Slovenija
75 ogledov

Janša: Janković hujši od Kanglerja

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 22:23 05.december 2012.

    Edine demonstracija, na katere bi res šel, so take proti temu smradu.

  • feferon 12:40 06.december 2012.

    Pravi se oglaša. Izrabi pa res vsakih pet minut, ko ga snemajo da popljuva nasprotnika. kaj mu je na to odvrnil jankovič ? Najbrž nič, ker ve za njegovo bolezensko stanje...

  • Žurnalček 23:28 05.december 2012.

    Maš prav , ne verjemi vsega , mal se moram pa tud junačiti . Sam tale pts me mal zeza!

  • Žurnalček 23:29 05.december 2012.

    V bolnici na robu mesta!

  • recesija 21:46 05.december 2012.

    Janša, Jankovća pošlji direkt na Dob. S policijskim spremstvom, da ga med prevozom Fužinčani ali Murglaši slučajno ne osvobodijo in skupaj pobegnejo na Ciper.

  • Oseba_ 21:47 05.december 2012.

    Janša, odidi iz vlade.

  • Oseba_ 21:48 05.december 2012.

    ni Jankovič sedel vsa ta leta v politiki in ni on slovenijo pripeljal do sem

  • mrki 22:56 05.december 2012.

    še en hraber možic!!

  • recesija 22:56 05.december 2012.

    TatIĆ, TatIĆ, TatIĆ,že čivkajo vrabci na veji.Kdo je ta TatIĆto je Zoran JankovIĆ!

  • mrki 22:56 05.december 2012.

    kaj je rdečkar , a te mal daje :) , Zokija si pa kar domov pel !

  • mph 00:19 06.december 2012.

    Ponosen sem, da sem "rdečkar". Verjetno si ti ponosen, da si domobranec. :-)

  • matajur 06:24 06.december 2012.

    in to ne zaporedno...ampak največ dva.

  • Žurnalček 09:59 06.december 2012.

    Najdi mi samo en članek o katerokoli novi pridobitvi Ljubljane ; mostovi, sprehajališča, ploščadi , cvetje, ceste na SIOL.NET , odkar je pasjeljubec W.W postal glavni urednik

  • mph 12:12 06.december 2012.

    Nisem vedel, da Jankovič dela na politični sceni sranje, sem vedno mislil, da vaš malar to počne.

  • goligrgur 11:33 07.december 2012.

    Naj ga kar sam pospremi na Dob in naj mu dela družbo v "apartaju"!

  • Žurnalček 21:38 05.december 2012.

    Tale enik dela samomor al kaj ! Če boš sam še mal hebal in mešal drek , se bo dvignila sila , ki jo pa res nihče ne bo mogel več kontrolirat! Niti vojska , niti policija. Lahko boš ostal ...prikaži večal v Alpski trdnjavi, sam Slovenije ne bo več ! Spel se čim prej , če hočeš Državi dobro !

  • matajur 06:13 06.december 2012.

    K SDS-ovim enajstim predlogom imam še enega naj se možnost ponovitve mandata predsednika vlade omeji tako, kot je določeno za predsednika države... dvakrat. Mislim, da bi tak predlog podprla večina strank.Zadeva rešena...kaj bomo zmrzoval po cestah in kocke stran metal.

  • Žurnalček 00:05 06.december 2012.

    Se je Kangla podal gor na Oberštajersko kupit eno mal rabljeno žičenco. Svetovalcev ni rabu, ker je sam strojni tehnik, pozabu je pa da je tud polcaj in gleda v železje in gleda v kolesa in ležaje in prav uredu ...prikaži več . Kolk je plaču, al jo je kupu na kile , to živ bog ne ve. Jo postavjo se slika ob silno ogromni pridobitvi za Maribor. Ja k mamao pa to mojo žičenco, zdej pa lahko olimpijado naredimo. No uno študentsko . In steče organizacija , steče tudi postavljena žičnica in glej ga zlomka odpade steber, no odpadel je prej že nosilno vodilno kolo , ampak to je bila malenkost, kot tisti utopljeni deček iz programa vsi plavat. No na mrtvo sta se poškodovala še dva delavca žičnice, ampak to se ne ve in ne šteje. Ja steber je tko zgnil , da se vsi sprašujejo kam je Kangla gledu , zgleda da v svoj žep , kolk je noter padel , ne pa na ruzino v smeti vržene žičnice. A nadaljujem

  • Onix 03:31 06.december 2012.

    Janša je politični konvertit, ki se obrača kadar in kot njemu osebno najbolj ustreza. Dokler je Jankovič vodil Mercator je le-ta bil trgovska velesila v državi, delavci so imeli plače in, za današnje razmere nekaj nepojemljivega, imeli so svojega direktorja ...prikaži več radi! Ko ga je Janša odstavil in zamenjal, je sledil neverjetno hiter propad uspešnega podjetja in razcvet tujih trgovcev ter posledično propad slovenskih proizvajalcev hrane, ker tujci pač večinoma prodajajo svojo robo in ne slovenske. Janša položaje v državnih podjetjih deli po zaslugah za svojo izvolitev in ne po sposobnostih zato ta državica drvi v prepad in propad. Dragi Janez, Kongresni trg te je vzdignil, slovenski trgi in ljudstvo na njih te bo izbrisalo!

  • matajur 04:37 06.december 2012.

    ...Oni to počistijo v pol leta garant. Na drugi strani nam bo janković sam od sebe usahnil kot meduza na soncu. On brez Janše ne more, leta za njim kot zablojeno tele, odkar mu je JJ vzel najboljšega soseda. ...prikaži več Z eno potezo ubijemo šepaše muh na mah. Zdrj bojo štajerci rekli...ja vejšde...mi moramo vse naredit, LJ pa spet profitira. Mate praf...zato vam primaknemo še stožce, ki so vredne med brati tam okrog 150 mio. Viole bodo srečne, ke se bodo imele kje igrat, pa še letno univerzijado lahko priredijo, če smo jim že zimsko shebal. Država rešena.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.