Slovenija

Janša že prvi dan na službeno pot, odpravlja se ...

Komentarjev 91
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar rajko55
    rajko55 08:46 05.junij 2026.

    Sanacija mednarodnih odnosov, ki sta jih uničila robertina in teheran-tanja, se je začela.....

    • Jernej65 10:43 05.junij 2026.

      Če je zate normalizacija to, da se v Ljubljani ustanavlja veleposlaništvo genocidne države, potem si v Sloveniji v veliki manjšini.

    • Avatar rajko55
      rajko55 11:36 05.junij 2026.

      Genocidna? Saj tega ni potrdila niti prejšnja vlada...ko je odstopila od tožbe.... Kaj ti je?

    • jan631 14:53 05.junij 2026.

      Jernej65, katero sodišče pa je Izrael obsodilo genocida? Ali bi vi radi spet sodili po partizansko kot leta 1945? Hvala qurcu, da so se rdeči kmeri speljali z oblasti.

    • Jernej65 15:21 05.junij 2026.

      jan631, moraš pa biti res prfuknjen in zarukan Janšist, da tega sam ne opaziš.

    • Ender3 15:40 05.junij 2026.

      Up.imena ponavljajo eno isto mantro kako je nekdo odstopil od pobude za kazenski pregon..Zanimivo bi bilo slišati kaj bi gonili, če bi vlada ostala na prvotnem stališču. S čim bi potem manipulirali v javnosti. Ne, pretekla vlada ni in nebo ...prikaži več nikoli tako izdajalska kot bodoča, ki ima dovolj izkušenj iz preteklih treh..

    • Jernej65 15:42 05.junij 2026.

      jan631, "Ali bi vi radi spet sodili po partizansko kot leta 1945". Ravno to dela genocidni Netanjahu. Postreliti vse okrog sebe, kar ti nasprotuje.

    • Jernej65 15:46 05.junij 2026.

      In Udbaški Janez Netanjahuju drži štango, kot jo je v bivši Jugi držal morilskim komunistom.

    • dare326 17:47 05.junij 2026.

      Mednarodno sodišče za vojne zločine je zapisalo, da v Gazi ni dokazov za genocid.

    • jan631 19:04 05.junij 2026.

      No zelo kulturni Jernej65, povej katero sodišče je obsodilo Izrael genocida? Ali ti kot Miloševič " Ja sam sud"?

    • Jernej65 23:00 05.junij 2026.

      jan631, ne rabimo sodišč, samo oči odpri. Kdor je normalno razvit, lahko sam to ugotovi. Celo bebavi Tramp mu je povedal, da bi bil v zaporu, če ga on ne bi vlekel iz dreka. Samo čakam kdaj bo Udbaški Janez ...prikaži več izjavil kaj takega. Pred kakšnimi petimi leti Izraelu na kraj pameti ni prišlo, da bi odpiral veleposlaništvo v Sloveniji. Sedaj je že mala, nepomembna Slovenija zanj ogromna trofeja, ker počasi že ves svet ignorira tega genocidneža. Naš Udbaš pa ves vzhičen.

    • jan631 15:08 06.junij 2026.

      Jernej65, si se pa moral zelo zadihat, da si napisal esej o udbaškem predsedniku. Kako pa kaj Marta Kos, kakšno je tvoje mnenje? Pa ne hiti preveč, imaš čas. Kakšno imaš mnenje o Musarci, ki je goljufala v Sloveniji po ...prikaži več dolgem in širokem? Sploh, ko je bila zaposlena pri Darku Horvatu. Te nečednosti levičarjev motijo, ali je to vse OK?

    • Jernej65 19:53 06.junij 2026.

      jan631, sem za. Ko se skine Udbaški Janez se naj tudi Marta Kos. Dokler pa Udbaški Janez veselo sramoti Slovenijo po svetu, pa me tudi Marta ne moti, ker Sloveniji ni naredila nobene škode, glede na Janeza, ki že 35 ...prikaži več let dela samo sranje.

  • Plavi-mil 09:17 05.junij 2026.

    Ja JJ je deloholik , ne narcisoidni taubi, kateri je hodil samo k pedru macronu.

    • argentinac 09:32 05.junij 2026.

      zakaj je tja hodil

    • Plavi-mil 10:15 05.junij 2026.

      Ti že veš.

    • Jernej65 10:48 05.junij 2026.

      Plavi-mil, Udbaš deloholik. No povej mi, kaj je ustvaril v svoji karieri. Nikoli v življenju ni delal, samo polena je znal metati pod noge vladam, v katerih ni on sodeloval. Ko je pa vladal, je pa vedno samo kradel.

    • Plavi-mil 10:49 05.junij 2026.

      Tako, kot jernejček, za njega si ti milni mehurček.

    • slovenski3 10:56 05.junij 2026.

      Plavi-mil. Janša je predsednik vlade, policijski analitiki pa pravkar prebirajo tvoje dosjeje. Sledi kazenska ovadba zaradi žslitve predsednika vlade.

    • slovenski3 10:59 05.junij 2026.

      Gornje velja tudi za Jerneja65, ki se bo pri obrambi njabrž skliceval na svojo duševno zaostalost.

    • Jernej65 11:19 05.junij 2026.

      Podpornika Udbaša. Udbi in komunistom se nisem nikoli klonil in se tudi ne bom.

    • jakec1575 11:57 05.junij 2026.

      jansa je deloholik na razkolu naroda, revansizmu. ce pogledamo gospodarske uspehe v 3 vladah…. lahko samo recem, neuspesen komunist, Se Lukec je zanj dr.

    • Ender3 15:32 05.junij 2026.

      Troli bi morali ločevati deloholika od delomrzneža. In Jajo je imel toliko očitati Luki M. Je kdo sploh prebral biografijo JJ..? Po možnosti večkrat, da bo lažje razumel rek « saj ne, da bi se hvalil ampak delam pa, nerad »

    • slovenski3 17:39 05.junij 2026.

      Vsemogočnega Boga prosim, da bi me obvaoval nesreče, da bi bil tako neumen kot sta Ender3 in Jakec1575 in drugio beboti njunega kova.

    • Jernej65 23:02 05.junij 2026.

      slovenski3, ti kar prosi svojega Boga Udbaškega Janeza, saj si se rodil že kot en velik kup posrane nesreče.

    • Jernej65 23:05 05.junij 2026.

      Udbaški Janez je že napovedal, da ti bo nabil večji DDV, da odplača svoj dolg bogatašem, ki so prispevali milijone za njegovo prevaro. Toliko o zmanjševanju davkov. Verniki Udbaškega Janeza že ploskate.

  • trolček 10:52 05.junij 2026.

    Ne vem kaj se usajate, volitve so mimo in delo se je začelo! Janša gre na sestanek, mi je koristen za Slovenijo, Golob pa ni znal dlje od Lošinja ali včasih do njemu ljubega Macarona. Še najraje je šel na ...prikaži več meddržavni obisk v Karigador.

    • jakec1575 11:24 05.junij 2026.

      povej s kom se druzis in povem ti kdo si.

    • Nevica 11:27 05.junij 2026.

      Od vsega dela je imel Golob najraje DOPUST.

    • trolček 11:33 05.junij 2026.

      @Jakec1575; na srečo nisem RDEČI KMER kakršne smo ravnokar spravili z oblasti. Če se ti družiš z njimi se nimaš z lepim za hvalit.

    • trolček 12:18 05.junij 2026.

      Kot večina levakov je bil Golob tako zaposlen, da ni utegnil opraviti svojega dela.

    • Ender3 17:19 05.junij 2026.

      A pa bo naš novi veličastni predsednik moral dolgo čakati na klic iz Bele hiše. Mogoče pa ga bo speči Trump pozabil pohvaliti. To bi bilo zanj tragično spoznanje, da nas Amerika ne jebe..

  • Markza1 13:01 05.junij 2026.

    Goloba ni noben nikamor vabil, se ko je mel kam za it, je sel raje z babo na dopust. Tako da nehajte nakladat.

    • Ender3 15:19 05.junij 2026.

      Jajo se bo tudi sam povabil, da bo še v tujini drek mešal. Markza1 pazi, da si ne boš preveč up.imen nakopal, ker to zna biti za maloumne problem..

    • slovenski3 17:47 05.junij 2026.

      Ender3, a teres ni ni sram, da tvojeneumnosti berejotuditisti, ki te sicer dobro poznajo ion vedo, da nisi priseben?

  • Janez11 12:54 05.junij 2026.

    Verjetno se je Evropa oddahnila, ker je padla najbolj skrajno radikalna levičarska vlada , ki jo je vodil nekompetenten, nemoralni Golob, ki je Slovenijo povsem mednarodno izoliral , notranje svoje volilno telo radikaliziral . Samo bogu hvala, da se je ...prikaži več končala podpora radikalni teroristični skupini Hamas . Škodo , ki nam je naredil levi pol se bo popravljalo desetletja.

    • Ender3 15:24 05.junij 2026.

      EU se je rešila Orbana in dobila Jajoša. Kot bi milo zamenjal z žajfo..Vse, kar sledi je vljudnostne narave in ne dejanske podpore.

  • Avatar Leon
    Leon 09:05 05.junij 2026.

    Zahodni Balkan ali Nova Jugoslavija ? Zbrani so vsi diktatorji Balkana in EU .

    • Ender3 15:26 05.junij 2026.

      Res je. Skupaj se bosta našla največja, dolgoživa politična egomanijaka in avtokrata. Vučić in Jajoš

    • munja 18:18 05.junij 2026.

      Samo vidva še manjkata, pa bi bili vsi.

  • slovenski3 11:26 05.junij 2026.

    Z Janšo bo Slovenija končno spet primerno zastopana v Evropi, a i šire!

    • maček 14:02 05.junij 2026.

      Hahaha,že prej ga niso marali.

    • Ender3 15:11 05.junij 2026.

      Saj večina ve s kom imajo opraviti. Ni ravno vreden pozornosti, ker je konzervativec vmešan v mnoge kazenske evidence in afere.

    • slovenski3 17:44 05.junij 2026.

      Dva bedaka sta se pred menoj oglasila na to temo. Vse mogočnega Boga prosim, naj jima oprosti, ker nista vodotesna.

  • Nevica 11:22 05.junij 2026.

    Pravilno, potrebno bo obnoviti vse mednarodne stike, ki so propadali pod Golobom, saj se je z njim ukvarjal samo Macron. Potrebujemo trdnejše povezave z Evropo in naprednim svetom, da bomo pridobili investicije in dostop do novejših tehnologij. Konec turizma za ...prikaži več naš denar v culukafrijo.

    • Ender3 15:22 05.junij 2026.

      Trdneje bomo drugim silili v rit. Jajoš ne bo ravno dober sogovornik zaradi kompromitirane preteklosti.

    • Jernej65 16:10 05.junij 2026.

      Nevica, novejše tehnologije, a na premog misliš, tega so prav včeraj zagovarjali v Beli hiši medtem ko je bebček Tramp spal. Vrtovec pa tudi omenja najbolj nafto in premog. Napredni svet je Kitajska in ne več Amerika ali celo Črna gora.

  • Nevica 11:30 05.junij 2026.

    Golob je imel od vsega dela najraje dopust, nadomeščal ga je nevejetno pameten Mesec in poskrbel za dvig revščine v Sloveniji ob tem da se je prepad med javnimsektorejm in gospodarstvom samo povečal. Časi so, da gre ljudem, ki v ...prikaži več gospodastvu držijo pokonci vse storitvene dejavnosti več denarja.

    • Ender3 17:09 05.junij 2026.

      Ja GZS drži glavo pokonci. Neglede koliko denarja se tam obrača so oni kritični in nezadovoljni. Več denarja kapitalistom in manj delavcem. Potem pa oh in sploh, ko se jim mora izplačati božičnica ali 13 plača.

  • Avatar Leon
    Leon 14:57 05.junij 2026.

    Pogrešam JUMBO plakate v mestu. Ali je avtorju zmanjkalo denarja in čaka donacije ?

  • Avatar malonaokoli
    malonaokoli 07:02 06.junij 2026.

    Najbolj odmeven atentat na izraelskega politika se je zgodil 1995 umor desničarskega premierja Jicak Rabina od desničarja Yigal Amirja v Tel Avivu. To usodo bo doživel tudi Janezek, ko bo desničar spregledal izdajalca.

  • Kmodri_ 16:19 05.junij 2026.

    Naj.....kar tam ostane.....

  • rd2dmk2 23:36 05.junij 2026.

    še pal pa bom spet v jugi in imel jugo . škoda sam da ne spet dinarja. meje ne bo do vardarja, bo pa na karavankah. zdej morajo samo še se zment komu bo najbolj pasala maršalska uniforma. včasih je ...prikaži več tof govoril v mopoed-šovu meja kolpa, zdej bo pa mea culpa.

  • 4krogci 09:18 05.junij 2026.

    Janšari se gre borit za pravice in hiter vstop v EU za svoje sonarodnjake Kosovirje in Šiptarje!

    • Nevica 11:26 05.junij 2026.

      No, na Balkanu je imel največje prijatelje Golob, ker je tam zaračunavao 15 procenata, in Janković, ki je interznivno srbiziral Slovenijo, s hoteli, turizmom, Komunalnim podjetjem Ljubljana in čudnimi posli....

    • 4krogci 11:47 05.junij 2026.

      Ne kokodakaj ko smo lepo vidli da ima ravno Jansari najvec poslov na balkanu….od preprodaje orozja, dogovarjanje incidentov v piranskem zalivu,jemanje kreditov v RS, telemach in prisluskovanje v navezi z Vucicem,….

    • Ender3 15:15 05.junij 2026.

      Nevica kaj pa istočasna naveza Jajoš, Zoki in Dodik..Bojda se v tej spregi največ denarja opere. V Republiki Srbski so full navdušeni, da imamo Z.S za predsednika DZ.

    • Ender3 17:13 05.junij 2026.

      Itak, da Janši častni Prištinski doktorat ni po župi priplaval..

  • Avatar ČrniGad PipiNerazzurro
    pipinerazzurro 11:11 05.junij 2026.

    Gre k gospodarici Uršuli. To je pa njegov problem: ne živi dejanskega domoljubja, kot ga govori. Biti bruseljski hlapec ni domoljubje. Škoda, da nimamo dejanskih desnih slovenskih strank.

  • Dieta 11:49 05.junij 2026.

    In lahko pričakujemo nov rekord Janševih naletnih kilometrov. Sicer je Janša v prešnjem mandatu naletel največ, ampak je njegova vlada naredila največ stroškv v zgodovini Slovenije. Najemali so privatna letala. Golob je pionirček, skromen, letel je celo s potniškimi letali ...prikaži več ali celo z Macronom,,,,,,

    • slovenski3 17:54 05.junij 2026.

      Golob je letel in odletel,

    • munja 18:21 05.junij 2026.

      golob ni veliko letel, ker ga ni nihče nikamor povabil, je samo ODLETEL, hvala bogu!!!!!!!!!

    • groffriedrich 19:48 06.junij 2026.

      Janeza pa radi vabijo,ker se ga da vse nasrat,tako,kot vas butaste desničarje.Sramota,kaki kreteni živijo v Sloveniji.

  • Dieta 13:21 05.junij 2026.

    Zgodovinsko.. Vlado vodi komunist, 3 x obsojen, ima ugotovljeno korupcijo z osebnim odvetnikom, ki ga je sedaj postavil za svojega ministra. V SLO je za osebne interese povabil izraelske obveščevalce....Bere se kot zgodba o rdeči kapici.

    • slovenski3 17:53 05.junij 2026.

      Jazu sem resnicoljuben tip, zato ti povem, da si popln bedak.

    • munja 18:24 05.junij 2026.

      točno slovenski3. Je pa najbolj žalostno, da se dietik tega ne zaveda, ker nima s čim razmišljat.

    • groffriedrich 19:51 06.junij 2026.

      Slovenski3 in munja!Očitno sta pravkar prišla iz poboljševalnice.Prosim vaju,da spokata nazaj tja,kamor spadata,v poboljševalnico.Brez veze,da gresta delat psiho teste,ker nimata šans,da jih opravita.Pa vso srečo vama želim,bedaka desničarska!!!

  • Dieta 13:22 05.junij 2026.

    Kako so ovce postrižene, če izvolijo obsojenega, skorumpiranega, sodno dokazanega lažnivca....

    • groffriedrich 19:45 06.junij 2026.

      Janšini Jazini gre v akcijo,hvala butasti desničarji,da ste ga izvolili.Saj je mister Golob rekel,da ne bo dolgega veka.To mu stoprocentno verjamem.

  • Avatar Leon
    Leon 12:54 05.junij 2026.

    Janša že prvi dan na službeno pot ...vsak k svojim .

  • Dieta 11:45 05.junij 2026.

    Novo vlado vodi zadnji aktivni politik osamosvojitvene generacije. Ni pa osamljen po članstvu pri komunistih, čeprav je bil med njimi še najvišje in je celo vodil pohode v Jajce. V SDS mu delajo družbo Zver, Černač, Kangler, in večno zeleni Gorenak.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.