Šport /sport/olimpijske-igre
4433 ogledov

Janja je znova zlata!

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 13:44 10.avgust 2024.

    Bravo mala, pardon velika!

  • Enzgg4 14:03 10.avgust 2024.

    Je treba še kaj dodati? Pred tekmo sem napovedal izid. Janja je razred zase. Ko ona tekmuje, lahko ostale tekmovalke tekmujejo le se za srebro in bron. Zlato je oddano že pred tekmo. Bravo, Janja.

    • BenX 14:38 10.avgust 2024.

      Tako je, vendar... Danes ni bila tako dominantna kot običajno. Ni bila najboljša ne na balvanih, ne na težavnosti. Se pravi, ostale so danes celo imele teoretične možnosti - kako prijazno od Janje. 🙂

    • Enzgg4 14:47 10.avgust 2024.

      😀 teoretično.. težavnostnega sicer še nisem gledal. Sem pa balvane. Četrtega itak nobena ni splezala. Najbolj mi jev spominu ostala enka, kjer je splezala gor kot maček. Tudi onega s previsom je oddelala z odliko.

    • Enzgg4 14:49 10.avgust 2024.

      Aja...morda jo je v drugem delu zajebaval prst, ki si ga je nekaj poskodovala pri padcu... ne vem.

    • BenX 14:51 10.avgust 2024.

      Glede na to, da je bila dokaj počasi na poti navzgor je to kar možno ja. Kakorkoli, je klasa za sebe! 🥳

  • Avatar Antikrist9
    Antikrist9 14:08 10.avgust 2024.

    Janja je precej bolj mišičasta od une Alžirke s tičem!

    • timja 16:04 10.avgust 2024.

      pazi, da te ne kresne na pi.ko

    • ico8 16:22 10.avgust 2024.

      Izgleda, da se ti alzirska „puncka“ bolj dopade! Kako se ze rece taksnim? Aja, pedobuzi, nje, de!?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.