Avto
9341 ogledov

Kitajci nižajo cene novih avtomobilov v Evropi

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 09:12 15.maj 2024.

    "S ceno po ceniku 37.990 evrov je BYD atto 3 trenutno občutno cenejši od volkswagna ID3, ki po ceniku stane 39.995 evrov." Občutno cenejši ??

  • popokatopetl 13:06 15.maj 2024.

    Vsi avti skup so nesramno precenjeni. Z električarji ne bo nič, če ne bodo cenejši. Stavkam z denarnico in vozim starega. Kar se pa Kitajcev tiče, niso oni iznašli globalizacije in tudi niso oni tisti ki se jim bo problem ...prikaži več upret da se zadeve uravnoteži, ne gre le za avte temveč za skoraj vso industrijsko robo.

    • Enzgg4 13:20 15.maj 2024.

      Popo, točno to. Tudi sam sem zapisal komentar s podobno poanto.

  • Avatar Suli
    Suli 11:56 15.maj 2024.

    Neupravičeno so podražil avtomobile z motorji z notranjim izgorevanjem samo, da bi lažje prodajali električarje. Zaradi pohlepa pa jim pada prodaja v vseh segmentih. Potem pa jok, da je konkurenca kriva hinavci požrešni.🤔

  • Luksi 15:26 15.maj 2024.

    Konkurenca je vedno dobra, saj so avtomobili močno precenjeni.

  • atamama 09:27 15.maj 2024.

    V celotni zgodbi je upanje, da bo konkurenca prisilila proizvajalce, d bodo znižali cene EV na nivo, ki ga bo stroškovno možno opravičiti (brez razvoja). Ven se vlečejo s ceno baterije, ki jo preprodajajo za 3x nabavne cene. Res pa ...prikaži več je, da vsi ''voluharji'' ki so vložili v proizvodnjo EV hočejo ekstra dobičke, na našo žalost.

  • slopubec 06:21 16.maj 2024.

    Kitajski avto kupit je loterija, ker nikoli ne veš ali bodo rezervni deli na voljo npr.ćez 5 let. Zakaj to trdim, zato ker imajo preveč znamk.

  • Enzgg4 13:15 15.maj 2024.

    Bidon napoveduje, da bo uvedel 100% carine na kitajske BEV. Toliko o prosti trgovini. Amerov je je sam gobec, ko pa trejdanje ne poteka po njihovih željah, se gredo protekcionizem. Seveda bodo Kitajci udarili nazaj. Obeta se trgovinska vojna med ...prikaži več US in Kitajsko. Ko bodo Kitajci osvojili še proizvodnjo čipov, kar bo zelo kmalu glede na to, kako so fokusirani, bodo pa Amere tako povozili, da ti zase ne bodo vedeli. Ameri so dead meat in to jim je bolj kot ne jasno.

    • FejstDogaja 13:27 15.maj 2024.

      Kaj je potem šele Evropa.

    • Enzgg4 13:29 15.maj 2024.

      Še to: če so Ameri doomed, je EU se toliko bolj v riti, ker tehnološko krepko zaostaja za Ameri. Če bodo Kitajci Amere povozili, bodo EU pohrustali za malo malico.

    • Enzgg4 13:29 15.maj 2024.

      Dogaja Si me prehitel. Seveda se strinjam s tabo.

    • Jernej65 00:38 16.maj 2024.

      Enzgg4, ne napenjaj se toliko. Za vse bo dovolj dela in priložnosti. Nobena župa se ne poje tako vroča, kot se skuha. Kakih 30 let nazaj se je isto govorilo, kako bodo Japonci vse prehiteli, že 20 let je njihov ...prikaži več BDP skoraj enak in že lep čas nazadujejo, ker so pregoreli. Isto se bo zgodilo s Kitajsko. Ko bodo svoj BDP približali razvitemu svetu, se bo ustavilo. Eni bi takoj pokopali Ameriko, Evropo za male pare. Ne bo šlo tako zlahka.

    • Enzgg4 03:40 16.maj 2024.

      You wish. Spiš in ne ves, kaj se dogaja okoli tebe. Spi dalje in lepo sanjaj.

    • Jernej65 07:52 16.maj 2024.

      Enzgg4, sem prepričan, da bistveno bolj razumem dogajanje okoli sebe kot ti. Že vse življenje berem komentarje podobne tvojim. Imenujem jih komentarji večnih jamračev, pesimistov, ki so nezadovoljni s svojim statusom v družbi. V glavnem zaradi svoje nesposobnosti.

    • Enzgg4 10:25 16.maj 2024.

      Kar bodi prepričan. Zdaj mi daj pa mir.

    • Enzgg4 10:26 16.maj 2024.

      P.S. oziroma odjebi, pezde. Kaj si ti predstavljaš? Da boš žalil tukaj? Spizdi.

    • Jernej65 10:33 16.maj 2024.

      Enzgg4, nobenega ne žalim za razliko od tebe. Preberi si svoj prvi komentar. Sem samo odreagiral na gobcanje nekoga, ki bi lastno mater in svojo domovino prodal za drobiž Kitajcem. Takšnih pesimističnih gobcačev mam že vrh glave, delat se spravi ...prikaži več in naredi kaj, da te Kitajci ne bodo povozili. Gobcat vsak zna.

    • Enzgg4 11:00 16.maj 2024.

      Kaj je z mojim prvim komentarjem, bedak? Kje tu v njem vidiš žalitve? Se mar jaz obregam vate? Spizdi in mi daj mir.

    • Enzgg4 11:00 16.maj 2024.

      Govno

    • Enzgg4 11:01 16.maj 2024.

      Še to: sam sebi pluse dajes. Kaksen debil moras biti za kaj takega?

    • Enzgg4 11:04 16.maj 2024.

      V bistvu si ti en brezdelni kup dreka, ki cel dan tu gor visi in piše sranja. Jaz oddelam svoj posel, ti pa ne delaš nič.

    • Jernej65 11:19 16.maj 2024.

      Enzgg4, da se ne boš razpočil. Če ne bi delal nič, bi pisal sranja, kot jih pišeš ti. Iz dolgoletnih izkušenj vem, da so gobcači, ki vse vedo o vsem, v glavnem na sociali.

    • Enzgg4 11:26 16.maj 2024.

      Ma odjebi!!! A si ti pismen al ti je zreba narisat, kreten? Ti imas dolgoletne izkušnje kvečjemu na csd kot prejemnik socialne podpore. Še na zavodu te nočejo.

    • Enzgg4 11:26 16.maj 2024.

      In se kar naprej si daješ pluse, kretenko. Joj, kakšen bednik si ti.

    • Jernej65 13:02 16.maj 2024.

      Enzgg4, seveda si dam plus, ker verjamem v to kar sem napisal. Za razliko od tebe, ki še v svoj komentar ne verjameš. Eto zopet sem si dal plus in ponosen sem nanj.

    • Enzgg4 14:49 16.maj 2024.

      Nima smisla cajta zabijat za take idiote kot si ti. Odjebi. Crkni. Imbecil

    • Jernej65 14:56 16.maj 2024.

      Enzgg4, nekaj zagotovo drži. Nekoč bova crknila oba.

    • Enzgg4 17:35 16.maj 2024.

      Ok, zadovoljen? Zdaj pa mi daj mir. Pa v bodoče ignoriraj moja pisanja, jaz bom pa tvoja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.