Na soočenju z Golobom ni znal zjeclat imena Black Cube ker ga je prvič slišal. Zanimivo da zdaj ko se cel svet obrača proti Izraelu, tudi ZDA, pa smo eni redkih ki jih podpiramo. Kot da bi jim bil kdo kaj dolžen :)
Kot da? Že Kacin je skupaj s Kučanom takoj odfrčal tja, sedaj pa jim gruli še Janša. Levi, desni, mavrični, karkoli že - plešejo kot žvižga Bruselj, doma pa nam razlagajo o slovenstvu... Kot nekdaj v jugovini, tako tudi danes,… ...prikaži večs, za partijo bi gnide prodale tudi svojo mater. Levi ali manj levi. Sredinsko desnih pa tu ni in jih še dolgo ne bo. Samo navzgor iztegnjen sredinec proti plebsu....
Janez, začni doma, pri Slovencih, delavcih, upokojencih,... spet se ukvarjaš z zadevami, na katere ne moremo vplivati. Obljubljal si razbremenitev plač, hitrejši dostop do zdravnika in specialista, ukinitev dodatka za dolgotrajno oskrbo, izgon nezakonitih prišlekov, ukinitev sociale za dela zmozne… ...prikaži veče Rome, ....kaj pa ti delaš?
Ukvarja se s svetovno politiko - da bi ga mogoče kdo v Bruslju opazil in potrepljal po ličkih! To je počel, ko so Rusi opozarjali, kaj se bo zgodilo če se NATO ne pomiri, to je počel med kovidovanjem, prodal… ...prikaži več nas je vonderfizerci za poskusne zajce, isto dela danes. Funkcije v NATO najbrž ne bo dobil, kak stolček v Bruslju pa morda. Na naš račun. Kučanovi ropajo zase, Janševi pa za Bruselj. Grims, bela vrana, kaj meniš sedaj, ko so ti zdrave sile najprej zvezale, sedaj pa še zakovale kljun?
Puklasti, ti si tak bebec, da se s svojimi nebulozami prosim ne obregas vame, ker z umsko insuficientnimi debili res ne bi rad izgubljal časa in energije. Hvala.
Vidis, zato z vami ni mož onormalno sobivati. Zato sem cedalje bolj preprican, da vas je treba zacet pobijat kot mrces. S ciklonom, da si ne mažem rok. Ker vas je vecina primitivnih idiotov, za katere je humana evtanazija edina rešitev.
Gumpec naklada nekaj o naši zakonodaji. Ko smo se mi osamosvojili, države, ki so nas priznale kot samostojno državo, niso gledale na zakonodajo svojih držav! Če bi se držale Janševih kriterijev, ne bi mi bili nikoli priznani kot suverena država!… ...prikaži več Zaslepljenci še vedno niso prišli do spoznanja, da nam Janša vedno dela težave z EU, ker se ima za pametnejšega! In seveda ne prizna genocida, ki ga izvaja Izrael!
Tako globoko v r*t niso svojim sovjetskim zaveznikom zlezli niti jugo komunisti. Grims, beži, skrij se, kajti tudi današnje zdrave sile ne odpuščajo odpadnikom !
ajde da bi imel dripec 60 mandatov in bi bila to neka resna vecina. Tako pa dripec v svojem imenu vlece cel narod v sionisticni drek. Jebomumater.
Pa kaj se mu je zbledlo z izjavo da se soočamo s terorizmom kot v Izraelu.
Na soočenju z Golobom ni znal zjeclat imena Black Cube ker ga je prvič slišal. Zanimivo da zdaj ko se cel svet obrača proti Izraelu, tudi ZDA, pa smo eni redkih ki jih podpiramo. Kot da bi jim bil kdo kaj dolžen :)
Tako je to, če je njihov dolžnik.
pri njemu ves, kdaj laze ko se tipicni smesno odkasljuje in si govori v brado. na pokru bi vsakic popusil, ker ima ocitne znake laznjivosti.
Eh, pri njem ves da laže, cim odpre gobec. To ni nobena skrivnost.
Kot da? Že Kacin je skupaj s Kučanom takoj odfrčal tja, sedaj pa jim gruli še Janša. Levi, desni, mavrični, karkoli že - plešejo kot žvižga Bruselj, doma pa nam razlagajo o slovenstvu... Kot nekdaj v jugovini, tako tudi danes,… ...prikaži večs, za partijo bi gnide prodale tudi svojo mater. Levi ali manj levi. Sredinsko desnih pa tu ni in jih še dolgo ne bo. Samo navzgor iztegnjen sredinec proti plebsu....
Svinja sionistična. In zakaj naj bi bilo priznanje države v nasprotju z zakonom?
Janez, začni doma, pri Slovencih, delavcih, upokojencih,... spet se ukvarjaš z zadevami, na katere ne moremo vplivati. Obljubljal si razbremenitev plač, hitrejši dostop do zdravnika in specialista, ukinitev dodatka za dolgotrajno oskrbo, izgon nezakonitih prišlekov, ukinitev sociale za dela zmozne… ...prikaži veče Rome, ....kaj pa ti delaš?
Nadaljuje to, kar je vsakokrat delal. No tokrat mora še eno uslugico povrnit.
Ukvarja se s svetovno politiko - da bi ga mogoče kdo v Bruslju opazil in potrepljal po ličkih! To je počel, ko so Rusi opozarjali, kaj se bo zgodilo če se NATO ne pomiri, to je počel med kovidovanjem, prodal… ...prikaži več nas je vonderfizerci za poskusne zajce, isto dela danes. Funkcije v NATO najbrž ne bo dobil, kak stolček v Bruslju pa morda. Na naš račun. Kučanovi ropajo zase, Janševi pa za Bruselj. Grims, bela vrana, kaj meniš sedaj, ko so ti zdrave sile najprej zvezale, sedaj pa še zakovale kljun?
Želeli ste ga, in dobili ste ga, v celi svoji podobi in režiji..
Pred ogledalom govori klošar.
Art, ce ne bi bilptič tak loj, se to ne bi zgodilo. Tako pa imamo povsid po svetu isto pesem: desnuhi dobijo oblast, ker levaki razočarajo volivce.
Zivel Janez Jansa, tako se dela in govori !
eee, ste pac popolnoma nesposobni in zabiti, levajzarji !
Puklasti, ti si tak bebec, da se s svojimi nebulozami prosim ne obregas vame, ker z umsko insuficientnimi debili res ne bi rad izgubljal časa in energije. Hvala.
eee, kreten zabiti, si ze posmodil dnevno dozo marihuane ?
Izmecek z umsko kapaciteto enoceličarja, a ti narišem? Bos potem razumel? Odjebi. Pusi kurac, umbecil. Razumes zdaj?
Vidis, zato z vami ni mož onormalno sobivati. Zato sem cedalje bolj preprican, da vas je treba zacet pobijat kot mrces. S ciklonom, da si ne mažem rok. Ker vas je vecina primitivnih idiotov, za katere je humana evtanazija edina rešitev.
Tip je nor.
Kdaj bomo priznali Katalonijo?
Gumpec naklada nekaj o naši zakonodaji. Ko smo se mi osamosvojili, države, ki so nas priznale kot samostojno državo, niso gledale na zakonodajo svojih držav! Če bi se držale Janševih kriterijev, ne bi mi bili nikoli priznani kot suverena država!… ...prikaži več Zaslepljenci še vedno niso prišli do spoznanja, da nam Janša vedno dela težave z EU, ker se ima za pametnejšega! In seveda ne prizna genocida, ki ga izvaja Izrael!
Tako globoko v r*t niso svojim sovjetskim zaveznikom zlezli niti jugo komunisti. Grims, beži, skrij se, kajti tudi današnje zdrave sile ne odpuščajo odpadnikom !