Slovenija
14535 ogledov

Janša: "Grobo napadel našega poslanca!"

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar mahatma2
    mahatma2 21:14 28.oktober 2022.

    Ni prav , da se je zaletel vanj , prav pa je da je po njemu pljunil , pa še premalo je to , še polulat bi ga moral, verjetno bi bil Grims takoj za

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 23:04 28.oktober 2022.

    Morda je pa Branku ušlo v hlače, pa je potem v svojih mislih insceniral napad nanj, da da je lahko opravičil tisti madež na hlačah.

  • jurij2 21:55 28.oktober 2022.

    Ce ga je plunil potem imajo njegov dnk.potem se ve kdo je .razen ce ni sds.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 05:42 29.oktober 2022.

    Kar poseješ to žanješ, v tem primeru me ne bi čudilo, da so sami uprizorili napad, sej majo kup dreka na glav!!

  • Avatar Leon
    Leon 11:14 29.oktober 2022.

    Grims o včerajšnjem napadu: porinil me je po stopnicah in me še močno pljunil.....ali prihaja nova TV novela PLJUNI ME NEŽNO ?

  • rd2dmk2 20:15 28.oktober 2022.

    pa tale Branko, od kod pa je ? pa to je prišel eni dedc, ga lopnil po ramenu, pa mu lepo med kameradi djal, ti Branko, denas jemam god, ma dam za en glaš vina. in Branko, ki je dedc ...prikaži večc od SDS, k mu hlače polnijo plenice, ne pa tisto kar dedcu tam doli mora stat, je padu od božjati, ker ni mohel verjeti, da ga neka mona časti.

  • Kmodri 15:52 29.oktober 2022.

    So bili kar najširši!

  • Pepe007 18:28 28.oktober 2022.

    Bomo videli, če bodo uradni organi tako zavzeti kot za tisto gospo močnejše postave.

    • Ender3 19:19 28.oktober 2022.

      Pepe007 za moškega, ki ima kohones bi pričakovali, da se zna sam branit.Še posebno, ker žrtev slovi po tem, da je /bil/fizično nabildan, kar pa ne pomeni tudi mentalno.

    • Igorgeus 19:39 28.oktober 2022.

      Upam, da bodo. Nazadnje so ugotovili, da so si sami pošiljali grozilna pisma.

    • pravičnik77 02:35 29.oktober 2022.

      ta gospod je pa zalit, če si se glih na postavo spravu... in to nič zdravo...

  • oneh 18:10 28.oktober 2022.

    Zanimivo- ko domnevno napadejo naše so vsi mediji polni obsodb. Ko domnevno napadejo drugorazredne pa je to zgolj omenjen čivk vodje njegove stranke. Pol se pa govori o fašizmu, sovražnem govoru, mračnih silah. A niso ravno v fašisti in nacisti ...prikaži več za domnevne napade na svoje pobijali na stotine talcev? Četudi je kao svoboda in levaki plešejo, me je strah, da nam res vladajo komufašisti.

    • Ender3 19:03 28.oktober 2022.

      oneh zanimivo, bilo je, samo vprašanje časa, kdaj se bodo vsesplošno ogroženi sektaši izmislili fizični napad. Da bo vsaj malo uravnoteženo s N.Kovač. In ko to oznani veliki vodja, naredijo scenarij, da napadejo sami sebe. Maloumno, prozorno in primitivno, kaj ...prikaži več ni rekel Ivek, da se samo branijo.

    • Avatar Leon
      Leon 11:19 29.oktober 2022.

      SDS sistem ; PROVOKACIJA -DISKREDITACIJA - LIKVIDACIJA ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.