Jernej65, katero sodišče pa je Izrael obsodilo genocida? Ali bi vi radi spet sodili po partizansko kot leta 1945? Hvala qurcu, da so se rdeči kmeri speljali z oblasti.
Up.imena ponavljajo eno isto mantro kako je nekdo odstopil od pobude za kazenski pregon..Zanimivo bi bilo slišati kaj bi gonili, če bi vlada ostala na prvotnem stališču. S čim bi potem manipulirali v javnosti. Ne, pretekla vlada ni in nebo… ...prikaži več nikoli tako izdajalska kot bodoča, ki ima dovolj izkušenj iz preteklih treh..
jan631, ne rabimo sodišč, samo oči odpri. Kdor je normalno razvit, lahko sam to ugotovi. Celo bebavi Tramp mu je povedal, da bi bil v zaporu, če ga on ne bi vlekel iz dreka. Samo čakam kdaj bo Udbaški Janez… ...prikaži več izjavil kaj takega. Pred kakšnimi petimi leti Izraelu na kraj pameti ni prišlo, da bi odpiral veleposlaništvo v Sloveniji. Sedaj je že mala, nepomembna Slovenija zanj ogromna trofeja, ker počasi že ves svet ignorira tega genocidneža. Naš Udbaš pa ves vzhičen.
Jernej65, si se pa moral zelo zadihat, da si napisal esej o udbaškem predsedniku. Kako pa kaj Marta Kos, kakšno je tvoje mnenje? Pa ne hiti preveč, imaš čas. Kakšno imaš mnenje o Musarci, ki je goljufala v Sloveniji po… ...prikaži več dolgem in širokem? Sploh, ko je bila zaposlena pri Darku Horvatu. Te nečednosti levičarjev motijo, ali je to vse OK?
jan631, sem za. Ko se skine Udbaški Janez se naj tudi Marta Kos. Dokler pa Udbaški Janez veselo sramoti Slovenijo po svetu, pa me tudi Marta ne moti, ker Sloveniji ni naredila nobene škode, glede na Janeza, ki že 35… ...prikaži več let dela samo sranje.
Plavi-mil, Udbaš deloholik. No povej mi, kaj je ustvaril v svoji karieri. Nikoli v življenju ni delal, samo polena je znal metati pod noge vladam, v katerih ni on sodeloval. Ko je pa vladal, je pa vedno samo kradel.
jansa je deloholik na razkolu naroda, revansizmu. ce pogledamo gospodarske uspehe v 3 vladah…. lahko samo recem, neuspesen komunist, Se Lukec je zanj dr.
Troli bi morali ločevati deloholika od delomrzneža. In Jajo je imel toliko očitati Luki M. Je kdo sploh prebral biografijo JJ..? Po možnosti večkrat, da bo lažje razumel rek « saj ne, da bi se hvalil ampak delam pa, nerad »
Udbaški Janez je že napovedal, da ti bo nabil večji DDV, da odplača svoj dolg bogatašem, ki so prispevali milijone za njegovo prevaro. Toliko o zmanjševanju davkov. Verniki Udbaškega Janeza že ploskate.
Ne vem kaj se usajate, volitve so mimo in delo se je začelo! Janša gre na sestanek, mi je koristen za Slovenijo, Golob pa ni znal dlje od Lošinja ali včasih do njemu ljubega Macarona. Še najraje je šel na… ...prikaži več meddržavni obisk v Karigador.
A pa bo naš novi veličastni predsednik moral dolgo čakati na klic iz Bele hiše. Mogoče pa ga bo speči Trump pozabil pohvaliti. To bi bilo zanj tragično spoznanje, da nas Amerika ne jebe..
Verjetno se je Evropa oddahnila, ker je padla najbolj skrajno radikalna levičarska vlada , ki jo je vodil nekompetenten, nemoralni Golob, ki je Slovenijo povsem mednarodno izoliral , notranje svoje volilno telo radikaliziral . Samo bogu hvala, da se je… ...prikaži več končala podpora radikalni teroristični skupini Hamas . Škodo , ki nam je naredil levi pol se bo popravljalo desetletja.
Pravilno, potrebno bo obnoviti vse mednarodne stike, ki so propadali pod Golobom, saj se je z njim ukvarjal samo Macron. Potrebujemo trdnejše povezave z Evropo in naprednim svetom, da bomo pridobili investicije in dostop do novejših tehnologij. Konec turizma za… ...prikaži več naš denar v culukafrijo.
Nevica, novejše tehnologije, a na premog misliš, tega so prav včeraj zagovarjali v Beli hiši medtem ko je bebček Tramp spal. Vrtovec pa tudi omenja najbolj nafto in premog. Napredni svet je Kitajska in ne več Amerika ali celo Črna gora.
Golob je imel od vsega dela najraje dopust, nadomeščal ga je nevejetno pameten Mesec in poskrbel za dvig revščine v Sloveniji ob tem da se je prepad med javnimsektorejm in gospodarstvom samo povečal. Časi so, da gre ljudem, ki v… ...prikaži več gospodastvu držijo pokonci vse storitvene dejavnosti več denarja.
Ja GZS drži glavo pokonci. Neglede koliko denarja se tam obrača so oni kritični in nezadovoljni. Več denarja kapitalistom in manj delavcem. Potem pa oh in sploh, ko se jim mora izplačati božičnica ali 13 plača.
Najbolj odmeven atentat na izraelskega politika se je zgodil 1995 umor desničarskega premierja Jicak Rabina od desničarja Yigal Amirja v Tel Avivu. To usodo bo doživel tudi Janezek, ko bo desničar spregledal izdajalca.
še pal pa bom spet v jugi in imel jugo . škoda sam da ne spet dinarja. meje ne bo do vardarja, bo pa na karavankah. zdej morajo samo še se zment komu bo najbolj pasala maršalska uniforma. včasih je… ...prikaži več tof govoril v mopoed-šovu meja kolpa, zdej bo pa mea culpa.
No, na Balkanu je imel največje prijatelje Golob, ker je tam zaračunavao 15 procenata, in Janković, ki je interznivno srbiziral Slovenijo, s hoteli, turizmom, Komunalnim podjetjem Ljubljana in čudnimi posli....
Ne kokodakaj ko smo lepo vidli da ima ravno Jansari najvec poslov na balkanu….od preprodaje orozja, dogovarjanje incidentov v piranskem zalivu,jemanje kreditov v RS, telemach in prisluskovanje v navezi z Vucicem,….
Nevica kaj pa istočasna naveza Jajoš, Zoki in Dodik..Bojda se v tej spregi največ denarja opere. V Republiki Srbski so full navdušeni, da imamo Z.S za predsednika DZ.
Gre k gospodarici Uršuli. To je pa njegov problem: ne živi dejanskega domoljubja, kot ga govori. Biti bruseljski hlapec ni domoljubje. Škoda, da nimamo dejanskih desnih slovenskih strank.
In lahko pričakujemo nov rekord Janševih naletnih kilometrov. Sicer je Janša v prešnjem mandatu naletel največ, ampak je njegova vlada naredila največ stroškv v zgodovini Slovenije. Najemali so privatna letala. Golob je pionirček, skromen, letel je celo s potniškimi letali… ...prikaži več ali celo z Macronom,,,,,,
Zgodovinsko.. Vlado vodi komunist, 3 x obsojen, ima ugotovljeno korupcijo z osebnim odvetnikom, ki ga je sedaj postavil za svojega ministra. V SLO je za osebne interese povabil izraelske obveščevalce....Bere se kot zgodba o rdeči kapici.
Slovenski3 in munja!Očitno sta pravkar prišla iz poboljševalnice.Prosim vaju,da spokata nazaj tja,kamor spadata,v poboljševalnico.Brez veze,da gresta delat psiho teste,ker nimata šans,da jih opravita.Pa vso srečo vama želim,bedaka desničarska!!!
Novo vlado vodi zadnji aktivni politik osamosvojitvene generacije. Ni pa osamljen po članstvu pri komunistih, čeprav je bil med njimi še najvišje in je celo vodil pohode v Jajce. V SDS mu delajo družbo Zver, Černač, Kangler, in večno zeleni Gorenak.
Sanacija mednarodnih odnosov, ki sta jih uničila robertina in teheran-tanja, se je začela.....
Če je zate normalizacija to, da se v Ljubljani ustanavlja veleposlaništvo genocidne države, potem si v Sloveniji v veliki manjšini.
Genocidna? Saj tega ni potrdila niti prejšnja vlada...ko je odstopila od tožbe.... Kaj ti je?
Jernej65, katero sodišče pa je Izrael obsodilo genocida? Ali bi vi radi spet sodili po partizansko kot leta 1945? Hvala qurcu, da so se rdeči kmeri speljali z oblasti.
jan631, moraš pa biti res prfuknjen in zarukan Janšist, da tega sam ne opaziš.
Up.imena ponavljajo eno isto mantro kako je nekdo odstopil od pobude za kazenski pregon..Zanimivo bi bilo slišati kaj bi gonili, če bi vlada ostala na prvotnem stališču. S čim bi potem manipulirali v javnosti. Ne, pretekla vlada ni in nebo… ...prikaži več nikoli tako izdajalska kot bodoča, ki ima dovolj izkušenj iz preteklih treh..
jan631, "Ali bi vi radi spet sodili po partizansko kot leta 1945". Ravno to dela genocidni Netanjahu. Postreliti vse okrog sebe, kar ti nasprotuje.
In Udbaški Janez Netanjahuju drži štango, kot jo je v bivši Jugi držal morilskim komunistom.
Mednarodno sodišče za vojne zločine je zapisalo, da v Gazi ni dokazov za genocid.
No zelo kulturni Jernej65, povej katero sodišče je obsodilo Izrael genocida? Ali ti kot Miloševič " Ja sam sud"?
jan631, ne rabimo sodišč, samo oči odpri. Kdor je normalno razvit, lahko sam to ugotovi. Celo bebavi Tramp mu je povedal, da bi bil v zaporu, če ga on ne bi vlekel iz dreka. Samo čakam kdaj bo Udbaški Janez… ...prikaži več izjavil kaj takega. Pred kakšnimi petimi leti Izraelu na kraj pameti ni prišlo, da bi odpiral veleposlaništvo v Sloveniji. Sedaj je že mala, nepomembna Slovenija zanj ogromna trofeja, ker počasi že ves svet ignorira tega genocidneža. Naš Udbaš pa ves vzhičen.
Jernej65, si se pa moral zelo zadihat, da si napisal esej o udbaškem predsedniku. Kako pa kaj Marta Kos, kakšno je tvoje mnenje? Pa ne hiti preveč, imaš čas. Kakšno imaš mnenje o Musarci, ki je goljufala v Sloveniji po… ...prikaži več dolgem in širokem? Sploh, ko je bila zaposlena pri Darku Horvatu. Te nečednosti levičarjev motijo, ali je to vse OK?
jan631, sem za. Ko se skine Udbaški Janez se naj tudi Marta Kos. Dokler pa Udbaški Janez veselo sramoti Slovenijo po svetu, pa me tudi Marta ne moti, ker Sloveniji ni naredila nobene škode, glede na Janeza, ki že 35… ...prikaži več let dela samo sranje.
Ja JJ je deloholik , ne narcisoidni taubi, kateri je hodil samo k pedru macronu.
zakaj je tja hodil
Ti že veš.
Plavi-mil, Udbaš deloholik. No povej mi, kaj je ustvaril v svoji karieri. Nikoli v življenju ni delal, samo polena je znal metati pod noge vladam, v katerih ni on sodeloval. Ko je pa vladal, je pa vedno samo kradel.
Tako, kot jernejček, za njega si ti milni mehurček.
Plavi-mil. Janša je predsednik vlade, policijski analitiki pa pravkar prebirajo tvoje dosjeje. Sledi kazenska ovadba zaradi žslitve predsednika vlade.
Gornje velja tudi za Jerneja65, ki se bo pri obrambi njabrž skliceval na svojo duševno zaostalost.
Podpornika Udbaša. Udbi in komunistom se nisem nikoli klonil in se tudi ne bom.
jansa je deloholik na razkolu naroda, revansizmu. ce pogledamo gospodarske uspehe v 3 vladah…. lahko samo recem, neuspesen komunist, Se Lukec je zanj dr.
Troli bi morali ločevati deloholika od delomrzneža. In Jajo je imel toliko očitati Luki M. Je kdo sploh prebral biografijo JJ..? Po možnosti večkrat, da bo lažje razumel rek « saj ne, da bi se hvalil ampak delam pa, nerad »
Vsemogočnega Boga prosim, da bi me obvaoval nesreče, da bi bil tako neumen kot sta Ender3 in Jakec1575 in drugio beboti njunega kova.
slovenski3, ti kar prosi svojega Boga Udbaškega Janeza, saj si se rodil že kot en velik kup posrane nesreče.
Udbaški Janez je že napovedal, da ti bo nabil večji DDV, da odplača svoj dolg bogatašem, ki so prispevali milijone za njegovo prevaro. Toliko o zmanjševanju davkov. Verniki Udbaškega Janeza že ploskate.
Ne vem kaj se usajate, volitve so mimo in delo se je začelo! Janša gre na sestanek, mi je koristen za Slovenijo, Golob pa ni znal dlje od Lošinja ali včasih do njemu ljubega Macarona. Še najraje je šel na… ...prikaži več meddržavni obisk v Karigador.
povej s kom se druzis in povem ti kdo si.
Od vsega dela je imel Golob najraje DOPUST.
@Jakec1575; na srečo nisem RDEČI KMER kakršne smo ravnokar spravili z oblasti. Če se ti družiš z njimi se nimaš z lepim za hvalit.
Kot večina levakov je bil Golob tako zaposlen, da ni utegnil opraviti svojega dela.
A pa bo naš novi veličastni predsednik moral dolgo čakati na klic iz Bele hiše. Mogoče pa ga bo speči Trump pozabil pohvaliti. To bi bilo zanj tragično spoznanje, da nas Amerika ne jebe..
Goloba ni noben nikamor vabil, se ko je mel kam za it, je sel raje z babo na dopust. Tako da nehajte nakladat.
Jajo se bo tudi sam povabil, da bo še v tujini drek mešal. Markza1 pazi, da si ne boš preveč up.imen nakopal, ker to zna biti za maloumne problem..
Ender3, a teres ni ni sram, da tvojeneumnosti berejotuditisti, ki te sicer dobro poznajo ion vedo, da nisi priseben?
Verjetno se je Evropa oddahnila, ker je padla najbolj skrajno radikalna levičarska vlada , ki jo je vodil nekompetenten, nemoralni Golob, ki je Slovenijo povsem mednarodno izoliral , notranje svoje volilno telo radikaliziral . Samo bogu hvala, da se je… ...prikaži več končala podpora radikalni teroristični skupini Hamas . Škodo , ki nam je naredil levi pol se bo popravljalo desetletja.
EU se je rešila Orbana in dobila Jajoša. Kot bi milo zamenjal z žajfo..Vse, kar sledi je vljudnostne narave in ne dejanske podpore.
Zahodni Balkan ali Nova Jugoslavija ? Zbrani so vsi diktatorji Balkana in EU .
Res je. Skupaj se bosta našla največja, dolgoživa politična egomanijaka in avtokrata. Vučić in Jajoš
Samo vidva še manjkata, pa bi bili vsi.
Z Janšo bo Slovenija končno spet primerno zastopana v Evropi, a i šire!
Hahaha,že prej ga niso marali.
Saj večina ve s kom imajo opraviti. Ni ravno vreden pozornosti, ker je konzervativec vmešan v mnoge kazenske evidence in afere.
Dva bedaka sta se pred menoj oglasila na to temo. Vse mogočnega Boga prosim, naj jima oprosti, ker nista vodotesna.
Pravilno, potrebno bo obnoviti vse mednarodne stike, ki so propadali pod Golobom, saj se je z njim ukvarjal samo Macron. Potrebujemo trdnejše povezave z Evropo in naprednim svetom, da bomo pridobili investicije in dostop do novejših tehnologij. Konec turizma za… ...prikaži več naš denar v culukafrijo.
Trdneje bomo drugim silili v rit. Jajoš ne bo ravno dober sogovornik zaradi kompromitirane preteklosti.
Nevica, novejše tehnologije, a na premog misliš, tega so prav včeraj zagovarjali v Beli hiši medtem ko je bebček Tramp spal. Vrtovec pa tudi omenja najbolj nafto in premog. Napredni svet je Kitajska in ne več Amerika ali celo Črna gora.
Golob je imel od vsega dela najraje dopust, nadomeščal ga je nevejetno pameten Mesec in poskrbel za dvig revščine v Sloveniji ob tem da se je prepad med javnimsektorejm in gospodarstvom samo povečal. Časi so, da gre ljudem, ki v… ...prikaži več gospodastvu držijo pokonci vse storitvene dejavnosti več denarja.
Ja GZS drži glavo pokonci. Neglede koliko denarja se tam obrača so oni kritični in nezadovoljni. Več denarja kapitalistom in manj delavcem. Potem pa oh in sploh, ko se jim mora izplačati božičnica ali 13 plača.
Pogrešam JUMBO plakate v mestu. Ali je avtorju zmanjkalo denarja in čaka donacije ?
Najbolj odmeven atentat na izraelskega politika se je zgodil 1995 umor desničarskega premierja Jicak Rabina od desničarja Yigal Amirja v Tel Avivu. To usodo bo doživel tudi Janezek, ko bo desničar spregledal izdajalca.
Naj.....kar tam ostane.....
še pal pa bom spet v jugi in imel jugo . škoda sam da ne spet dinarja. meje ne bo do vardarja, bo pa na karavankah. zdej morajo samo še se zment komu bo najbolj pasala maršalska uniforma. včasih je… ...prikaži več tof govoril v mopoed-šovu meja kolpa, zdej bo pa mea culpa.
Janšari se gre borit za pravice in hiter vstop v EU za svoje sonarodnjake Kosovirje in Šiptarje!
No, na Balkanu je imel največje prijatelje Golob, ker je tam zaračunavao 15 procenata, in Janković, ki je interznivno srbiziral Slovenijo, s hoteli, turizmom, Komunalnim podjetjem Ljubljana in čudnimi posli....
Ne kokodakaj ko smo lepo vidli da ima ravno Jansari najvec poslov na balkanu….od preprodaje orozja, dogovarjanje incidentov v piranskem zalivu,jemanje kreditov v RS, telemach in prisluskovanje v navezi z Vucicem,….
Nevica kaj pa istočasna naveza Jajoš, Zoki in Dodik..Bojda se v tej spregi največ denarja opere. V Republiki Srbski so full navdušeni, da imamo Z.S za predsednika DZ.
Itak, da Janši častni Prištinski doktorat ni po župi priplaval..
Gre k gospodarici Uršuli. To je pa njegov problem: ne živi dejanskega domoljubja, kot ga govori. Biti bruseljski hlapec ni domoljubje. Škoda, da nimamo dejanskih desnih slovenskih strank.
In lahko pričakujemo nov rekord Janševih naletnih kilometrov. Sicer je Janša v prešnjem mandatu naletel največ, ampak je njegova vlada naredila največ stroškv v zgodovini Slovenije. Najemali so privatna letala. Golob je pionirček, skromen, letel je celo s potniškimi letali… ...prikaži več ali celo z Macronom,,,,,,
Golob je letel in odletel,
golob ni veliko letel, ker ga ni nihče nikamor povabil, je samo ODLETEL, hvala bogu!!!!!!!!!
Janeza pa radi vabijo,ker se ga da vse nasrat,tako,kot vas butaste desničarje.Sramota,kaki kreteni živijo v Sloveniji.
Zgodovinsko.. Vlado vodi komunist, 3 x obsojen, ima ugotovljeno korupcijo z osebnim odvetnikom, ki ga je sedaj postavil za svojega ministra. V SLO je za osebne interese povabil izraelske obveščevalce....Bere se kot zgodba o rdeči kapici.
Jazu sem resnicoljuben tip, zato ti povem, da si popln bedak.
točno slovenski3. Je pa najbolj žalostno, da se dietik tega ne zaveda, ker nima s čim razmišljat.
Slovenski3 in munja!Očitno sta pravkar prišla iz poboljševalnice.Prosim vaju,da spokata nazaj tja,kamor spadata,v poboljševalnico.Brez veze,da gresta delat psiho teste,ker nimata šans,da jih opravita.Pa vso srečo vama želim,bedaka desničarska!!!
Kako so ovce postrižene, če izvolijo obsojenega, skorumpiranega, sodno dokazanega lažnivca....
Janšini Jazini gre v akcijo,hvala butasti desničarji,da ste ga izvolili.Saj je mister Golob rekel,da ne bo dolgega veka.To mu stoprocentno verjamem.
Janša že prvi dan na službeno pot ...vsak k svojim .
Bumbar!
Seveda, saj goloba ni nihče nikamor vabil.
Novo vlado vodi zadnji aktivni politik osamosvojitvene generacije. Ni pa osamljen po članstvu pri komunistih, čeprav je bil med njimi še najvišje in je celo vodil pohode v Jajce. V SDS mu delajo družbo Zver, Černač, Kangler, in večno zeleni Gorenak.
Rdeči bimbo!