Slovenija
32 ogledov

Kanglerju prinesli hobotnico

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • graff 17:41 27.december 2012.

    Med nasilneži v Ljubljani in Mariboru ni velike razlike. Bilo je precej dobro organiziranih, , vodenih oz ozadja za 50 verrov, kupljenih, zakritih obrazov z kapucami, da jih na posnetkih nebi prepoznali in mnogi med njimi, ki so jih aretirali ...prikaži več so stari znanci policije od maldih prestopnikov, pretepačev, narko mafije, izsiljevalcev, skupno jim je delomrzništvo. Mamice pa v jok, ki to mularijo do 30 leta dojijo in futrajo, namesto da so jih vzgojile v poštene in delovne ljudi. Pa še nekaj je značilno, med temi huligani je večina slabo ali skoraj neizobraženih, tudi to nekaj pove.

  • pepe 18:24 27.december 2012.

    Marjana, si ena redkih ki vidiš tako kot je v resnici. Da se razumemo, sem odločno proti VSAKRŠNEM nasilju, se pravi tudi oziroma še posebej proti POKICIJSKEM. Sedaj pa mi naj nekdo odgovori: Kaj bi spremenilo 500.000 Slovencev, kateri bi ...prikaži več vsak teden po slovenskih mestih lepo mirno vzklikali "gotf si", policajem pa bi delili nageljčke, pa potičke? NIČ, NIČ in še enkrat NIČ. Delate paniko za par deset tisoč eurov škode katero so povzročili protesniki, NE MOTI PA VAS PAR MILJARD EUROV TAJKUNSKEGA GRABEŽA. Kdaj vam bo jasno? Ali ste vsi lakaji tajkunov, podrepniki pozitivcev?? In za konec NAJPREJ je bilo tuširanje MIRNIH protestnikov s solzivcem, POTEM granit v policijske glave. Ne bom napisal, da imajo prav, sem se pa spomnil lepega pregovora: Če seješ vetr, žanješ vihar!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.