Slovenija
1918 ogledov

Janša: "Takega poraza tranzicijska levica še nikoli ni doživela"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 00:41 10.junij 2024.

    jansa na podlagi 30% udelezbe na volitvah terja od goloba isto kar je macron naredil pri bistveno visji udelezbi z bistveno slabsim rezultatom. manipulator in bolnik brez primere. jajceglav kolikor obrnes imas v sloveniji 270 tisoc volivcev in to je to.

    • Ender3 02:22 10.junij 2024.

      jakec, on bi za oblast naredil še tisto, kar njegovi podkupljeni volilci ne morejo. Tip je hudo bolan

  • jakec1575 23:58 09.junij 2024.

    edini, ki je se vedno v tranziciji in bo v jej tudi ostal do smrti je bolnik. ta njegov slovarcek in besedisce ni sodilo niti v 90ta leta, se manj sodi v danasnji svet. kdor voli to, je tudi ostal ...prikaži več 3 desetletja v preteklosti. najhuje pa je to, da bolnik nima odgovorov. ni mesija. lahko se je sel mesijo iz dobro stojecega dolga države v letu 2019 in 615 mio suficita v proracunu. ljudje so pac ovce. ce jim nekdo da 300€ bianco bojo pac masturbirali nanj. to samo govori o kratkovidnosti volivcev

  • bobubob 00:23 10.junij 2024.

    Tukajšnji plebs ljubi svoje davitelje. Od Tita prek Kučana in njegovih mladičev do Janše ki ni prav nič boljši, samo njegovo besedišče je malce drugačno. Za narod pa je ravno tako škodljiv. Pobijanje v Ukrajini, v Gazi in drugje se ...prikaži več bo torej še vedno odvijalo tudi s Slovensko pomočjo. Pa še kakšen genski poizkus v živo nas tudi še čaka, če se bodo za to Janševi gospodarji odločili....

  • Toma 07:11 10.junij 2024.

    E3: zagotovo se počutiš kot Endrek3 ;-)

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 05:42 10.junij 2024.

    Ampak dejstva pravijo, da so normalni dobili več mest v parlamentu od prikletnih..In uspešni so bili vsi referendumi proti katerim so SDSsovci pozivali ...Tu vidi zmago za desnico zgolj kreten...Slovenci pa smo se rešili še dveh kretenov, Toninčija in Grimsija, ...prikaži več ki gresta kimat v Bruselj...Če bi bilo še boljš bi bilo že kičasto...

  • Avatar Leon
    Leon 06:20 10.junij 2024.

    Janša ni imel istih glasovnic kot jaz ? To niso bile glasovnice za parlamentarne volitve ! Bo treba počakati še dve leti ...Janez .

  • Avatar Leon
    Leon 06:24 10.junij 2024.

    Jaz sem glasoval za Grimsa .... Pomembno je da smo se ga vsaj začasno rešili v Sloveniji .Naj se v Bruslju z njim ubadajo .

  • leonardo 06:59 10.junij 2024.

    No, vsekakor sem zadovoljen, da bodo Janezovi jurišniki odšli v Bruselj. Mir v Sloveniji bo zagotovljen in vlada bo morda lažje delala brez tolikega metanja polen pod noge.Škoda je samo, da še Godčeva ne gre, potem bi pa še zaplesal.

  • sam1 04:18 10.junij 2024.

    Končno je Gargamel spet doživel en hlipavi "orgazem",ki ga je za razliko od ostalih vodij političnih skupin,katerih kandidati so se uvrstili v EU parlament,izkoristil za bljuvanje žolča po nasprotni strani,kot mu je to že v navadi,čeprav njegovi "skrajneži" ne bodo ...prikaži več imeli glavne besede v EU-ju.....

  • alen04 05:38 10.junij 2024.

    Vidim, da sem se pravilno odločil.

  • Avatar rajko55
    rajko55 04:24 10.junij 2024.

    No zdaj pa se bodo levičarji lahko vsaj zadevali s travo in se, ko bodo brez denarja, poevtanazirali.

  • sršen 01:04 10.junij 2024.

    jakec1575 ne seri brez veze!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.