Slovenija
74 ogledov

Jankoviću grozijo s smrtjo

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Er 12:10 31.december 2011.

    Navaden,poceni ,že malo izrabljen murgelski konstrukt.Usmerjanje pozornosti s pomočjo laži in podtikanj.

  • Er 12:19 31.december 2011.

    Glede na njegove sposobnosti in znanje (po Kučanu) ga bodo varovali specialci,opravljali nadure,se okrog njegovih hiš vozili z blindiranimi vozili,psi sledilci bodo dobivali dodaten obrok hrane.Kot je razvidno iz poročil bodo varovani še nekateri Adidas in Nike osebki (tudi nosilci ...prikaži več plastičnih).To pa že nekaj stane.

  • opaz 12:22 31.december 2011.

    Da mu ni kak stric lupčka stisnu. Drgač je pa tole nabijanje po trenirka kopitu. Stare udbopartijske finte.

  • Marko Rossi 13:45 31.december 2011.

    tole je pa carsko :D

  • Avatar roksa
    roksa 14:28 31.december 2011.

    Zoki na Dobu boš najbolj varen!!!!!!!

  • veber 15:07 31.december 2011.

    Ljudi se lahko do skrajnosti naščuva.... Že komentarji so neokusni.

  • Ivan Salsar 15:28 31.december 2011.

    Policisti bi ga morali loviti, ne pa varovati...

  • Enki 16:07 31.december 2011.

    Še bolj pa ne maram neumne ljudi.

  • gec 16:10 31.december 2011.

    bravo Enki,očitno se mnogi še zdaj niso sprjaznl s porazom pa je že en mesec naokol.bogi revčki,kar smilite se mi.

  • Ronald Reagan 16:39 31.december 2011.

    1111...brez skrbi spijo poštenjaki...žal pa tudi nekateri poštenjaki ne spijo, ker jim je nekdo uničil življenja s svojim delom...in Zokan je marsikomu močno zagrenil življenje...kako pa ti spiš?

  • Darko 16:54 31.december 2011.

    po členu bilo kuda udba svuda

  • Darko 11:59 01.januar 2012.

    kako pa veš da ni'? samo ne zaradi dolgov

  • privat 08:40 02.januar 2012.

    to se ni za čuditi...živimo v fašizmu z malimi koraki k socialni državi!! Kaj je naslednji korak fašistov po grožnjah je pa zastrašujoč....

  • zic 09:58 31.december 2011.

    evo, nisem njega volil ampak vseeno premoren toliko kulture, da pustim ljudem delati, če so zmagali....ne vem kaj mu je tega treba, da pa nisi varen ko hodiš po svetu je pa tut mal mem in še dobro da jaz ...prikaži več nisem v takih vodah!!! Ne vem kaj je folku, treba se je zavedat da smo res v krizi in da je treba na političnem področju čimhitreje začeti delat...tole eno zajebavanje pa presega vse meje!!!

  • francek 10:56 31.december 2011.

    JA PA JADE, DAJTE NO DAJTE TO JE PA ŽE PREVEČ OČITNO, DA BI VOLKA RADI PRIKAZALI, KOT NEDOLŽNEGA JAGENĆKA IN TO JE ZA VAS UDARNA NOVICA, KI SI ZASLUŽI OBJAVO NA PRVEM MESTU, ŽALOSTNO.

  • Enki 11:37 31.december 2011.

    @Sonček: Prosim, daj zberi misli in se malo umiri. A smo najel kakega novega polocista? A smo nabavili 50 novih policijskih vozil? A smo nabavl 2000 novih pištol? Ne, nismo. Isto število policistov, isto število vozil in isto ...prikaži večo število pištol imamo. torej, povej mi prosim, kje bomo sedaj kaj več plačevali davkoplačevalci?Dejstvo je, da take naloge spadajo v okvir policije, katero plačjemo popolnoma enako al ma Janković varovanje al pa ne. Sej vem, da slovenski "veleumi" bentijo nad vsem tud če sploh ne vedo o čem govorijo. Ampak tukaj pa kažeš svojo inteligenco, oz. pomanjkanje le-te.

  • babi 15:40 31.december 2011.

    Ker Janković nima nobene od zgoraj navedenih fukcij, bi rada vedela, po kakšnem členu zakona ga bodo varovali? Kajti to stane in ni poceni. Najbolje je, da ne gre opolnoči na ulice, kajti tudi župan ni več, naj pošlje podžupana. ...prikaži več Sicer pa mislim, da si je vse skupaj izmislil, da bi pritegnil pozornost, če pa grožnje resnične vsekakor ne spadajo v politično ampak njegovo osebno življenje, kajti mnogoterim je škodil...

  • marinic.nada 16:28 31.december 2011.

    Postajamo prava" mafijska država", kjer se kriminalce, takšne kot so Jankovič, mora varovat!

  • 1111 16:36 31.december 2011.

    ...žalostno kako razmišljate...bilo kdo je...al je to Janša, Jankovič ali bilo kdo drugi...take zadeve niso prijetne...me zanima, če bi nekdo poklical ali napisal vam...ja, seveda veliko vas sp brez skrbi...itak...

  • Slovenijaje Kriminal 11:31 02.januar 2012.

    Ivan Kramberger ali...Ivek sem jaz...Ivek si ti...Iveki smo mi vsi !!! PRAVICA DO RESNICE DANES !!! Resnica o komunisticnih zlocinih napram "Slovenskemu" in Hrvaskemu narodu dan danes !!! KAJ IMATA KRAMBERGER IN VUKOVAR SKUPNEGA...ZAKAJ SITUACIJA KOT JE V "SLOVENSKI" DRZAVI...KDO ...prikaži več SO "SLOVENSKI" IN HRVASKI POLITIKI...v google vnesite tekst "Ivan Kramberger ali...Ivek sem jaz...Ivek si ti...Iveki smo mi vsi"....http://smrtkomunizmusvobodanar­odu.blogspot.com/http://iveksemsismovsi.blogspo­t.com/V Anglescini(kniga).http://myshortbiography.blogspot.com/

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.