Bojda sta bila včeraj Mahnič in Hojs na obisku pri Kadivniku na Sovi. Na vprašanje o Black Cubu je bojda zardel kot pečen maček. Poimenovan je bil kot pečen Kadivnik . Počakajmo na dan, ko bo Žanko izgledal kot pečen… ...prikaži več 🐖. To nam bo v veselje..
Bolniki desničarski,ste frajerji,kaj?Sramota,kake sodržavljane imam,in vi bi naj bili cerkveni ljudje?Nimam besed,s katerimi bi vas opisal,razen:bedaki,kreteni,budale,debili,mone,delikventi,buteljni,hinavci,tikvani,bumbarji,nevaspitankoti,skratka takšne seronje,da smrdi od vas,še preden se pojavite na portalu.
Počasi bomo izvedeli za volilno prevaro. Vojni zločinec je pomagal Janši po navezavi - Mossad - Black Cube-Janša. Takoj po imenovanju, je Janša snel Palestinsko zastavo, Izrael pa objavil, da odpira veleposlaništvo v SLO.
Bivša šefica NPU bo ena glavnih pri Matozu, ta posloval z njenim možem
Vrnitev Petre Grah Lazar: direktorica Nacionalnega preiskovalnega urada iz časa tretje Janševe vlade bo vodil kabinet novega ministra Francija Matoza
Kot ZDA... Tam so umaknili tožbe zoper Trumpa, ker bi predsednik Trump " pardoniral" lastno obsodbo. Tožbe bodo nadaljevali po njegovem odhodu. Tako bodo samo zavarovali podatke-dokaze o Janši za primer Black Cube.... Spet bo vpil krivosodje
Jaz sem pa mislil, da si Ender3, Irena 213, Jakec1575, Dieta in drugi bimboti skrajne levice iz obupa režejo žile, pa še kar onesnažujejo politično ter kulturno okolje.
Se spomnete direktorice NPU Petre Grah...? Kot priopavnica - kriminalistka, s skupno napisano 1 CELO kazensko ovadbo, jo je Janša postavil za direktorico NPU. No. zdaj bo vodja kabineta pri Matoz. .
Nocoj pa priljubljeni predsednik vlade Golob za kazen ni smel spati pri soprogi, Včeraj zjutraj je namreč odšel od doma kot premier, zvečer pa se je vrnil kot bivši in nekdanji neuspešni premier.
matej👎 vedno sem se spraševal po tvojem mentalnem zdravju. Sedaj končno imam diagnozo. Dobro je vsaj to, da ne boli..Živel boš samo do smrti kot član sekte maloumja.
Naš veliki vodja,ki je s prevaro prišel v podloment,bo oz.je začel s čistko.To je tako,kot bi prostor sterilno očistil in vanj nasul gnoja do nezavesti.Še bo dišalo po gnoju,dokler se ne zaje v vse stene našega podlomenta,aja,parlamenta.
Pohitet je bilo treba, da se poskrbi za dokaze o "Črni kocki" in še kaj ter ustavi neželjene preiskave. Upajmo, da so jih varno skrili da ne izginejo v tem mandatu. Ljudstvo pa bodo zabavali s preiskavami v Gen-i_ju. Tako… ...prikaži večo se je v preteklih mandatih preusmerjala pozornost
Upam da se desničarji zavedate da ste sicer ukradli volitve izgubili pa državo in EU... o vsem vam bo odločal Tel Aviv ! Dober dan Mosad obramboslovec Janez na zvezi !
Včeraj smo čistili janšiste, danes golobiste. Včeraj Oceanija, danes pa Evrazija. Jihaaa....
Važno je, da globalizem in avtokracija zamirajo..
samo da bo to pot trše, ker zionisti tudi pobijajo kristjane...
Nasmeh ki veliko pove o zdravju.
Matija Maček je bil krvoločen komunist..
Bojda sta bila včeraj Mahnič in Hojs na obisku pri Kadivniku na Sovi. Na vprašanje o Black Cubu je bojda zardel kot pečen maček. Poimenovan je bil kot pečen Kadivnik . Počakajmo na dan, ko bo Žanko izgledal kot pečen… ...prikaži več 🐖. To nam bo v veselje..
Bojda, aktivist, rdeči hlapec e3 z vsemi podatki ..
Super, da se še malo razišče vsebina posnetkov, ne samo kdo jih je naredil
Zanimivo, da levuharje vsebina nič ne zanima.
Ker imajo sprane možgane
...eni imajo sprane, največ jih je pa brez njih.
Bolniki desničarski,ste frajerji,kaj?Sramota,kake sodržavljane imam,in vi bi naj bili cerkveni ljudje?Nimam besed,s katerimi bi vas opisal,razen:bedaki,kreteni,budale,debili,mone,delikventi,buteljni,hinavci,tikvani,bumbarji,nevaspitankoti,skratka takšne seronje,da smrdi od vas,še preden se pojavite na portalu.
Zdaj pa se naj pozabavajo še z Genom in očistijo sorodstvene prišleke.
Samo tako dalje...Brez popuščanja!
Počasi bomo izvedeli za volilno prevaro. Vojni zločinec je pomagal Janši po navezavi - Mossad - Black Cube-Janša. Takoj po imenovanju, je Janša snel Palestinsko zastavo, Izrael pa objavil, da odpira veleposlaništvo v SLO.
Bivša šefica NPU bo ena glavnih pri Matozu, ta posloval z njenim možem Vrnitev Petre Grah Lazar: direktorica Nacionalnega preiskovalnega urada iz časa tretje Janševe vlade bo vodil kabinet novega ministra Francija Matoza
Kot ZDA... Tam so umaknili tožbe zoper Trumpa, ker bi predsednik Trump " pardoniral" lastno obsodbo. Tožbe bodo nadaljevali po njegovem odhodu. Tako bodo samo zavarovali podatke-dokaze o Janši za primer Black Cube.... Spet bo vpil krivosodje
Jaz sem pa mislil, da si Ender3, Irena 213, Jakec1575, Dieta in drugi bimboti skrajne levice iz obupa režejo žile, pa še kar onesnažujejo politično ter kulturno okolje.
Nismo levičarji tako butasti,kot vi desničarji.Mi si ne režemo žil,kot vi bedaki.
neodvisni strokovnjak Niko Gamulin.
Sama hvala, tip se je nenadoma znašel na Nori24tv tudi v povezavi analize afere Black Cube. Tip bojda odlično obvlada AI in brcanje v temo..
Se spomnete direktorice NPU Petre Grah...? Kot priopavnica - kriminalistka, s skupno napisano 1 CELO kazensko ovadbo, jo je Janša postavil za direktorico NPU. No. zdaj bo vodja kabineta pri Matoz. .
Nocoj pa priljubljeni predsednik vlade Golob za kazen ni smel spati pri soprogi, Včeraj zjutraj je namreč odšel od doma kot premier, zvečer pa se je vrnil kot bivši in nekdanji neuspešni premier.
Hvala bogu,da je konec Levičarjev,Janez bodi zdrav in pogumen.Reši Slo tega enoumja levičarskega.Živela SLOVENIJA.
Eno enoumje namesto drugega. Takole pač Slovenija ne bo preživela, bo pa preživel tujec, ki ima tako zveste hlapce.
matej👎 vedno sem se spraševal po tvojem mentalnem zdravju. Sedaj končno imam diagnozo. Dobro je vsaj to, da ne boli..Živel boš samo do smrti kot član sekte maloumja.
Naš veliki vodja,ki je s prevaro prišel v podloment,bo oz.je začel s čistko.To je tako,kot bi prostor sterilno očistil in vanj nasul gnoja do nezavesti.Še bo dišalo po gnoju,dokler se ne zaje v vse stene našega podlomenta,aja,parlamenta.
Kaj pa, če je očistil, da bodo nedotalljivi postali dotakljivi in bodo končno odgovarjali za svoja dejanja.
ne se veselit, tudi tebe je janezek zamenjal za Mosad, le da ti tega še ne razumeš...
Pohitet je bilo treba, da se poskrbi za dokaze o "Črni kocki" in še kaj ter ustavi neželjene preiskave. Upajmo, da so jih varno skrili da ne izginejo v tem mandatu. Ljudstvo pa bodo zabavali s preiskavami v Gen-i_ju. Tako… ...prikaži večo se je v preteklih mandatih preusmerjala pozornost
Upam da se desničarji zavedate da ste sicer ukradli volitve izgubili pa državo in EU... o vsem vam bo odločal Tel Aviv ! Dober dan Mosad obramboslovec Janez na zvezi !
Melona, še slabši rezultat bi imeli slobodarji, če ne bi bilo izraelcev.
Na Youtube je posnetek Janeza Janše iz vojaškega pripora zaradi izdaje dokumentov ...
Ubogi Janša, ker je treba zamenjati še veliko šefov, ga čaka še veliko nujnega dela.
Koliko bodo stale državo vse te menjave ? Vsi imajo pogodbe s klavzulo !
Koliko so pa stale pri prejšnji oz. vseh prejšnjih vladah, bimbo????????????????
A bomo zdaj na naslovnici vsak dan gledal ta fris sociopata?
Dokler bo na prostosti !
Saj holob ni več PV..... Oddahni si
Ne zamenjal ga je g. Janša. Še Stevo pošlihta svobodne jihadistke pa bodo seje DZ spet gledljive.
Vse povsod stare preizkušene kadre, makar obsojene!
Nastavil sebi pokorne vojščake, da ga ubogajo brez besed...Jawohl mein Furher.