Svet
4 ogledov

Jezikavega mulca vrgel z vlaka

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 10:33 13.december 2011.

    Ni čudno da smo tam kjer smo. Namesto da bi v družbi veljal red in pravila ter ustrezne kazni za kršitev, vladata kaos in nasilje. Ljudje pa glede na talanje plusov in minusov pri spodnjih komentarjih to očitno še podpirajo.<br ...prikaži večr />Potem je sprejemljivo tudi nasilje nad ženskami(kaj bo baba gobezdala ane), sprejemljivo je nasilje v gospodarstvu(ala Janković in neplačevanje izvajalcev pa Hilda in podobni), sprejemljivo je nasilje nad zaposlenimi(mobing in s strani delodajalca),...S tako mentaliteto tone Slovenija žal v vse globji moralni, družbeni in posledično ekonomski razkroj!S tako mentaliteto bo Slovenija moralno in

  • Stolp 22:47 12.december 2011.

    V takem primeru se pokliče policijo, ne? To da pa potnik(pozor, ne sprevodnik!) sam vzame pravico v svoje roke pa ima pač elemente kaznivega dejanja. Ne bi se mu dobro godilo, če bi to nardil mojemu otroku!

  • Sani Hamulic 23:25 12.december 2011.

    Prosim, da se ne delaš bolj papeški od papeža... Ti mi hočeš povedati, da bi kar mirno stal tam medtem, ko bi ti nek mulc ugovarjal, te žalil in ti še nazaj težil, ker si zahteval, da to odstopi sedež, ...prikaži več katerega si plačal? Mislim ej, zaradi takšnih "cvetk" pa je danes mularija taka kot je... Brez spoštovanja do kogarkoli. In ja, tako kot mularija danes, tudi ti omenjaš pravice. Pa bi te nekdo moral razsvetliti, da ima vsak človek poleg pravic tudi DOLŽNOSTI in ko izpolni le-te, lahko uveljavi pravice. Pheh. :L

  • McBobo 16:21 13.december 2011.

    A kaj bi bilo s tabo? Fasal bi jih še ti. In potem bi bili vsi drugi krivi, samo ti in tvoj otrok ne, ki ni hotel recimo karte plačat ane? Lej, recesija bo te krivice popravila (beri ljudje ...prikaži več imajo zadosti nategatorjev in nategovanja) oz. bo vojna. Druge ni. Tudi kitajci ne bodo več dolgo delali samo za pest riža. In pa, zakaj pa bi. Treba bo ploščo obrnit in tudi mi bomo morali začeti počasi delat za kitajce.

  • Niko_K_ 23:42 13.december 2011.

    @Stolp". Namesto da bi v družbi veljal red in pravila ter ustrezne kazni za kršitev, vladata kaos in nasilje. "Ustrezna kazen bi bila za tega mulca še dve okoli kepe. Ne zato, ker je gobezdal, ampak ...prikaži več zaradi tega, ker se ne drži pravil! Zaradi takega pristopa kot ga imaš ti.. Pa je to, kar tudi ti navajaš.."S tako mentaliteto tone Slovenija žal v vse globji moralni, družbeni in posledično ekonomski razkroj!"

  • Stolp 11:22 14.december 2011.

    Glej: Mojega otroka nima nihče pravice tepsti, metati ven, kričati na njega ali ga kakorkoli maltretirati. Izjema je obramba, če bi mu moj otrok fizično kaj hotel.Če pa bi sprevodnik postopal po pravilih, da bi mu naložil kazen ...prikaži več in/ali poklical policijo, bi se z njim usedel mu povedal da to kar je naredil ni prav, naj tega ne dela več, morebitno kazen in vse povezane stroške z incidentom pa bi plačal iz svoje žepnine.

  • toiler 23:00 12.december 2011.

    Katero kaznivo dejanje je že to? Ga ne najdem v KZ-1:-)In če ti zagovarjaš mulčevo obnašanje ter pričakuješ pasivnost vseh navzočih, potem si precej čuden. Potniki so plačali za prevoz in imajo svoja upravičena pričakovanja glede časa prihoda ...prikaži več na cilj. Takle mulc jih lahko velilko stane zaradi zamud raznih zdravniških pregledov, razgovorov za službe in podobno.Pa da ne bo pomote - ne zagovarjam nasilja, ampak mularija, ki misli, da lahko počne vse kar hoče, mi ni všeč. Starši, ki jim gledajo skozi prste pa tudi ne!

  • maneken 23:23 12.december 2011.

    Ne seveda ne, ampak moraš se zavedati, da živiš v času vsesplošnega brezpravja, ko mulci nimajo več nobene kontrole, kaj šele spoštovanja in v svojih podivjanih idejah nimajo nobenih mej, ker jim jih nihče ni postavil. Da ne bo nesporazuma, ...prikaži več največje žrtve tega časa bodo ---mulci, najstniki, mladina...Poln kufer pa imam teh blesavih fotrov, ki za svoje junačenje in bahaštvo uporabljajo svoje otroke. Videl sem že vse in nič me več ne more presenetiti.Foter se vedno pred nekom postavlja, največkrat pred svojo žensko ali pa kar pred otrokom, da bi seveda upravičil svoj status in ga potrjeval. Vse lahko služi temu. Ne boš verjel, še pisanje po forumih, da se le dokažeš kot skrben očka, kakp skrbiš....v svoji fantaziji. Ne vem pa, če si ti eden izmed njih, Verjetno.

  • Stolp 09:02 13.december 2011.

    Nasilje je znak neumnosti staršev. Tako lahko otroka narediš nesamozavestnega in boječega za celo življenje.Druga skrajnost je seveda ajčkanje in tutajčkanje in razvajenost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.