Slovenija
92 ogledov

Janez Janša: V znak protesta ga ni na seji za nacionalno varnost

Komentarjev 107
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 17:09 28.oktober 2015.

    "Rudeči" je bil in ostal tudi tvoj pleško (samo se skriva za tako imenovano desnico, meče ga z levo, garant)

  • primoz.g 17:09 28.oktober 2015.

    seveda da je, svoboda govora je ustavna pravica po USTAVI RS, prej ni bila, ker je bil na snazi verbalni delikt, kar so današnji levaki celo izpilili tako da ne lovijo ampak enostavno onemogočijo javno mnenje.

  • patrijarh 16:43 28.oktober 2015.

    A take bedarije in grožnje na Žurnalu kdo bere.

  • Kranjica 16:44 28.oktober 2015.

    @jakec1575 - No, ker smo sedaj glede na dotok beguncev že na pragu izrednih razmer, sklepaš, da bi JJ moral takoj priti na oblast, kaj ne?

  • primoz.g 17:07 28.oktober 2015.

    Jest sem veteran vojne za slovenijo, za katero vsak ki ga ni bilo zraven govori da so teritorijalci pili ko dratarji in čakali kdaj bo konec, no nekateri so res. Ampak zame je vinja trajala od maja 91 do februarja ...prikaži več 92 vmes sem bil doma samo slabih 8 dni, ostalo skoz na terenu. tako da ne ti men zdej klobasat če sem sploh slovenec ipd. menda ne boš reku če napišem kaj po angleško da sem morda celo anglež, ali če zakolnem po bosansko celo bošnjak ?ssanyway, jest sem se enkrat za to jebeno državo že boril, uspelo vam jo je odlično sfukati do onemoglosti, in zdaj naj bo sram mene ? se pa gotovo v naslednji vojni ne vidimo, ker sem se odselil daleč stran, ampak še vedno spremljam kako uničujejo mojo deželo.

  • asmas 18:45 28.oktober 2015.

    saj imaš "novega svežega človeka"miro cmerar . ko je prestopil prvi migrant našo mejo jim je Janša lepo rekel naj zaprosijo zahodne države za policijsko pomoč pa ga je veleumni cmeravec preslišal.sedaj se pa hvali kako je zaprosil za pomoč ...prikaži več nemške policiste.Tako nekredibilnega predsednika vlade svet še ni videl.No murgelski palček že ve koga lansirati da bodo lahko njegovi podrepniki kradli še naprej

  • Kranjica 09:18 29.oktober 2015.

    @dragec - Res si genialen - v primitivizmu!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.