Svet
23 ogledov

Janukovič prosil Putina, naj začne z vojaško akcijo

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luka Lovše 15:39 03.marec 2014.

    Cca 70 posto ljudi hoče v EU se pravi v isti k...c kot smo mi sedaj, cca 30 posto ljudi pa hoče živeti (normalo), sploh pa se tle ne gre za ljudi (katere postavijo na prvo mesto), ampak za obrambni ...prikaži več ščit zahod-vshod!, tle pa dajem prednost Rusom!

  • Avatar čavez
    čavez 17:21 03.marec 2014.

    Ovce slovenske zabite pa si oglejte kako to poteka, prvo pokradejo družbeno premoženje, potem pokradejo vaše premoženje, vas istradajo in na koncu ko jih vržete iz prestola na vas pošljejo tujo vojsko da vas pobijejo, teli vojaški racmani ki jih ...prikaži več imamo se bodo pa razbežal in to se dogaja ukrajini le kdaj smo mi navrsti.

  • Zek 20:00 03.marec 2014.

    Ja, če ni črno je pa belo. Jaz ne podpiram zahoda, podpiram pa Ukrajince, ki so popolnoma sami, saj jih zahod lahko podpira samo z besedami.Rusi pa, ki so do sedaj imeli moje simpatije, so zame samo še ...prikaži več imperialistične svinje, tako kot Američani. Preveč za tvojo betico?

  • PEPITA 14:39 03.marec 2014.

    Nic bat. Bo Karl zrihtal.

  • drmr1980 18:58 03.marec 2014.

    Če sem prav razumel, bodo RUSI PRIZNALI KOSOVO ?!?

  • erikkk 09:48 03.marec 2014.

    kako lahko ruski politiki določajo kdo bo predsednik v tuji državi noo.....radiacija je očitno v ruzsiji prišla najbolj do izraza ...Same neke nečloveške dejavnosti se tam dogajajo in od tam prihajajo ...

  • mirko 13:25 03.marec 2014.

    Vsi politiki zelo hitro pozabijo in se sprenevedajo dejstva, da je v Ukrajini prišlo do politične krize zaradi socialne, ekonomske, gospodarske krize. Tudi v Sloveniji ! Torej krivdo krize sprevračajo na neke skupine, ki se hočejo polastit oblasti in ogrožajo ...prikaži večo njihove položaje z solidnimi plačami.

  • Sinisa Josic 14:11 03.marec 2014.

    glup si amerika hoce ukrajino pa njeno bazo da pol lahka nardi scit

  • crvit 15:06 03.marec 2014.

    Ja pa dobro no Karl najprej se nauči angleščino pol pa nekaj bluzi o posredovanju pa kot prvo rešite probleme doma šele nato pojditte reševat druge države.

  • Avatar čavez
    čavez 15:57 03.marec 2014.

    Pa da vidimo kako se bo svet posral pred Putinom.

  • Pivni 17:06 03.marec 2014.

    30% ljudi hoče živeti normalno pod rusi???!!!!!!!preberi predno tapkaš

  • KLOBO 18:22 03.marec 2014.

    Korel bo posredoval med sprtimi stranmi........ !!!? Pa ne moreš verjet kaj ta klovn sploh lupa !! Ni sposoben skup spravit več od treh stavkov in še to par všečnih upokojeniških fraz, ki jih ni nikoli uresničil, saj se pokojnine ...prikaži veče že tretje leto nominalno znižujejo, on pa bo rešil Ukrajince in Ruse pred vojno, he, he,....

  • KLOBO 18:24 03.marec 2014.

    Luka !!!Pod Rusi bodo živeli normalno, .....ta je tudi norce fruštkal !!

  • KLOBO 18:24 03.marec 2014.

    Luka !!!Pod Rusi bodo živeli normalno, .....ta je tudi norce fruštkal !!

  • KLOBO 18:24 03.marec 2014.

    Luka !!!Pod Rusi bodo živeli normalno, .....ta je tudi norce fruštkal !!

  • KLOBO 18:24 03.marec 2014.

    Luka !!!Pod Rusi bodo živeli normalno, .....ta je tudi norce fruštkal !!

  • KLOBO 18:24 03.marec 2014.

    Luka !!!Pod Rusi bodo živeli normalno, .....ta je tudi norce fruštkal !!

  • KLOBO 18:24 03.marec 2014.

    Luka !!!Pod Rusi bodo živeli normalno, .....ta je tudi norce fruštkal !!

  • KLOBO 18:24 03.marec 2014.

    Luka !!!Pod Rusi bodo živeli normalno, .....ta je tudi norce fruštkal !!

  • Avatar roksa
    roksa 18:34 03.marec 2014.

    Maš prav.Še kant ni znal ločit, te bo pa ruse pa ukrajince!!!!!!Šalabajzer!!!!!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.