je zadala višji normativni nivo. Nobena škoda, očiščenje stranke je dobrodošlo, je pa namesto njih vstopilo v stranko preko 500 novih članov, tako da se ni bat za politični obstoj SDS-a. Pojbič je ena usrana rit, saj je mislil, da ga bodo Pingvini vzeli pod svoje okrilje, dejansko so ga pa tudi iz te skorumpirane stranke pognali, saj imajo Pingvini dovolj svojih "zaslužnih" in pohlevnih psov, da jim dajo klobaso za zasluge!!

  • KLOBO 18:45 15.avgust 2013.

    A je sploh zadnjih 5 let kdo še slišal za Ruparja: !!!?? Ne duha ne sluha!! Nazadnje smo o njem slišali kako je nategaval neko prostitutko v nekem kao njegovem neprijavljenem stanovanju. In lahko kdo našteje , kakšna škoda je ...prikaži več je za SDS- če takšna gamat odide iz nje !! No pametnjakoviči ...... kakšna škoda!!?? Kje se bo poznal njegov manjko.. !!1

  • Veteran 13:37 15.avgust 2013.

    Ko je Fojbič izstopil sem napovedal, da bo še izstopov, ki se bodo nadaljevali oz. se že dogajajo, vendar za novinarje niso ravno pomembni. Stranka SDS ima težavo sama s seboj in v svojih vrstah ima veliko pokvarjenih intrigantov. SDS ...prikaži več ne potrebuje opozicije, saj si je sama sebi najhujša opozicija. Jaz nisem bil osebno udeležen, vendar poznam veliko ljudi, ki so izstopili in povedali svoje razloge v glavnem v stranki vlada velika nedemokrati in pokvarjenost in to predvsem do svojih članov!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.