Slovenija
20 ogledov

Janša: Slovenija doživlja prerojenje

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marko Kukovič 00:41 25.december 2012.

    pa ka se ta djej norca dela...

  • Marko Kukovič 00:42 25.december 2012.

    djed*

  • ati 04:11 25.december 2012.

    KAKŠNO PREROJENJE NEKI? JA BILO PA BI DA BI BILO VSAJ PAR TISOČ NOVIH DELAVNIH MEST, OPOKOJENCI VSAJ 1000€ PENZIJONA, DELAVCI, KIDELAJO PA ŠE PAR 100€ VEČ!

  • Žurnalček 05:00 25.december 2012.

    A to mogoče tiste , ki jih je vaška prostitutka Marija Magdalena pred 2000 leti naznanila nepismeni raji ?

  • privat 10:02 25.december 2012.

    sej to oni vedo..pač volilci so ovce??

  • feferon 10:46 25.december 2012.

    Značilnost šizofrenikov je tudi, da si predstavljajo, da so neke druge osebe... odrešenik pa še od blizu ni....

  • dragec 11:42 25.december 2012.

    Uspeh JJ je v tem, da se mu uresničuje san, ustvarjanje neke nove republike,, republike po meri desnice in labilne koalicije in oblasti v državi najblj disciplinirane stranke (močno me spominja na ono iz časa II svetovne vojne). kako je ...prikaži več podobnost, govori tudi podobnost ideološkega vodje z nekom iz SDS parlamentarne skupine!!!

  • Scott 18:54 24.december 2012.

    gec oz.gecić smrdiš ti v dno svoje komunistične duše,pokvarjeni častilec rdeče peterokrake morilske zvezde!Fuj,nisi vreden,da te ps poščije!

  • gec 22:13 24.december 2012.

    klobo,nabijem ti mamo in ženo na kurac,da ti ne bo dolgčas med prazniki...

  • mph 23:43 24.december 2012.

    V večini se strinjam s tabo.Vse življenje že od prve plače verjetno koristim razne limite, kredite, ... s penzijo do katere ni več tako daleč ne vem kako bom samo s položnicami shajal ... pa vendar nisem niti malo ...prikaži več fouš plač tistim sindikalistom, ki so res sposobni in se res borijo proti povampirjenim kapitalistom. Seveda, dosti je kljukcev med njimi. Kdo pa ima največ interesa, da se plasirajo razne novičke v jasnost, pa se točno ve. Najslabše, kar se lahko dogaja je to, da se zdaj preusmerja pozornost kao na domnevno velike plače par sindikalistov. In se točno ve, kdo ima pod sabo eno največjih propagandnih mašinerij za podtalno dejavnost. Je bil sicer tudi šolan v tej smeri.

  • Stolp 23:46 24.december 2012.

    Žal nam pa danes spet grozi komunizem. Janša drži se! Edini branik, preden nas preko svojih petokolonašev, murgeljskega klana, borcev, PS in podobno ne zasede spet Balkan.

  • mph 23:47 24.december 2012.

    Kar pa verjetno domobranski riti ni jasno, je to, da bi tudi končal predelan v milo, če bi tvoji ljubljeni nacisti zmagali. Pa ja ne misliš, da bi dolgo uživali na oblasti, ko bi nacizem pospravil vse prave nasprotnike? Danes ...prikaži več ne bi bilo več slovenskega jezika, niti še marsičesa drugega ne.Kot je nekdo napisal, kljub napakam prejšnjega sistema, bolje milijonekrat, da bi se zgodovina ponovila, kot je bila, kot pa, da bi zmagali nacisti in fašisti.Stalin in drugi psihopati (že mrtvi in še živi), ki so zlorabili komunizem za nekaj, kar ni imelo veze s komunizmom, pa bi zaslužili res večni krščanski pekel, če bi ta obstajal.

  • mph 01:28 25.december 2012.

    Ah, še to. Upam, da ti je jasno, če bi domobranci zmagali z ramo ob rami z nacisti in fašisti, da ne bi bilo danes ne nas ne vas? RKC vas je zlorabila in sprla narod za obrambo svojih krvavih ...prikaži več posesti in drugega. Brez nje bi Slovenski narod skupaj stopil proti okupatorju.

  • Žurnalček 04:48 25.december 2012.

    Mi normalno misleči, sprejemamo to poslanico kot posmeh in je za vsakega praktično žalitev mozga. Bolje bi bilo , da ne bi nič rekel !

  • Žurnalček 04:58 25.december 2012.

    KLOBO manjka ti osnovna izobrazba . Ti je že kdo rekel da si DIVJAK , takšen z sulico v roki , ali sem jaz prvi ?

  • erikkk 18:56 24.december 2012.

    Jaz sem še vedno mnenja da se mora vsaj tričetrt vlada zamenjat z novimi obrazi ...Se mi zdi da noter ostajajo vedno taisti (med sabo menjajo položaje, ki samo velike plače vlečejo. Pa še kake žlahte noter povlečejo.. Naredi ...prikaži večdi pa se ne K...Mene najbolj jezi to da na vladi, pa seveda nekateri sindikati dobivajo astronomske plače, medtem ko mi reveži za težko delo še 400 € na mesec komaj vidimo .. Dokler bo tako nikoli ne bo OK ...Torej zategujemo naj mi reveži medtem ko bodo pa razni rtavišji in nekateri sindikati še naprej veselo kasirali astronomske plače... Navaden človek se ob vsem tem lahko počuti le kot suženj in bedak ..Škoda lepih čestitk in nekega pisanja , če pa se niti ena stvar nikoli ne uresniči ...

  • KLOBO 20:03 24.december 2012.

    gec !! Jebi se ti v svojo usrano rit !! Na koncu pa poliži še svojemu firerju opankoviću njegov prdec, da ne bo ušev v svovensko atmosfero, ker potem bo pa res smrad na kubik. he, he.. kao so nekateri ...prikaži večri geci in podobni usraneti nestrpni, tako, da jim moraš z enako mero vračati , žal !!NO VSEM DRUGIM PA VESELE BOŽIČNE PRAZNIKE !!

  • Žurnalček 04:55 25.december 2012.

    Anton Krkovič je paradiral in vodil ešalon planincev JNA kot zafrižen komunist pred vso komunistično srenjo l 1985 na paradi v Beogradu . JJ ima polvojaško izobrazbo s katero danes ne bi mogel dobiti NOBENE SLUŽBE v državi, kajti ima ...prikaži veča tudi PARTIJSKO ŠOLO v Kumrovcu .Sedaj pa dodajam tvoj tekst , ker se mi ne da več pisati , ie pa tudi res , da si z komentarjem zadel in temu ni potrebno kaj dodati ................."gec oz.gecić smrdiš ti v dno svoje komunistične duše,pokvarjeni častilec rdeče peterokrake morilske zvezde!Fuj,nisi vreden,da te ps poščije!

  • Žurnalček 05:03 25.december 2012.

    Anton Krkovič je paradiral in vodil ešalon planincev JNA kot zafrižen komunist pred vso komunistično srenjo l 1985 na paradi v Beogradu . JJ ima polvojaško izobrazbo s katero danes ne bi mogel dobiti NOBENE SLUŽBE v državi, kajti ima ...prikaži več tudi PARTIJSKO ŠOLO v Kumrovcu .Sedaj pa dodajam tvoj tekst , ker se mi ne da več pisati , ie pa tudi res , da si z komentarjem zadel in temu ni potrebno kaj dodati ................."gec oz.gecić smrdiš ti v dno svoje komunistične duše,pokvarjeni častilec rdeče peterokrake morilske zvezde!Fuj,nisi vreden,da te ps poščije!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.