Kaj bi mi revčki brez vaše pameti
...zagotovo bi vsi pomrli....
Pivce za dobre živce in malo žganje za dobro sranje.
Voda še za v cevelj ni dobra. Baje
Že moji nono je po košnji prepoten, pili koreto. To je topla kava z nekaj šnopca. Zveni neverjetno a je občutek ohladitve.
Tudi čaj normalne temperature (sobna) je dobro piti - brez sladkorja seveda.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Kaj bi mi revčki brez vaše pameti
...zagotovo bi vsi pomrli....
Pivce za dobre živce in malo žganje za dobro sranje.
Voda še za v cevelj ni dobra. Baje
Že moji nono je po košnji prepoten, pili koreto. To je topla kava z nekaj šnopca. Zveni neverjetno a je občutek ohladitve.
Tudi čaj normalne temperature (sobna) je dobro piti - brez sladkorja seveda.