Slovenija
56 ogledov

"Jaz bom dodatek vrnila, vrne naj ga tudi Mramor"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crniovcar 20:02 07.januar 2016.

    dodatek na pripravljenos jaz razumem tako:1. ponoči se minekaj zgodi pokličem policijo , gasilce ali zdravnika pridejo to je to-pripravljenost..2 rad se učim ponoči rabim nasvet profesorja eko. fak. pokličem in on pride a ne ??????????????

  • kocka55 20:05 07.januar 2016.

    Dekanja ekonomske fakultete meni, da bi morala dodatek vrniti le ona in njen predhodnik Dušan Mramor. Kaj se grejo ta naša avangarda od leve do desne. Teta ,Metka Tekavčič jankovićeva prijateljica in njen negdajni mož Dimovski ,se vozi po Poreču ...prikaži večču z 140 000 € dragim AUDIJOM in hiško v Poreču,od kot mu le takšno bogastvo in ostali politiki od leve do desne .BARABE pokvarjene,če ste kradli vas je treba nagnati. NI morale nihče ni nič kriv . Janković ,Bavčer ta Janša s tisto parcelo z Matoz o nekdanji Janševi parceli,pa kaj misli da smo TAKO ZADETI,da so umetno tako drago kupili parcelo.Beeeeeeeeee. TREBA jih je vse poslati na GNOJ .In z vsemi ki so si KUPILI razne magisterije,doktorate itd. KRIMINAL ,kako so si kupovali nazive na fakultetah politiki in njihovi otroci itd.

  • blueone 22:17 07.januar 2016.

    Jaz mislim, da si stalno pripravljenost zasluži tisti, ki bi moral biti stalno pripravljen, v primeru če so ogrožana človeška življenja ali, če se lahko povzroči velika materialna škoda...in to so gasilci, zdravniki in policisti...pa kje mate MORALO...denar ne smrdi ...prikaži veči ane, pa čeprav je moralno sporen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Five 07:25 08.januar 2016.

    Zakaj si je g. Mramor ta dodatek sploh dal izplačati?Kriza. Najbrž zato, da mu zaradi lakote ne bi bilo treba v trgoviniukrasti 1 jogurt. Ali eno jajce iz kompleta dvanajstih.Dobili so jjo, starko, ker je zaradi lakote ...prikaži več ukradla en jogurt, v Sloveniji, v Šparu.Tokrat niso poklicali policije, je bilo že brez prijave bridko za gledat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.