Slovenija
16 ogledov

Janković naj bi ministrstva že razdelil

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 16:26 15.december 2011.

    če nas vse to ne pripelje do splošnega upora ljudi proti oblastnikom...čas bo hitro pokazal!

  • gec 16:37 16.december 2011.

    drugim gre na bruhanje,ko berejo tvoje svinjarije...

  • mirko 21:46 14.december 2011.

    Na bruhanje mi gre, ko pogledam to sliko!

  • Žurnalček 00:35 15.december 2011.

    Baza SD niti slučajno ni za to, da Pahor izsiljuje min . položaje za koalicijo. SD gre v vlado ZJ brez pogojevanj, baza pa ve in želi , da bo ZJ sam določil proporcionalno ali pa tudi ne ministre iz ...prikaži več naše stranke. On je prvi in on zbira ekipo brez naših kakršnjekoli pogojev. Tudi ostali , se morajo zavedati, da mu nobeden ne bo sufliral , kdo bo minister, ker ON sam odgovarja za izpolnitev obljubljenih rezultatov. In to je vse.

  • privat 07:41 18.december 2011.

    mogoče bo malo bolje od vladavine pahorja...samo moramo vedeti da nam še vedno vladajo isti ljudje kakor v največji dobi suženstva v Sloveniji...poglejmo občine...isti stari prdci sedijo na usnjenih foteljah...poglejmo davčno,....kako pričakovati od enega človeka da se upre in spremeni ...prikaži več Slovensko miselnost??

  • Žurnalček 00:44 15.december 2011.

    Veš, če bi ti na 14. kongresu ZKJ rekel, dragi prijatelji , Slovenija odhaja iz tega vašega šmorna in jo iz tega tudi izvlekel, bi mi bodi prepričan tebe poslušali z vsem respektom in spoštovanjem. No takrat je bil tvoj ...prikaži več Furer v arestu, zaradi, pa saj to stalno dela tudi sedaj izdajanja državnih skrivnosti.

  • Žurnalček 00:46 15.december 2011.

    Kako to misliš rekel pred volitvami, si pa še sedaj v šoku zaradi svojega stran vrženega glasu in katastrofe na volitvah.

  • Stolp 20:21 14.december 2011.

    Vse je šov za javnost: koalcija bo taka kot sem že rekel pred voplitvami: Janković, SD, Virant. Viranta pa Jankovića je Boter nastavu da ta levi ostanejo na oblasti.

  • apple1 21:34 14.december 2011.

    Če Kučan reče pojdite v koalicijo bodo morali čeprav je Pahor poti. Res ne razumem kako je lahko tako vpliven tale boter!!!

  • lorina 21:35 14.december 2011.

    Zakaj se ne umirite in pustite ljudem, ki smo jih izvolili, da se v miru dogovorijo, kaj in kako naprej. Janša in SDS pa me vedno bolj spominjata na Kalimerota, ki ni bil nikdar nič kriv in se je smilil ...prikaži več sam sebi. Poleg tega pa sem ves čas mislila, da smo Slovenci manj ksenofobi, pa ugotavljam, da jih je vedno več. Vsak človek je vreden spoštovanja ne glede na raso in narodnost. Ja kaj so Slovenci pa vsi dobri in pošteni? A ljudje res nimate dugega dela, kot da se "prepucavate" po raznih forumih. Da ne bo pomote, sem čistokrvna Slovenka, ampak včasih mi pa prav pride kakšen izraz iz tujega jezika, sem pač še iz stare Juge. Metin čaj in dobro knjigo vam priporočam, pa ne bo žolčnih kamnov.

  • toiler 22:53 14.december 2011.

    In kaj te ovira, da ne bruhneš?

  • opaz 22:58 14.december 2011.

    Pahor je simbolno dobil podoben strel v hrbet kot neposlušni pošteni borci med 41 in 45.

  • opaz 23:00 14.december 2011.

    Še bolje to opiše izrek: Revolucija je svoje otroke.

  • Žurnalček 23:26 14.december 2011.

    Dao bog da se ugušio u svom povraćanju!

  • Žurnalček 00:38 15.december 2011.

    Najlepši primer takšne požrtije ti je eden od železnih fantov SDS Mitja Kunstelj.

  • ak 00:57 15.december 2011.

    Žurnalček, malo bolje se pouči o vlogi in prispevku posameznikov v osamosvojitveni vojni.

  • Žurnalček 01:12 15.december 2011.

    Noben ti ne brani tudi v nadaljevanju svojega bivanja na zemlji, čitati Demokracijo.

  • Trbovc 01:58 15.december 2011.

    Pol nej pa kr sam dela, ON sam pa tud odgovarja za rezultate dela SAM

  • Trbovc 02:00 15.december 2011.

    Sej to je to, zdej smo zopet v Jajcu in se bomo še enkrat osamosvojili.

  • nostradamus 07:03 15.december 2011.

    Žurnalček / danes, 23:26a to je uradni jezik po novem v sloveniji???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.