Avto
51730 ogledov

Kako je policija z indikatorji nategnila pravno državo

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 09:19 15.november 2017.

    Delilniki toplote na radiatorjih so še en nesprejemljiv primer uporabe nezanesljivih indikatorjev za zaračunavanje.

  • minimaxi 15:10 15.november 2017.

    Vsem zgoraj, ki so pili alkohol, potem vozili....nazadnje je pa bil kriv Zurnal ali policaj. Resitev je enostavna. Ne pij alko, potem pa vozi avto. Taxi je cenejsi. Veejemite, preiskuseno. Pa na zdravje!

  • HappyBunny 13:20 15.november 2017.

    Nauk vsega je da raje 1000X verjamem policiji, kot pa novinarjem, ki iz vsake bedarije želijo narediti super novico zaradi števila klikov! Verjel sem "postenim" tekstopiscem na Žurnal24 in sem plačal cca 450€ več in 16 kazenskih (namesto 8)! Lep ...prikaži več izplen! Hvala Žurnal24!

  • Avatar Leon
    Leon 09:35 15.november 2017.

    Replika novinarju Andreju Lebanu : ....ustavni sodnik Zvonko Fišer (kasneje vrhovni državni tožilec, danes tožilec v suspenzu), Menda je bil suspenz ukinjen ! Lahko vas omenjeni toži zaradi klevet ?

    • Ludvik Poljanec 19:33 15.november 2017.

      nič ne more tožiti,ker imamo 39.člen ustave -svoboda govora in mišljenja.

    • Avatar Leon
      Leon 20:08 15.november 2017.

      g.Poljanec ,a tudi v Sloveniji to velja .

    • Snežinko 08:39 17.april 2019.

      Ludvik, tale tvoj 39.člen ti ne bo prav nič pomagal v primeru KLEVETANJA. Člen govori o svobodi govora, ne o svobodi klevetanja in žaljenja.

  • matermila 07:53 15.november 2017.

    Inkasanti,ki zaradi slabih plač uveljavljajo svojo voljo in se pod okriljem zakona,ki je mimogrede protiustaven,izživljajo nad državljani.Z ustrahovanjem nevednih,z grožnjami o visokih stroških v nadaljnem postopku,izsilijo premnogo podpisov zapisnikov.So posebna kasta s prevelikimi pooblastili.Ne vsi,da ne bo pomote,večina pač.

  • kontrahan 10:50 15.november 2017.

    Verjamem bolj brezdomcu, branjevki, mesarju......... kot pa našim policistom. Greš na sodišče policajeva beseda je tam zakon, čeprav se na kilometre vidi, da laže. To je naša ljuba država.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 14:13 15.november 2017.

      Ja pred leti sem se pritožil ,ker policaj ni počakal 15 minut od kar sem popil zadnjo pivo in je komajda šlo čez mejo dovoljenega in je sodnik poklical policista ki mi je dal pihat in je policaj odgovoril da ...prikaži veča se niti ne spomni dogodka in da on vedno pravilno vse naredi in seveda avtomatsko sem popušil vse skup in plačal še pritožbene stroške.

  • Presvetli 13:20 15.november 2017.

    G. Leban,pa kje ste med vsemi našli nardit primerjavo s črpalkarji!!??? Pa črpalkarji imajo zakonsko dovoljeno,da lahko do 3% si nastavijo merilno napravo v svojo korist!!! Malo pa že morate vedet katero primerjavo naredite,če želite imet verodostojen učinek članka.

    • Žurnalček 09:03 18.november 2017.

      Ne morejo si sami nastaviti!! Dovoljeno je samo odstopanje 3% zaradi temparaturnih razlik , ki ga pa kontrolira neodvistna org.

    • Presvetli 09:42 20.december 2017.

      Ne ni res!! 3% odstopanje je zaradi kapljanja razlike v žep!! Sem delal na črpalki pa zelo dobro vem kako to poteka in zakaj!

  • wolf.ata 11:51 15.november 2017.

    če pove,napiše resnico in ima dokaze ni to kleveta-ogovarjanje,dejanje zoper čast in dobro ime,res pa je,s kom se bodeš-tožiš in kdo si (veze) itd.

  • HappyBunny 13:15 15.november 2017.

    Razlog povečanja alkohola v krvi je, da se nekaj časa povečuje količina alkohola, ker ga organizem "predeluje" po določenem času pa začne padati, odvisno koliko časa pred kontrolo ste pili. Izplen vsega je bil, da bi z alkotestom napihal 0.41 ...prikaži več1 - 0.05 tolerance je 0.36 mg/l in bi plačal 600 €, polovička 300 € in 8 kazenskih točk. Zaradi zavajanja in pisanja Žurnala24 in gospoda, ki je pisal članke sem pa dobil kazen 900€, polovička 450€ in 16 kazenskih točk. Plus cca 300€ strošek odvzema krvi....

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 14:24 15.november 2017.

      jaz sem napihal 0.42 in niso nobene tolerance upoštevali in sem plačal isto kot ti ,to da ti je policaj omenil toleranco je samo zato ker se mu ni dalo na urgenco .

    • Snežinko 08:41 17.april 2019.

      ... in če bi se držal predpisov in ne bi vozil, če si pil pa ne bi plačal ČISTO NIČ. A ni to zanimivo... ? Skoraj čudežno...?

  • HappyBunny 13:09 15.november 2017.

    Povedal mi je tudi, da če odklonim odvzem krvi, je enako kot bi napihal za maksimalno kazen. Zaradi Žurnala24 sem se odločil, da bom šel na odvzem krvi , kjer mi bodo pravilno ugotovili količino alkohola v krvi. Policist me ...prikaži več je prijazno opozoril, da z alkotestom ti upoštevajo -0.05 tolerance, pri odvzemu krvi pa je ni. Vztrajal sem pri odvzemu zaradi Žurnala24. Odvzem je pokazal preračunano v izdihani zrak 0.42 mg/l. Več kot je pokazal alkotest! ........

  • Ludvik Poljanec 18:39 15.november 2017.

    Po 4.členu Zakonu o nalogah in pooblastilih policije (ZNPPol) policija ni več prekrškovni organ in od 4.Maja 2013 sploh ne bi smeli pisati plačilnih nalogov.

  • Ludvik Poljanec 18:35 15.november 2017.

    Sam na ta problem opozarjam že od leta 1998 in imam od leta 2004 sklep Senata za prekrške ,kjer je v obrazložitvi jasno napisano,DA SO ELEKTRONSKI ALKOTESTI ZGOLJ INDIKATORJI IN NE MERILNE NAPRAVE zaradi česar zanje ni potrebno pridobiti atesta.Kako ...prikaži več so pa lahko izdali milijone kazni.če pa niso nič izmerili in ni bilo nobene nesreče.Na ta način so izbrisali več kot 300 000 voznikov,ki niso ničesar storili imeli so pa nesrečo,da živijo v Sloveniji. ADIJO PAMET.RAČUNI ŠE PRIDEJO.

    • logistika 18:42 15.november 2017.

      Račun boš dobil ti, ki si zavajal in so nekateri krepko več plačali, kot bi, če jih ti ne bi zavedel. Baraba prevarantska, samooklicana

  • Ludvik Poljanec 18:43 15.november 2017.

    Policija v Sloveniji ne izvršuje ničesar niti Evropskega kodeksa policijske etike ne,da o ustavi in konvenciji sploh ne pišem,Deluje po nacistično,fašistično,komunističnih metodah ,ker suspendira človeka,ustavo,konvencijo,sodbe ESČP pamet in razum(avtor misli Ludvik Poljanec).Zaradi teh misli sem bil kazensko ovaden.Postopek je v ...prikaži več teku in se ga veselim.Marjan Fank pripravite se,da se bomo srečali in pokramljali kako ste vse kršili.

  • Ludvik Poljanec 19:21 15.november 2017.

    PREKRŠKI,ZAVAROVALNICE IN NEIZVEDENA PRIVATIZACIJA OS NAJVEČJI ROP SLOVENCEV.

  • Ludvik Poljanec 19:36 15.november 2017.

    miličniki kar pišite minuse.Resnica in odgovornost bosta kmalu prišla na plan.Sodba ESČP v primeru FLISAR vs SLOVENIJA(bil sem zagovornik) bo marsikaj spremenila.

  • Ledena 17:50 15.november 2017.

    Jaz zaupam samo enemu policaju....MOJEMU.

  • Ludvik Poljanec 18:37 15.november 2017.

    Tudi meritve hitrosti so v popolnem nasprotju z ustavo,konvnecijo,zakoni in pravilniki in navodili proizvajalca.

  • alojzr 13:55 15.november 2017.

    Policija našla elegantno rešitev: eden je že podpisal (zapisnik), drugega pa še tepejo...

  • HappyBunny 13:02 15.november 2017.

    Razkrivamo!!! Kako me je žurnal24 nategnil!!! Nedolgo nazaj sem spil kakšen kozarček preveč in sem se vseeno vsedel za volan. Žal sem naletel na policijsko kontrolo, ki mi je dala pihat s točno istim alkotestom. Alkotest je pokazal 0,41 mg/l, ...prikaži več zaradi branja člankov na žurnalu24 sem policistom povedal, da so meritve alkohola neveljavne. Policist mi je prijazno odgovoril, da če se ne strinjam z alkotestom, lahko odidem na odvzem krvi, ki je 100% točen.........

    • kontrahan 14:28 15.november 2017.

      Ma tebi ni pomoči, če na podlagi članka preizkušaš na sebi točnost zapisa

  • Ludvik Poljanec 19:20 15.november 2017.

    G,Jereb razlaga ,da je policija represivni organ kar je popolna neumnsoit.policija je represivni organ takrat ,ko ima odločbo sodišča in takrat,ko v skladu z 1.členom ZNPPol čuva ljudi in premoženje.To je to škodljiva miličniško udbovska ideologija,ki jo ima policija v ...prikaži več Sloveniji(TO NI SLOVENSKA POLICIJA).POLICIJO VODIJO NORCI IN PSIHOPATI.SEM BIL POOBLAŠČENEC NA NEKAJ DESETIN POLICIJSKIH POSTAJ PO SLOVENIJI IN JE VSE SKUPAJ KATASTROFA.POLICISTI SO PA VEČINOMA ZELO PRIJETNI LJUDJE.

    • Ledena 08:56 16.november 2017.

      Odloci se,ali zivis se v preteklosti,torej partiji in jugi in bos pisal milicniki ali si se zbudil po letu 90 in so postali policisti.Al si pa ze cist zblojen.Pametujes,pises neumnosti,nimas pojma.Ti si eden izmed tistih,ki se tako radi delajo pametne,pa ...prikaži več jim nekako ne uspe in sami izpadejo neumni.Niti razgledan nisi.Torej najprej:pouci se in razsiri obzorja.Pa da ne bos sanjal milicnikov😂

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.