Je tako, poglejte v parlament....
Enga v avto na hitro pa gasa po oglje.
Ubogi pujski . Pujs je zelo občutljiva in pametna žival. Verjetno so bili vsi prestrašeni. No to je pri meni glavni razlog , da ne jem mesa.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Je tako, poglejte v parlament....
Enga v avto na hitro pa gasa po oglje.
Ubogi pujski . Pujs je zelo občutljiva in pametna žival. Verjetno so bili vsi prestrašeni. No to je pri meni glavni razlog , da ne jem mesa.