Slovenija
26 ogledov

Janša je prinesel pesimizem

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ennanova 16:21 20.januar 2013.

    Kompleksna družba v radikalni srediniStara integracijska enačba družbe ni več veljavna, nove ni na obzorju. Vmes je kaotična vsakdanjost. Nenadoma so odločilne majhne razlike. Zato smo spet postali glavni igralci v igri za svojo prihodnost. Vendar nam pri tem ...prikaži več stara politična aritmetika ni več v pomoč.http://za-misli.si/video-svet/predavanja/741-kompleksna-druzba-v-radikalni-sredini

  • Scott 16:59 21.januar 2013.

    Gospod Janez Janša ni bil predsednik vlade niti 5 let,vprašajte tiste nesposobneže,ki so vladali 17 let!

  • mph 10:05 20.januar 2013.

    macko, težko bi našli bolj profiliran "žurnal" kot je ta žurnal in časopis "Demokracija". Narekovaji so na mestu. Tukaj mi izgleda zbirališče desničarjev, ultra ortodoksnih, ... ali pa so admini verniki v edinega boga .... Janšo, da tako veselo štepajo ...prikaži več minuse vsem komentarjem, ki delno niso v smeri opevanja velikega vodje. V tem trenutku so že 4 orgazmirali ob tvojem postu in samo eden ne. Sledi sicer še moj minus. Možno tudi, da admin kje umetno "popravlja". Mimogrede, razen "Demokracije" seveda, .... ga ni foruma na svetu, kjer bi človek postavil enako vprašanje, pa da bi bil kdo navdušen poskusi zaščite dela in lika velikega firerja Janše alias Majerja alias Princa teme alias .....

  • mnenje26 12:43 20.januar 2013.

    "Sicer pa je na podlagi razpoložljivih statističnih podatkov mogoče izračunati, da 65 odstotkov ljudi pri nas na mesec zasluži do tisoč evrov neto, 30 odstotkov jih po našem izračunu prejme od 1.044 do 1.963 evrov, pet odstotkov pa več kot ...prikaži več 1.963 evrov na mesec."Moje mnenje, da 65% prebivalcev sprejme bruto plače do 850 evrov. Izplačilo dobijo manj kot 650 evro na mesec. Vsak človek dobi položnice na dom, kjer bodo morali plačati cca 300 - 500 evrov. Sledijo še drugi stroški, kjer je potrebno plačati. Človek si lahko zamisli, kaj lahko prešpara? V taki situaciji ne more nič varčevati! NIČ!

  • Scott 17:04 21.januar 2013.

    Potem bo po tvojem Pahor spizdil na luno,saj ima privarčevanih 370000€,s tem,da mu po njegovih besedah ne zadostuje 3000€ na mesec.?

  • macko 08:21 20.januar 2013.

    spoštovani uredniki žurnala, vaši neargumentirani, tendenciozni, in na trenutke bebavi komentarji zagotovo ne bodo prinesli večje ozaveščenosti slovencev, niti socialno ekonomskein družbene blaginje sloveniji. ne glede na to koliko denarja kdo zasluži mesečno, smo vsi prisiljeni varčevati. pojem varčevanja v ...prikaži večv slo ni obstajal vse od druge vojne do začetka zadnje svetovne krize. potrošnja je zgolj eno od gibal oz pokazateljev ekonomskih trendov. torej, kar se mene tiče, je za mojo situacijo vsaj toliko kot janez janša, kriv žurnal , peter in pavel , mao ze dong. ali tsunami v zda .sss spoštovanjem

  • Milan Samide 09:00 20.januar 2013.

    POLITIKI NISO IZVOLJENI v skladu z našo ustavo, zato imajo ljudje prav, ko zahtevajo odstop vseh politikov. Če pa analiziramo 3.ćlen URS, lahko vidimo , da so bile dosedajšne volitve NELEGITIMNE, ker so izvajane v nasprotju z našo USTAVO. ...prikaži večUSTAVO. Poglejmo kako je zapisan ta člen ustave.3. členSlovenija je država vseh svojih državljank in državljanov, ki temelji na trajni in neodtujljivi pravici slovenskega naroda do samoodločbe. V Sloveniji ima oblast ljudstvo. Državljanke in državljani jo izvršujejo neposredno in z volitvami, po načelu delitve oblasti na zakonodajno, izvršilno in sodno.Razlaga besede po SSKJNEPOSREDNO , . Neposredno pomeni, da ni nobenega posrednika med voljenimi in volivci;, to pomeni, da ni vmes, (političnih strank). V vseh teh letih demokracije pa smo volili POSREDNO, kar je v nasprotju z našo ustavo..Torej so volitve NEVELJAVNE in jih je potrebno PONOVITI in izpeljati skladno z USTAVO RS.Sedanji politiki post

  • mph 10:00 20.januar 2013.

    Khm. ta hip sem razmišljal, kaj me dela "levega" volilca. Verjetno to, da želim dosledno pravico, da me opij ne zastruplja. To je moja pravica kot človeka. Potem to, da je nečloveško, da imamo ultra mega milijarderje, ki so samo ...prikaži več delček prispevali k temu samo sami. Niti en sam samcat ni tako bogat zaradi svojih "žuljev". V veliki večini jih je tja pripeljala maksimalna brezobzirnost in iskanje lukenj ali pa so nasledili ogromno imovino od podobnih njihm. Nisem niti približno za uravnilovko, vendar "bogataši" bi morali izginiti iz obličja Zemlje. Tako kot opij. Tako kot nacizem. Tako kot izkoriščanje.In to, kar imamo zdaj na oblasti predstavlja točno to, kar sovražim. Princ teme pa je krona vsega.Ampak ... prav nobenega problema, zanimivo za levičarja, pa ne bi imel, če bi vlado sestavljali npr. Omani (ki ni več aktiven), Žerjali, celo niti preveč Viranti (pri katerem mi še vedno ni vse čisto jasno).Torej ja, KARKOLI pride, če Majer izgine za večno, bo samo po sebi prin

  • mrki 10:18 20.januar 2013.

    Janša je prinesel pesimizemPodatki. Od lani ne zapravljamo več.Suzana Kos / Ljubljana20. 1. 2013, 07:00--------------------------zgleda da se je novinarčkom totalno skisalo !! Pesimizem nam je pustil Pahor s Križaničem na čelu, glede ...prikaži veče na tp da smo v letih 2009,1010, in 2011 lepo PAPCALI na tuj račun je v letu 2012 prišel račun in TO PAPČANJE je traba plačat !! Veste ta pregovor:"NO SUCH THING AS FREE LUNCH" - pa novinarski pisunčki , tega se lahko naučite napamet!!

  • mph 14:56 20.januar 2013.

    Ne vem ali zaradi starosti ali kakšne bolezni, ampak malce ti peša spomin. Namreč tvoj ljubljeni Janezek je bil ta, ki je tik pred sestopom iz prejšnje njegove vlade naredil toliko s-r-a-n-j-a, da skoraj ni bilo šans kaj naredit, ko ...prikaži več je prišlo do krize. In takrat je prišel šele Pahor. Ki je seveda Lolek in patološko nekako povezan s firerjem, pa vseeno ni bil tako slab. In imam občutek, da si ti med tistimi, ki so dobro papcali takrat, plačat pa moramo danes drugi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.