Slovenija
157 ogledov

Janko Veber ni več minister

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vladek 08:09 10.april 2015.

    Ni pomembno kdo bo na vlasti.komunisti sigurno ne pa tudi tisti tovariši ne to gre vse v pozabo

  • Ferluci 08:12 10.april 2015.

    Kup rdečih bedakov. Saj ni res, pa je!

  • mph 09:25 10.april 2015.

    Kdo si je izmislil iz nič "afero" z Vebrom? Desnosučna NSI, po mojem v dogovoru ali pa po naročilu Cmerarja. Črno na belem z navedbami konkretnih členov je DOKAZANO Veber ravnal točno po zakonu. http://www.mladina.si/165470/veber-ali-cerar-kdo-rusi-drzavo/Sicer kaj drugega od ...prikaži več desnosučnih kot štepanje minusov niti ne pričakujem, z argumenti vam gre zelo slabo.

  • mph 09:26 10.april 2015.

    Se bojim, da imaš prav. Desnosučni boste prej uničili cel svet, preden bo ljudi srečala pamet.

  • mph 09:28 10.april 2015.

    Kaj lahko kr ena črna še kakšen KONKRETEN ARGUMENT navedeš? Ali poznaš samo desnosučna nakladanja in mantre, ker drugega nimate? Dokazano je Veber deloval kot mu zakon narekuje. Če pa imaš kakšen člen, ki ga postavlja na laž, pa prosim. ...prikaži več Me prav zanima koliko zmečeš za članaraino, da imaš lahko rumeno kravato, da smetiš s svojimi desnosučnimi neargumentiranimi nakladanji.

  • Ferluci 10:16 10.april 2015.

    Mladina? Ha ha..

  • mph 10:56 10.april 2015.

    Demokracija, Požar report,. ... ha ha ha ha ... :-)

  • mph 10:58 10.april 2015.

    Razumljivo, napredni skupaj, nazadnjaški skupaj, tako je logično in jasno zakaj ne bom nikoli črn.

  • ennanova 12:00 10.april 2015.

    Ali sem jaz slep ali pa ste vi nagiMislim kajpak na zaroto molka oziroma na tisto znamenito zgodbo o nagem cesarju. In zarota je možna le, če v njej sodeluje več ljudi. To pa je že dober uvod v ...prikaži več …http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/2231-ali-sem-jaz-slep-ali-pa-ste-vi-nagi

  • dragec 15:00 10.april 2015.

    bravo plešasti, ti si zmagovalec

  • dragec 19:57 10.april 2015.

    Ebiga -legija, spet so te odpikali

  • dragec 19:58 10.april 2015.

    Pluse,pluse dajte,saj vam je v ponos----bagra črna

  • Jagijagi1 10:06 10.april 2015.

    Rossoti so in bodo prasci ob koritu!

  • KLOBO 13:59 09.april 2015.

    """Veber je razkril tudi dokument, ki je nestrokoven, saj je brez datuma in signirne številke. Označen pa je tudi z oznako tajno, vendar so tam le javno dostopni podatki, kar je nenavadno, saj takšni dokumenti niso tajni.!!!!""""............................................................... Kumrovška šola pač ...prikaži večč ne producira dovolj pismenih ljudi, diplomanti te šole, med katere spada tudi Veber in njegov pajdaš iz OVS, pač ne vedo, da nič ne vedo in ne vedo, da se jim smeji večji del SLO! .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.