Svet
13 ogledov

Kadilce bi v VB dobesedno iztrebili

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 20:22 26.marec 2014.

    Sem bil kadilec in vem kako hudo se je bilo odvajat od cigareta... še danes po osmih letih nekajenja začutim željo ... poleg kadilca pa zna bit mučno ... in se popolnoma strinjam da je cigaret zasvoji človeka kod droga ...prikaži več in zdi se mi da se jim dodaja še kaj drugega da človeka še bol zasvoji...Tud jaz sem zato da se bi cigareti kar prenehali delat in prepovedali v celoti ...

  • JackD 22:21 26.marec 2014.

    Zasvojenost je huda stvar. S popolno abstinenco telo po hudi zasvojenosti preide v šok in lahko tudi odpove. Da psihičnih travm ne omenjam. Zato tudi hude odvisnike zdravijo s postopnim zmanjševanjem. Pa da ne bo pomote, sem zelo ...prikaži večo zelo proti cigaretom, ampak tako pač ne gre. Mi je pa všeč ta idejo s prepovedjo prodaje.

  • maresem 19:37 26.marec 2014.

    Pravilno!

  • Ferluci 20:03 26.marec 2014.

    To!

  • speris 20:13 26.marec 2014.

    al pa ce bi kr nehali delat cigarete pa je?

  • depresija 22:23 26.marec 2014.

    Cigareti SO droga..

  • depresija 22:24 26.marec 2014.

    To bi šele črni trg zacvetel. Še alkohol naj prepovedo pa bo. Je treba širše gledat - sej marihuana, kokain, heroin, ipd so tut prepovedani, pa vemo kolk je ura.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.