Slovenija /slovenija/crna-kronika
105 ogledov

Janković: "Bili so korektni"

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fulmmer 19:06 27.september 2012.

    Ampak pa smo dežela barabonov, najvišji predstavniki v preiskavi, da o oslovski klopi v parlamentu ne govorim... koliko jih je še za katere sploh ne vemo...

  • korisnik_5299 21:00 27.september 2012.

    Če je kriv, naj se mu sodi. Če je žrtev politične gonje, morajo pred sodnika preganjalci. Vsekakor pa je treba počakati na rezultate preiskave in uradne osebe se morajo vzdržati vsakih predčasnih ocen. Zanje je to nedopustno!

  • nejansizmu 21:43 27.september 2012.

    Tale današnji politični pregon Zokija nas je na levici samo še bolj utrdil v boju zoper janšizem.Ustavimo janšizem - zaženimo Slovenijo!NE janšizmu!

  • jaki 21:53 27.september 2012.

    Pa to ni res! Zagnat bi moral tebe, takrat, ko si se skotil!

  • privat 08:51 30.september 2012.

    ne razumem policije..človek sam sebi nakazuje visoke zneske in to občinskega denarja..in ni kriv?? Ma koga boga se špila ta država?? Pravni sistem ne deluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • primorka 16:32 30.september 2012.

    A STE ŽURNALCI NORMALNI, DOVOLITE TISTE POTRDITVE KI USTREZAJO VAM !!!!!!!!!!!!!!!!

  • Peppi 08:11 27.september 2012.

    Hahahahahaha. Že neštetorat videno in brez konkretnega učinka. To je isto kot bi jst scal proti vetru.....

  • CastrumFF 12:47 27.september 2012.

    Janković: "Preiskava proti meni je politično motivirana!"Janša: "Preiskava proti meni je politično motivirana!"Bavčar: "Preiskava proti meni je politično motivirana!"Šrot: "Preiskava proti meni je politično motivirana!"Zidar: "Preiskava proti meni je politično motivirana!"Črnigoj: "Preiskava proti meni je ...prikaži večni je politično motivirana!"Tovšak: "Preiskava proti meni je politično motivirana!"Thaler: "Preiskava proti meni je politično motivirana!"Kordež: "Preiskava proti meni je politično motivirana!"Popović: "Preiskava proti meni je politično motivirana!"itd, itd, itd.....Skratka, nihče ne krade, nihče ni kriv, sami poštenjaki!

  • Trsten 13:38 27.september 2012.

    Nič bat. To še pride na vrsto.

  • Koka 16:28 27.september 2012.

    No, pa je le prišel dan ... ;)) Če je čist, naj uživa na svobodi še naprej, če pač ne, naj gre v čuzo in to naj velja za kriminalce obeh polov - leve in desne. So mi pa komentarji ...prikaži več , kot je spodnji, mal mim !!! Pa če bi ga pa juter aretiral, pa spet ne bi blo uredu, mogoče bi blo prehladn ;) Pa tud jeb... se mi za tadesne, al pa za taleve, vse je to isto, samo da se krade, laže, spreneveda ...

  • Koka 17:05 27.september 2012.

    Enki, ne samo danes, nam se dogaja že 20 let, je pa že skrajni čas da se začnejo stvari odvijat pri glavi, tisti glavi ki najbolj smrdi !!! O pojmu pa ne bi polemiziral s teboj ... Si pa sam ...prikaži več očitno ultra levak in tvojemu prepričanju ne bom oponiral, imaš pravico misliti s svojo glavo, če pa je to ravno edino in pravilno razmišljanje, je pa že druga zgodba. Sam sem nevtralen, oz. ne miš ne tič , Čao ;))

  • Enki 15:08 27.september 2012.

    Vse bi bilo lepo in prav, če se ne bi vse to odvijalo, po ameriško, na dan, ko se v DZju odloča o enem ključnih vprašanj za obstoj Slovenije kot suverene države. Najbolj smešni so pa desničarji, ki ...prikaži več povsod vpijejo da je dokapitalizacija bank neka groza in da Slovenci ne bomo plačeval za te banke, medtem pa vehementno zagovarjajo ustvarjanje nove banke na katero bodo šle vse slabe naložbe bank. Sedaj spet likvidne banke bomo prodal pod ceno, Slovenci bomo pa ostal z banko s samimi dolgovi. Torej, da povzamem za slabo pismene. Slovenci bomo namesto, da bi dokapilaliziral banke in jih še zmeraj imeli v lasti, dokapitaliziral in jih ne imeli več v lasti.ssIn vsi časniki, namesto da bi za glavno novico dneva imeli ta idiotizem in propad države, se ukvarjate le in samo s to temo. Popolna retardacija naroda

  • primorka 16:27 30.september 2012.

    SPET NE REAGIRAJO PLUSKOTI, MEDTEM KO NEKATERI MINUSI PA JA. 1. JA, 2. NE.......... itd.

  • mirko 09:43 27.september 2012.

    Brezveze. Sledit je treba toku denarja, ta pa vodi na Ciper in še v kako davčno oazo. Če, ko bi se denar izsledil in ugotovilo kdo je lastnik tega denarja, bi tožilstvo na sodišču moralo uporabit tako imenovano "obrnjeno dokazno ...prikaži večno breme". To pomeni, da mora lastnik tega denarja na sodišču dokazovat izvor tega denarja. Če ne more dokazat dokumentirano, da je pridobljen denar zakonit je logično, da ga je pridobil na nezakonit način in ga je treba obsodit, denar pa zaplenit. Slednje je naredit zelo težko, saj gre problem, ki ni samo v Sloveniji, ampak se tiče tudi države, kjer je denar naložen.

  • Trsten 13:34 27.september 2012.

    Mia; Tvoj Zoki še sebe ne more zaščititi, kako bo zaščitil svoja lopovska sinova. Tvoje vroče želje, da ko bo tvoj ljubljeni Zoki vladar Slovenije in bo lahko zaščitil svojo svojat je le iluzija. Ti si ena od tistih ...prikaži več espejevk, ki prikazuje izgubo v svoji prodajalni cujn za bogataše. Tudi tebe bi morali zapreti.

  • Enki 16:40 27.september 2012.

    No sej to je pa ta ozkoglednost, ko ljudje sploh nimajo pojma kaj se je danes zgodilo, in kar bo imelo dolgoročne, hude posledice za Slovenijo in Slovence, Važno, da raja masturbira na senzacionalizmu, ne pa razmišlja o ...prikaži več resnih zadevah. In ne, zarad mene bi to lahko nardil teden prej al pa leto prej. Ne pa na dan, ko bi morali vsi mediji poročat in diskutirat o RESNIH temah.

  • primorka 16:29 30.september 2012.

    ZAKAJ SPLOH KOMENTARJI, ČE NE SMEMO POTRJEVATI ŽE NAPISANE !!!!!!!!!

  • mirko 09:53 27.september 2012.

    Pepi Pepi. A ti bi se pa kar predal in pustil lopova, da krade še naprej ?!!! Seveda policija in tožilstvo ni ne vem kako uspešno pri gospodarskem kriminalu, vendar to še ne pomeni, da je treba vrečti puško v ...prikaži več v koruzo. Borit se je treba proti lopovom NON STOP, če prav so malo kdaj uspešni. Kam bi pa prišli, če bi policija te nepridiprave v gospodarskem kriminalu pustila povsem pri miru. Potem bi se pa res lahko hitro poslovili od lastne države zaradi propada in kolapsa v gospodarstvu.

  • Lavdan 11:52 27.september 2012.

    Iz vsega rompompoma bodo odšli nedolžni kot ovčke, ki se jim dela krivica.

  • sweetdogs 12:13 27.september 2012.

    Ne pozabite, da živimo v Sloveniji, kjer je raj za takšne združbe kot je Jankovićeva. Glede na to, da so Zidar, Tovšakova, Črnigoj, Bavčar, Šrot itd. še vedno na prostosti, se Janković nima česa bat... Pravna država je pri nas ...prikaži več samo črka papirju! Vse skupaj je skorumpirano in iluzija za narod! Kateri koli kamen dvigneš, je spodaj nekaj koruptivnega!Žal Slovenija! Pridem na tvoj pogreb...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.