Slovenija
23 ogledov

Janković in Janša bi morala iz politike

Komentarjev 56
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MaLi_BoG 11:42 14.oktober 2013.

    Ma ta država je itak totalno u p*i*z*d*i!!!

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 13:29 14.oktober 2013.

    Nič ne bo iz tega,preveliko podporo imata.NAŽALOST.

  • dragec 13:34 14.oktober 2013.

    to je tvoje videnje zgodovine. tvoj dedi (nono) se ne obrača v grobu, saj je domobranc!!!

  • Tupamaros 13:39 14.oktober 2013.

    Če vprašate mene spadata oba v zapor.

  • titty 10:14 14.oktober 2013.

    Se strinjam z mrkim - ostali (kar vas še je), sami presodite kdaj boste odpravili z velikim JJ, vendar ...... kdaj bo odpravljeno z ostalimi, se pa nikar ne mešajte! Skratka: poskrbite za svoje!

  • McClain 11:18 14.oktober 2013.

    poizkus levice da se v "kraljevem gambitu" resijo nadlezne opozicije. Ker ni ga, da ga ne bi bilo vredno zrtvovati na levici, ce bi s tem odneslo se Janso. Sam mislim da tako lahko in prozorno spet ne bo slo. ...prikaži več Jansa vodi v javnomnenskih raziskavah in urepi so tu, ce jih ze na vladi ni:-)

  • wingspan15 09:34 14.oktober 2013.

    vseh nas skrbi JJ, je namreč politik, ki svoj lasten narod zmerja z fašisti in zombiji.

  • dragec 09:48 14.oktober 2013.

    In spet sdsovci postajate glasni. Vas skrbi risanka o patriji, proslava, petje partizanskih pesmi na proslavi, noženje simbolov rdeče zvezde. Saj, več kot polovica vaših sdsovce so spreobrnjeni komunisti, na čelu z JJ. kako mu je lepo pristajala titovka na ...prikaži več glavi, rdeča rutica, izobraževanje v Kumrovcu.....in še in še. Zdaj se on sramuje zgodovine - sramota.

  • Kranjica 10:27 14.oktober 2013.

    No, to kar naštevaš, vse bolj moti tudi mene. Pravi partizani, borci, so večinoma že pomrli, ostali pa so tako stari, da na proslave ne morejo več. Zato se na teh proslavah kitijo z njihovimi zaslugami taki, ki so bili ...prikaži veči v času NOB še v plenicah ali pa jih sploh še ni bilo na svetu.Kar pa se tiče spreobrnjenih SDS, se spomni, kdo nam danes vlada: spreobrnjeni komunisti ali njihovi simpatizerji iz leve politične opcije! Da ne govorim o tem, da je večina tistih, ki se od osamosvojitve naprej ukvarjajo s politiko,spreobrnjenih komunistov, bodisi z desne ali pa z leve strani,

  • Kranjica 10:33 14.oktober 2013.

    Spet posploševanje neke izjave!Če bi razumel izjavo JJ, bi vedel, da je s fašisti in zombiji mislil tiste, ki so z metanjem kock, pretepanjem in izsiljevanjem ( spomni se, kaj se je dogajalo legalno izvoljenim svetnikom iz MB!) skušali izsiliti ...prikaži več demokracijo. Raje se vprašaj, kje so ti ljudje danes, ko ta vlada državljane dejansko spravlja na beraško palico!

  • ennanova 11:29 14.oktober 2013.

    Poetika filma - 1V naslednjih tednih bom pisal o filmih in o filmski teoriji. Trenutno me ne zanima, kaj je rekla Alenka in kaj ji je odgovoril JJ. Dovolj sem tudi star, da lahko naredim seznam filmov. In sem ...prikaži več ga. To ni seznam najboljših, najbolj donosnih, najbolj popularnih filmov. Vse to me ne zanima. Je preprosto seznam. Na njem so filmi, ki so dobri za dušo; to so filmi, ki navdušijo, kar pomeni, da sprožijo veselje, okrepijo voljo in pripravljenost za kreativno delo. Torej …http://za-misli.si/teorija/podobe/1236-poetika-filma-1

  • Merkava4 08:47 14.oktober 2013.

    Samo od...ite vsi skupej - sama SDS bo odločila, kdaj bo šel Janša iz politike, barabe pokvarjene...

  • wingspan15 09:33 14.oktober 2013.

    Očitno je, da davkoplačevalci nimamo nobene besede pri tem, kdo nam bo vodil državo in odločal v našem imenu. Kako se že temu pravi? Aja diktatura, ma kaj ko imam jaz vezane drugačne spomine na to obdobje.

  • titty 10:10 14.oktober 2013.

    Zvone Lampret:Zombiji so obstajali samo v času vlade JJ - so njegova nočna mora. Tvoja slovar je slovar stranke SDS - nespodoben, tak ki zmerja, straši in grozi!

  • dragec 10:17 14.oktober 2013.

    Glej mrki, vi desne komunjare vse nevarnosti vidite samo v Murglah. Ti samo odločaj o usodi tega plešca. Diktirala ti bo in diktira ssds stranka spreobrnjenih komunistov in bizgecev, kot je butasti Breznik, ali čarovnica Eva, ki ima nonota paritizana ...prikaži več in se zdaj obrača v grobu (verjetno se sramuje svoje "lepe vnukinje - na metli" 20 let da gledamo to bagro (pa tudi levo) je res prek - preveč.

  • ennanova 10:50 14.oktober 2013.

    Za tri zakone - ljudska iniciativaPrispevajte svoj podpis za uveljavljanje osnovnih človeških pravic, da bomo lahko sami odločali o svojem telesu in o uporabi naravnih zelišč. Računamo na vas! …http://za-misli.si/subkultura/1235-za-tri-zakone-ljudska-iniciativa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.