Slovenija
75 ogledov

Janez Janša nas je blokiral

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kranjica 15:12 25.februar 2015.

    Dragi moji, vidim, da se nisem zmotila. Resnica v oči bode, mar ne?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:21 25.februar 2015.

    če je zate žurnal lev pol pa ni čudn da imajo mediji SD pol za levičarje.

  • Izudin 17:27 25.februar 2015.

    Nekaj lastnosti egocentričnega narcisoida, ki bi morali z njim vsi pihat v isti rog:ssočarljiva uglajenost (tudi jaz sem mu verjel nekaj časa)sspoveličevanje samega sebesspatološko laganjesspretkanost, manipulativnostssodsotnost obžalovanja in krivdessplitko čustvovanjessbrezčutnost, nezmožnost empatijessnezmožnost prevzemanja odgovornosti za lastna dejanjaSkratka, ste ...prikaži več eden redkih portalov, ki se vam ne more očitat pristranskost, zato si je s tem spet ustrelil v koleno. Ena od lastnosti takšnih osebkov tudi je nesposobnost učiti se iz lastnih izkušenj.

  • dragec 17:55 25.februar 2015.

    Kranjica,ali se res ne zavedaš vseh slabih lastnostih te osebe. Stil komentarja spremenim, ko preberem komentarje ala KLOBO, MIRKO, Odkrito ti povem, da sem 90 tih let spodbujal delovanje te osebe, da pa danes .....?????

  • Matthew9987 18:27 25.februar 2015.

    Žurnal, o Janezu Janši se vam pa splača pisati a ne? :) Ker sem za šalo pogledal vse tagge z Janez Janša in so imeli po 46, 31, 27, itd. komentarjev. Dobro izkoriščate obsedenost ljudstva z Janezom, tiste patološke obsedence ...prikaži več mislim, kjer je on kriv za vse kar je bilo, kar je in kar še bo. Argumentov pa ni. Pač tko, malo po gostilniško so razjarjeni nad njim.

  • Johan Spohan 22:17 25.februar 2015.

    Ubogi klobasač, intelektualni velepotencial tovariša komisarja Ivana. Si res potencial partije, ker moraš očitno po nalogu CK SDS kar petkrat napisati enako.Ali boš spet za to okrivil sile kontinuitete iz Murgel.Si pa zapomni to: nor se včasih lahko ...prikaži več ozdravi, butl pa nikoli.

  • Kranjica 22:22 25.februar 2015.

    Zakaj se ti gnusi, boš moral razčistiti sam v svoji glavi, grde besede pa se da zadržati s samokontrolo. Saj ni problem, če koga sovražiš ali ne preneseš, problem je v tem, s kakšnimi izrazi to daš vedeti drugim.

  • macola 22:47 25.februar 2015.

    A to je novica???? Kreteni....tako "raziskovalno" novinarstvo pa znajo tud v 2.razredu OŠ!Zrcalo slo medijev! Rumeno-modri bolniki, pa tipkovnice lomijo :-)

  • c1305166 10:53 25.februar 2015.

    Da ima človek psihične težave je jasno že vsem, razen njegovim podanikom ne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.