Slovenija
60 ogledov

Janša ostaja na čelu SDS

Komentarjev 156
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KLOBO 12:52 11.maj 2013.

    rdečuhi !! lahko trobite kar hočete, SDS je zakon !! Vi pa raje objokujte svojega nje , nje, nje, kapitalista, ki vam prodaja buče, da bi rad imel socializem!! he, he,... Pojdite v stožice in lajajte v polno luno !

  • KLOBO 12:53 11.maj 2013.

    rdečuhi !! lahko trobite kar hočete, SDS je zakon !! Vi pa raje objokujte svojega nje , nje, nje, kapitalista, ki vam prodaja buče, da bi rad imel socializem!! he, he,... Pojdite v stožice in lajajte v polno luno !

  • loki 14:11 11.maj 2013.

    dejte že nehat s temi komunisti. vedno znova se načudim kako omejene ljudi premore naša mala državica. začnite razmišljat s svojimi glavami in ne brezpametno brbljat zadeve ki vam jih drugi položijo v usta. sprani možgani človeku ne delajo usluge

  • francek 14:29 11.maj 2013.

    In iz katere si ti pobegnila.

  • mph 16:07 11.maj 2013.

    Khm, kakšno vezo ima zdaj Jankovič? Ali kdorkoli? Komentar je bil na Janezka.

  • mph 16:08 11.maj 2013.

    Ma kaj govoriš? Janez je skoraj vse prekopiral od Pahorjeve vlade, vsaj vse tisto, kar je bilo vsaj sprejemljivo. In jasno prodajal kot svoje. Zrušili so Svetlikove reforme, potem pa jih uveljavili v 95%, popravili so brezveznih 5%. In ste ...prikaži več mu vsi ploskali. Mesece pred tem pa udrihaili po Pahorju za ISTE reforme.

  • mph 16:09 11.maj 2013.

    scott se me izgogiba, pa vprašam tebe, morda bom imel več steče: kdo se je za časa II. svetovne vojne boril z ramo ob rami z okupatorji in kdo se je proti njim skupaj z zavezniki. Kratek odgovor brez pogojnikov bo dovolj.

  • dragec 17:37 11.maj 2013.

    janša se je narobe izrazil, že 20 let so oblastniki hodili sredi ČRNEGA morja

  • Lionel 20:28 11.maj 2013.

    KOMAJ ČAKAM NA GLASOVANJE, KER SEM RAVNOKAR STAVIL S KOLEGOM IN TRDIM DA BO JANŠA DOBIL VEČ KOT 120% GLASOV, ON PA PRAVI DA MANJ. ČE DOBI MANJ BO SEVEDA ZA VSE TO KRIVA UDBOMAFIJA IN KUČAN, POTEM SE PA ...prikaži več LJUDJE PRIPRAVITE NA DRŽAVNI UDAR.

  • Žvižgač 20:41 11.maj 2013.

    Če mene sprašuješ, nikomur od sedanje ponudbe, zato se ne udeležujem volitev.

  • izRODEk 21:16 11.maj 2013.

    "Zahvalil bi se mami in njenemu kosovskemu albanskemu ljubimcu kakor tudi očimu, kradljivcu krav, da so iz mene naredili večnega zmagovalca!Zmago posvečam boju proti zdravi pameti. Strankin program bo še naprej temeljil na revanšizmu, pljuvanju čez politično konkurenco ...prikaži več in netenju sovraštva med slovenci.Naše geslo ostaja, samo milijon nas je, ostali pa so srbi!"

  • Lionel 23:13 11.maj 2013.

    Gnoj te je naredu zato si pa tok glup majstr.

  • mph 23:27 11.maj 2013.

    Priznam, da mi res niso jasni minusi. Mar je za vas nekaj normalnega, demokratičnega, ... da niste sposobni najti nekega kredibilnega protikandidata? Še čisto vsaka druga stranka je bila uspešna na področju demokracije.

  • titty 23:33 11.maj 2013.

    Po komentarjih sodeč je res: umobolnica je imela dan odprtih vrat!!! Program: vsi za zbor SDS, pol pa komentarje pisat!

  • gec 13:37 12.maj 2013.

    golobček,tvoji mamici bi bilo bolje da je rodila meter drv,kot pa tebe debilčka,bi se vsaj ogrela

  • sintesi 18:54 12.maj 2013.

    bravo janez, res si lahko ponosen na gamad ki te je ponovno izvolila......res da si bil edina izbira kar pa ubogim na umu niti ni pomembno, tisti ki si upajo razmišljati s svojo glavo prej ko slej končajo kot Hvalica, ...prikaži več Brejc, Virant, Čebulj........v opomin ostalim......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.