Svet
6376 ogledov

Kamala Harris z govorom presenetila analitike

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Enzgg4 08:59 23.avgust 2024.

    Tudi kamela je židovska plačanka.

    • Enzgg4 09:16 23.avgust 2024.

      Vsi so oni isti kurac. Razlike med njimi so samo površinske. Desnuhi pizdijo, da jim gre kar pena na gobec in so skregani z vsemi, levaki pa lepo govorijo in se smehljajo levo in desno, v obeh primerih pa pod ...prikaži več površino kapitalske klike in lobiji s pomočjo politike, ki skrbi, da se nič bistvenega ne bi sprenenilo, mirno izkoriščajo državo za svoje bogatenje na račun plebsa. Politika je naravnana na vzdrževanje sistema, ki skrbi za bogatenje "elit". Prave demokracije ni. Je samo plutokracija.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 08:03 23.avgust 2024.

    Baba je butasta, da še Biden ob njej izpade genij...Kaj ona izjavi ni pomembno, ker ji to sestavi njena ekipa...Ampak v neposrednem soočenju pa jo bo Trump sesul še bolj kot je Bidena....Zato me prav zanima, kako se bodo demokrati ...prikaži več temu izognili...Če se bo izogibala neposredni debati in zgolj ponavljala svoje floskule, to ameriško občinstvo ne bo dobro sprejelo..

    • slavauk22 08:05 23.avgust 2024.

      a si ti cigan?

    • Človek2024 08:16 23.avgust 2024.

      Ženska je diplomirala na dveh univerzah in ima za seboj odlično kariero javne tožilke. Trump pred izvolitvijo za predsednika ni vedel niti to, kaj je NATO, in je med epidemijo COVID želel ljudem vbrizgavati varikino. Kdo je torej butast? Najverjetneje ti.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 09:59 23.avgust 2024.

      Glej, diplomira lahko vsak, ki ima vsaj približno "100 pik" in samo zaradi tega še ni pameten.Diplomomirajo seveda tudi izredno inteligentni ljudje, da ne bo pomote.Kariera pa je tako..Večina "velikih šefov" se izogiba pametnih kadrov zato, da ne bi kdo ...prikaži več ogrozil njihovih stolčkov.. Poglej Janšo, vedno okrog sebe zbere največje idiote in potem sredi njih v resnici deluje pametno....Veliko ti še manjka "človek"., da boš preklopil iz teorije v prakso..

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 10:02 23.avgust 2024.

      https://www.youtube.com/shorts/468sLdwunTg

    • Jernej65 11:21 23.avgust 2024.

      luckyss1, to kar si napisal za Janšo drži, drži pa to tudi za Trampa. Okrog njega sami idioti in prevaranti.

    • Ender3 11:32 23.avgust 2024.

      luckyss..danes ni tvoj dan. Realnost je drugačna kot jo opisuješ v komentarju..

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 12:18 23.avgust 2024.

      Vsak ima pravico povedati svoje mnenje, kar pa Trumpa tiče je edino v tem boljši, da bo verjetno Ukrajino in Ruse pustil na miru .To sedaj niti ni tako pomembno, ker bo ukrajinska zgodba bolj ali manj zaključena še pred ...prikaži več volitvami.....Kamala pa je debilna zarukana dečva, kdor tega ne vidi je tudi sam bolj "ubog"...

    • Jernej65 12:27 23.avgust 2024.

      luckyss1, nisi se pa nikoli obremenjeval z Palestinci. Tramp jih bo zradiral iz obličja zemlje. Ne bodi pa tako prepričan z njegovo napovedjo okrog Ukrajine in Rusov. Tramp svoje strategije menja kot usrane gate. Ko se je srečal z debeluhom ...prikaži več iz Severne Koreje, ga je najprej hvalil, da bog pomagaj, že čez en teden bi ga najraje zadavil. Še pred par tedni je bil nasprotnik el. avtov, ko ga je zmešani Mask malo grdo pogledal, je takoj za. Njemu jaz ne verjamem nič, ker je dokazano patološki lažnivec

    • sandi76 12:31 23.avgust 2024.

      Kakšen kaos se mora vrteti v glavi tistemu, ki zagovarja obsojenca, pedofila, kriminalca, vodjo napada na kapitol, krivca za smrt več milijonov američanov zaradi neodziva na covid, uničevalca gospodarstva, omogočanje lagodnega življenja že tako bogatim , medtem, ko raja životari..... ?

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 12:45 23.avgust 2024.

      Sandi, v senco pejt pa en pir rukn al pa dva....Pusti politiko..

    • Jernej65 13:27 23.avgust 2024.

      luckyss1 in Ender3 trdita diametralno nasprotno, a se je Trol ki deli pluse in minuse zmotil, najbrž ne, je samo Trol zaradi katerih se eni tolčejo po prsih.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 13:36 23.avgust 2024.

      Jernejček...To, da se podobno misleči ne strinjamo vedno, je pravzaprav definicija prave demokracije... Enoumje pa je "privilegij" SDSsovcev in farških ovc..

    • Jernej65 13:59 23.avgust 2024.

      luckyss1, jaz sem opozoril samo na očitno Trolanje na tem forumu, ki se aktivira po 13 uri in to vsak dan. Ali to dela kdo od moderatorjev ali pa je nekdo res tako vstrajen, da s tem poskuša vplivati na ...prikaži več javno mnenje bralcev. Do 13 ure je slika popolnoma drugačna, kot popoldan ko Trol zalaufa svoje prste.

    • Ender3 14:43 23.avgust 2024.

      Jernej ne manipuliraj. @luckyss ti je jasno napisal, da ima vsak pravico do svojega mnenja. Tega se drživa, ker nisva rekrutirana in honorirana s strani sektaške stranke. ki se mora strogo držati evangelija po JJ..

    • Jernej65 14:52 23.avgust 2024.

      Ender3, a si sploh prebral kaj sem napisal. Govoril sem o Trolu, ki deli pluse in minuse v velikem številu, glede na to kdo komentira in ne kaj je napisal.

  • Plavi-mil 15:06 23.avgust 2024.

    Baba Vanga je napovedala zmago Trumpu.

  • slavauk22 07:53 23.avgust 2024.

    USA USA ČE ZMAGA HARRIS BO V AMERŠKI ZGODOVINI PRVA PREDSEDNICA ZDRUŽENE DRŽAVE AMERIKE. RUSIJA TEGA NIKADA NE BO IMELA KER VLADA DIKTATURA

    • Ender3 11:40 23.avgust 2024.

      slavauk22 tudi njihova lažna demokracija je zgolj boj republikancev in demokratov v ozadju. In to vsiljujejo drugim tudi diktatorjem, ki uspešno vladajo brez teh nesmiselnih političnih delitev..

    • slavauk22 12:01 23.avgust 2024.

      če bi uporabljal vsaj 5% možganov bi bilo tud dobro.........opran si do daske

    • Ender3 14:28 23.avgust 2024.

      slavauk22 kaj tvoj IQ na kletni, sobni temperaturi te pa ne skrbi..Lahko se vprašaš zakaj si primeren zgolj za pisanje komentarjev po naročilu in plačilu sektaške stranke in njene propagande..

  • Jernej65 08:40 23.avgust 2024.

    Če zmaga Kamala, se bodo vsaj v Ameriki postavile stvari na pravo mesto. Že kar vidim, kako bo na soočenjih Tramp tulil in zmerjal. Nervoza pri njem je že sedaj prisotna. Ker mu bodo stvari ušle izpod nadzora, bodo soočenja ...prikaži več prava polomija zanj, saj se ne zna kontrolirati in bo govoril bedarije.

    • Ender3 11:35 23.avgust 2024.

      jernej👍 Trump je showman, ki bo hitro izgubil nit, ko bo soočen z jezično Kamalo..Ženske so njegova slaba točka..

    • Ender3 14:47 23.avgust 2024.

      Jernej65 da ne bi spregledal tudi 👍 komentarja z moje strani.

    • Jernej65 14:56 23.avgust 2024.

      Ender3, nisem spregledal in sem ti tudi dal plus. Zanimivo pa je, da je meni Trol dal 8 minusov, tebi pa nobenega in za isto mišljenje jaz postanem bedak, ti pa genij s strani rusofilskega Trola.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.